- 390 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Дизель, 2.93 л.
- Автомат
Продаю власне авто 3.0 М57 чудово працює АКПП працює без пенків Присутній розумний торг на невиправлені нюанси,через нестачу часу Більш детально по телефону
Продаю власне авто 3.0 М57 чудово працює АКПП працює без пенків Присутній розумний торг на невиправлені нюанси,через нестачу часу Більш детально по телефону
Пропоную до вашої уваги доглянуту BMW F10 525d — надійний, динамічний та комфортний седан преміум-класу! 🔹 Колір кузова: Сірий металік — виглядає стильно та стримано 🔹 Салон: Чорна шкіра в ідеальному стані 🔹 Диски: Оригінальні 19” — вигляд агресивний та солідний 🔹 Оптика: Ксенон + проекція на лобове скло 🔹 Асистенти: Система утримання смуги руху — більше безпеки на трасі 🔹 Бампери: M-пакет — спортивний вигляд та поліпшена аеродинаміка 🔹 Ходова: Впевнено тримає дорогу, без сторонніх звуків 🔹 Технічний стан: Без вкладень, повністю обслужена
Власний автомобіль, з мінімальними пошкодженнями з США Автомобіль в гарному технічному стані, повністю обслужений Цеп замінена, всі прокладки двигуна, катушки, свічки і багато чого іншого Тиждень тому куплені нові диски та нову резину Зроблений вихлоп з заслонкою каталізатори присутні, не шилась Цікавить більше обмін на кросовер Всі питання по номеру телефона.
Продам власне авто .В гарному стані,техніка без нарікань,одягнута в М пакет ,зроблений гарний вихлоп,кастомний впуск,на стейджі,по авто все працює.Якщо цікаво більш детально,звертайтесь по телефону.
Терміновий продаж! BMW 535 Gran Turismo у гарному стані. Машина поєднує комфорт 7-серії, динаміку 5-серії та практичність великого ліфтбека. Авто кожного дня в експлуатації, мотор, коробка без нарікань, салон в збереженому стані. Телефонуйте, розповім усі деталі
Продам свою bmw f10 535i (306 к.с.) 2012 року. Задній привід.Колір чорне вугілля.Привозив авто для себе в 2020 році з малим пробігом, в гарній комплектації та з мінімальними пошкодженнями (передній бампер). Безпека ціла. Авто в рідній фарбі. Фарбували тільки М-Обвіс. В авто не курили.Авто їздило в основному по Европі по трасі, так як працюю за кордоном. Пробіг 160 тис км на зараз, Масло міняю тільки оригінал БМВ кожні 6,7 тис. Встановленні нові гальмівні диски та колодки, перед/зад, новий акумулятор,новий генератор. По комплектації - 4 зональний клімат, Комфортні сидіння (підігрів усіх сидінь, вентиляція і масаж передніх), Кермо М5 підігрів, пелюстки та електро регулювання з пам?яттю керма, Електро привіт багажника (З пульта , ногою), Дотяжки дверей, Шадоф лайн, Комфортний доступ,Активний стабілізатор Dynamic Drive, Амортизатори EDC з регулюванням жорсткості 5 режимів (комфорт, комфорт +, єко , спорт, спорт +), Шторки , Задня електрична, Кастомний вихлоп (Екологія вся на місці) звук приємний, диски 19 Concaver 2 (2000 € ) різноширокі ,стан ідеальний,Камера заднього виду, Парк троніки перед/зад. бі ксенон з адаптивним освітленням поворотів,Старт/Стоп, Електричний люк (4 положення),Виконання для спекотних країн 0823 , і т.д. Більш детально комплектацію дивіться по Vin. Всі рідини та масло мотор/коробка замінено. На авто грошей не жалів, любі перевірки на СТО. Авто знаходиться в м.Хмельницький. Причина продажу - заміна на наступну модель. Торг мінімальний, продаж не терміновий,авто їздить кожен день,тому АВТО БІЗНЕСМЕНІВ прошу не турбувати. VIN: WBAFR7C53CC814918
По авто зроблено дуже багато, реставрація передньої оптики, перетягування потолка, амортизатори koni в круг, передні гальма ate power disk, ланцюги мінялись, АКПП ремонтувалась 60 тис. назад. Форсунки віддавались на перевірку та реставрацію. ПНВТ повністю відреставрований. Встановленні гарні диски BBS rs 740, одягнуті в шини Pirelli. Авто за тоноване атермальною плівкою майже повна комплектація, додатково було встановлено servotronik, та було проведено реставрацією кермової рейки, встановленно блютуз модуль, та usb в комплекті з авто зимова шипована шина continental aice contact 3. З пропозиціями за 5000, за 6000 не витрачайте свій час. Заміна оливи в двигуні проводилась кожні 5000-6000 км, при мому володінні авто.На додаткові питання з радістю відповім по телефону. Торг звісно присутній, але тисячами не тургуюсь. Торг біля авто! Без дисків можна дешевше.
