- 295 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Автомобіль в хорошому стані, постійно обслуговувався Всі питання , по телефону
Автомобіль в хорошому стані, постійно обслуговувався Всі питання , по телефону
Все окей цікавить обмін на бус з моєю доплатою
Авто варте уваги поціновувачів BMW Один власник Рідний пробіг 100% Ні одна деталь не фарбована, навіть бампера Комплектація Luxury Два комплекти оригінальних ковриків (літо, зима) Два комплекти нової резини на дисках (літо R19, зима R17) Гаражне зберігання Машина доглянута, обслужена та збережена від А до Я!
Продам авто з Німеччини — відмінний стан, готовий до експлуатації ! Спортивний Баварський вмісткий потужний універсал в дуже гарному чорному кольорі Black Sapphire Metallic 475, в оригінальному пакеті Shadow Line, зі спортивним рульом, і рідкісною люксовою комплектацію EDITION. Працюють всі системи, і кожна кнопка , підсвітка в зеркалах, омивачі фар, парктроніки на моніторі перед і зад. Ідеальні фари вночі видно дорогу наче вдень. Сидіння з боковою підкачкою і підігрівами. Чистенький охайний салон і багажник. Оригінальна стеля чорного кольору. Додаткова розетка в багажнику та багато інших корисних функцій Присутня Сервісна книжка , Німецька документація володіння автомобілем та Українська. Один власник у Німеччині, один власник в Україні ( 1переєстрація всередині родини) рідний пробіг. 100% розмитнення, всі документи та сервісна книжка на місці. Автомобіль завжди проходив своєчасне обслуговування, без прихованих проблем. Автомобіль люблять, автомобіль в сім'ї не один. Всі вікна оригінальні і рідні. Ідеальний варіант для тих, хто хоче надійний якісний автомобіль без додаткових витрат. Нещодавно пройдене планове регламенте обслуговування: замінена цеп , маслонасос, всі фільтра , новий антіфріз, масло в коробці передач, зроблена ходова частина, розвал сходження, заправлений клімат-контроль. Новому власнику багато років нічого не потрібно буде робити. ✓2 два комплекти оригінальних ключів ✓ 2 два комплекти резини літньої і зимової з ідеальними протекторами ✓2два комплекта ковриків BMW велюрові на літо, та зимові водонепроникні. Перевірка на любому СТО. Дзвоніть домовимося про перегляд! Обмін можливий і з моєю і з Вашою доплатою. На обмін вартість мого автомобіля 14'500 $.
Бмв 528і на 3 л атмосферному моторі, на комфортних ломаних сидіннях, заводський shadow line , чорна стеля, люк , заводське абієнтне підсвічування салону, широкий монітор, музика hi-fi, підігрів передніх сидінь, проставки на задній осі , газ вписаний. Авто робилося для себе, тому всі масла фільтра , стойки , тормозна рідина, тормозні колодки перед зад, все по ходовій зроблено.
продам СРОЧНО! BMW f10 528і 2013р. По авто все добре масла фільтра мінялося вчасно, всі кнопки, електрика все працює! Без зайвих слів придертись немає до чого, окрім одного в шинах немає датчиків тиску тому висвічує одну ошибку і все! Ні на їзду, ні на шо це не впливає! шторки на заднє скло, та двері є тонована по колу ,проекція на лобове все є що потрібно! Авто варте уваги тому дзвоніть пишіть розповім домовимось!ват сап, вайбер або тут!
Продам бумер 2000 без торгу можливий обмін на мотик кові 250-300- ключ на ключ 🆘
Продам свою BMW f10, 520d. Володію автомобілем близько 3-х років. Авто в дуже хорошому стані. Вся обслуженна, в тому числі замінено комплект ГРМ, відреставрована турбіна і замінено мастило в коробці. Авто має 5 режимів руху: за рахунок адаптивних стійок. По комплектація, з LED (6 WB) щитком, повним електропакетом і пам’яттю сидіть, і електрокермом, панорамний люк, розширена NBT з навігацією і т.д., додатково вставлена Ambient підвіска по салону. Обмін не цікавить, тільки продаж у зв’язку купівлею іншого більшого авто. Ціна і-за терміновості.