Продаю свою жоповозку. - Мотор M51D25tds, солярку п'є, маслом закушує (не бере масла зовсім, ну може трошки). - Коробка хороша, але куліса має люфт, бо немає одного вушка (не критично, передачі не вибиває, переключаються легенько). - До ходовки бажано подивитись, бо шось стукає спереду. - Кондиціонер заправлений і холодить, літом холодно, зимою жарко. - Новий ГУР, тормазні колодки і турбіна (пів року +- тому мінялась турбіна), масло на днях замінено. - Помилок по приборці немає, але світиться OIL SERVICE так як не скидували інтервал при заміні масла. - Потрібно зробити сходження, але перше ходовку. - Їде дуже добре, ланосів на світлофорі як стоячих) - Запускається мотор з півтора тика - Дарую саб і комплект зимової резини + пусту каністру без дизеля (музики немає в машині, беріть з собою блютуз колонку) - Рік тому була перефарбована, уже є сліди експлуатації після зими. - Задня права ручка двері потребує заміни. - Шкіра салону передніх сидінь уже хоче на перешив. - Справне регулювання висоти руля і фар. - Світло фар яскраве і сушить асфальт. - Люк працює - Є молитва на польській мові із зображенням папи римського (+1000 до щасливої їзди) - є запаска і домкрат - чоткі номера і наклейка *Місце для куріння* - страховка до лютого 2027 - любий вид оформлення Особисті враження: це мій перший апарат, емоцій багато (переважно позитивні), не пожалів шо придбав, але пора рухатись далі. При покупці ви маєте розуміти шо за машину ви купуєте і як вона вас роздіне до гола)))) Запитання пишіть в особисті, пропонуйте свою ціну, розгляну пропозиції. Для реального покупця, торг на кохве і пів бака дізеля.
Продам авто находу ,треба переварити пороги,замінити опорний підшипник,ходова зроблена повністю,мотор не димить,люк і тд працює,детальніше по телефону!!свіда страховка на рік
В гарному стані Двигун працює добре Коробка переключає добре По ходові частині без зауважень Газ/бензин працює Деталі по телефоні !!!
Машина на ходу: заводиться, їде. Ходова тільки зроблена, є нюанси по кузову, видно на фото, але авто не гниле. Страховка, документи є, продаж лише з повним переоформленням. Якщо є якісь питання то пишіть або дзвоніть, на всі залюбки відповім. ЯКЩО НЕ ВІДПОВІДАЮ НА ДЗВІНОК - ПИШІТЬ СЮДИ У ПРИВАТНІ.
Продам власний автомобіль Бмв е39 Touring Не завершений до кінця Міні-проект Повністю вся автівка в М обвісі Самий надійний і водночас доволі динамічний двигун М57 Двигун працює прекрасно, запускається з пів оберту в будь яку погоду, нарікань немає жодних, Останнє ТО 1000Км тому Їде дуже добре, без всяких прошивок і тд, повністю оригінальна 530д, єдине що зроблено це видалені каталізатори та встановлена пряма траса, звучить приємно! По турбіні та форсункам без нарікань! По коробці перемикає плавно, працюють всі режими, мануал, спорт без ніяких питань Ходова вся обслужена, їде доволі мягко і впевнено, з нашими дорогами на 19тих дисках на 35 профілі не очікуйте що вона буде супер мʼякою, але на 19тих дисках по хорошій дорозі в дальняк тримає дорогу неперевершено, не зрівняється з звичайними 17тими чи навіть 18тими Дуже багато експериментував з дисками на даний момент встановлені 19ті різноширокі диски 128 стилю(поціновувачі розуміють що це) Також є варіант продажу на оригінальних м дисках 66 стилю і також на легендарних 18тих 37 стилю, від цього може варіюватись ціна автівки По кузову є моменти, все видно на фото, хотів зробити все в ідеал і хочу до цих пір, але так склались обставини, що продаю, але продаж не спішний і взагалі буквально буде на продажі протягом максимум 2-ох місяців По салону 16:9 заводський, працюють всі функції і грають всі колонки досить гарно, сидіння спорт сіти шкіряні в досить збереженому стані, М руль і тд, з моментів не встиг тільки встановити чорну стелю але її віддам разом з автівкою, заводська стеля також в гарному стані але під цю машину хотілось би все в чорному форматі в салоні Ще з нюансів це тріщина на лобовому(не дійшли ще руки) Документально автівка на мені, будь який вид переоформлення, хотілось би щоб попала в правильні руки, щоб її доробили до стану який я собі планував Кого що цікавить можете звонити, писати розповім більш детальніше Планував виїхати на ній за кордон, але піджимає час, дуже довго чекав чергу на малярку!
Не гнилий кузов,замінене щеплення також відреставрований двох масовий маховик щеплення,відреставрована турбіна,перебрані супорта,замінені колодки і передні тормозні диски,замінене масло
Дзвонить на цей номер Продається автомобіль в ідеальному стані, вкладень ніяких. Не потребує, Цеп поміняна на 250 тісяч по кузову все ціле, по мотору по коробці немає ніяких проблем, ходова вся в ідеал. Нічого не стукає, не гримить, будь-які перевірки. На будь-якому СТО, пробіг оригінал 244 тисячі. Дзвонити тільки реальним покупцям, торг біля капота.
Продам BMW E39 у гарному стані. Автомобіль на ходу кожного дня, двигун працює рівно, коробка без зауважень. Кузов виглядає добре, має гарний темно-синій колір. Салон охайний вся обслужена нова літня резина в подарунок відам зимову резину детальна інформація за телефоном
На повному ходу матор m52b20 працює чудово,по ходовій нічо не стукає , на свої роки чудовий автомобіль,перешитий потолок+стойки в чорний,літня гума,з радіатора гура капає атф,возможен обмін якщо не відповідаю пишіт на телеграм
пропоную своє авто,обслуговувалось вчасно,масла, фільтра,по ходовій питань нема все шо треба було замінено. Електрика вся справна. Двигун масло не бере від заміни до заміни. Кого зацікавило дане авто телефонуйте. торг присутній.