Продам живу Е39 , стан авто оцінюю як задовільний, дуже багато вкладено коштів , сил та часу , кузов живий варити не потрібно та фарбувати не потрібно, салон в ідеальному стані, двигун КПП ходова без нарікань, по електриці помилок немає , працює кожна кнопочка, оптика в чудовому стані (оригінал Hella) , світло чудове , акумулятор новий , масло тільки замінив ще навіть 1000 не проїхав , замінені стойки , рульова рейка , диски тормозні перфоровані в круг з колодками , зроблений ручнік , замінений комплект передніх важелів , стійки стабілізатора , втулки стабілізатора , новий шків колінвала ,машинка використовувалась в основному на дальні відстані, тому і збереглась так , реально жива машина яка доїде в любу точку наразі без додаткових вкладень , кого цікавить телефонуйте розповім детальніше , з документами порядок я власник Торгу немає!!! Кому дорогий даний варіант попрошу не тривожити
BMW 523I 2008 року Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів Коробка перемикає плавно Ходова частина обслужена Салон доглянутий не прокурений Кожна кнопка в машині працює Авто обслуговувалось завжди якісно і вчасно вкладень не потребує За детальною інформацією звертайтесь в телеграм Illia111
Ціна на Обмін 26000$$$
Продам власну бумку , мотор-коробка без питань , тільки переоформлення , перебрана вся ходова , кондиціонер заправлений , гарна музика з двома заводськими самбуферами , встановлено М руль , широкий монітор , більш детально розповім за телефоном , перекупів не турбувати.
Хочу уявити вам легенду BMW e34. Машина перебуває в одній родині з 1998 року. Машина зразка 1992 року (до рест), але після її попадання в Україну, вона була перезбирана в рестайлінг версію кузова. Двигун змінювався, зараз коштує BMW-шний 3.5 бензин. Відсікання 8800. Коштує новий вентилятор радіатора, нова помпа, новий расходометр. Салон дуже гідний на свої роки, і при цьому все працює. Люк, електрорегулювання скла, електрорегулювання сидінь, підігрів сидінь, пам'ять сидінь, бортовий комп'ютер, шторка заднього скла, попільнички, а також по кнопці надувається спинка сидінь для зручності. Усі деталі оригінал. З мінусів, у машині вирізаний блок ABS, є питання щодо кузова, є коцька на капоті, оскільки машині 30 років. Є питання щодо натискного диска зчеплення, його потрібно змінити. Машина надає неймовірні емоції, завдяки максимальній комплектації салону та 3.5 під капотом. На ходу сів і поїхав. Обміни не цікавлять! Торг біля капота.
Автомобіль, на свої роки в гарному стані, сів в поїхав хоч куди, вся електроніка справна, все працює, у двигун ніколи не лізли по ходовій старався все міняти вчасно готовий до перевірки на СТО, помилок по КД немає, авто у мене 14 років, відкатало у мене без проблем. Нічого під продаж не робив, мобілізувався до ЗСУ авто просто стоїть. Мастило, від заміни до заміни, доливаю 1-1,5 літра, задні скло підйомники заблокував щоб діти не відкривали, так і залишились, люк не протікає, є невелика ржавчина по дверках, а так кузов цілий. детальніше по Ватцап.
Автомобіль пригнаний з Литви, в одних руках близько 3 років. Двигун працює рівно, не димить, масла не бере від заміни до заміни, заводиться на гарячу/холодну без проблем. Коробка автомат перемикається без ударів. Салон не розірваний, кожна кнопка працює. Більш детальна інформація за номером телефону.
Авто від власника! Один власник в Україні. Автомобіль повністю обслужений, вкладень не потребує. Відновлювався якісно — деталі підбирались у колір. Фарбувався лише кант заднього крила. Авто переодягнене в стиль BMW M5 F90 — виглядає ефектно та привертає увагу. Стан автомобіля дуже хороший. Щойно після детейлінгу — салон та кузов доглянуті. Можливий обмін в обидві сторони. Можлива оплата в USDT Деталі за телефоном. Телефонуйте!
