- 363 тис. км
- Ізюм
- Дизель, 3 л.
- Автомат
Деталі по телефону.
Деталі по телефону.
У продажу автомобіль від власника ! Самий надійний бензиновий двигун ! Повний привід xDrive Максимально комфортне авто яке немає конкурентів в своєму бюджеті, дуже надійна машина з гарною динаміку в не велика витрата палива ! Автомобіль пригонявся для себе, мінімальні пошкодження, ціла безпека. Геометрія кузова в авто не була порушена, все в ідеальному стані. Відновлення автомобіля було виключно з оригінальних запчастин! Щойно зроблено ТО, мастила ВСЮДИ замінено Двигун працює добре, по кузов нарікань немає. Салон чистий, за автомобілем доглядали. Ходова в гарному стані, зайвих звуків ніяких немає. Готові на будь-які перевірки, дзвоніть! Оплата можлива у будь якій валюті. Також є можливість купити автомобіль за криптовалюту НАША КОМПАНІЯ ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ: -ПРОДАЖ АВТО -РЕАЛІЗАЦІЯ АВТО -АВТОВИКУП -ОБМІН АВТО -АВТОПІДБІР -КРЕДИТ АБО ЛІЗІНГ
Продам своє авто BMW 5-Series F10 530D X-Drive 3.0 дизель у відмінному стані. Автомобіль на повсякденному ході, в технічному та зовнішньому плані без нарікань. Автомобіль повністю обслужено, по двигуну, коробці, підвісці питань немає, помилок теж, в салоні працює кожна кнопка. Автомобіль у гарній комплектації, є дотяжки дверей, та багато чого іншого. Машина вигляд має, в ходу приємна, радуватиме нового власника! Ціна більш ніж адекватна, також може бути якийсь торг. Будь-які перевірки вітається. На всі інші питання особисті або по телефону
Продам BMW E39 M52B28 бензин/газ Авто в плівці, розхід траса 8.5-9.5 город 11-13, нова зимня гума. Ближнє світло стоїть Bi-LED. Потрібно заправити кондиціонер. Знаходиться в с.Василенкове
Авто повністю обслуговувалось на офіційному сервісі "База", є історіє та виписки з неї. Авто повністю на ходу, замінено цеп та мастила, ходова частина в чудовому стані.
Авто для душі, можна для бізнесу. Працює все. Дуже багато часу та коштів пішло. Обслуговувалась тільки на сто. Науково технічний висновок та всі документи в порядку. Питання за телефоном. Харківська область. Авто привертає увагу. Продаж не терміновий. Обмін на сімейне авто цікавить.
BMW 525i 2006 р.в. колір – black sapphire metallic. Двигун, бензин V-2.5i, R6, 24v, (192л.с.) середня витрата -8, 5л/100 км; шосе-7.2 л/100 км; місто-13л/100 км 6-ступінчаста АКПП, Steptronik пробіг - 131.000.км рідного пробігу, куплена на Баварії моторс у лютому 2006 року, весь час в одних руках, Я єдиний господар машини, КОМПЛЕКТАЦІЯ: Шкіряний салон. чорний колір - ABS; Г/в керма; DTC (антибукс, що відключається); - Шкіряне кермо/Мультируль/ електросерворуль/ - 8 Airbags(подушок безпеки),ДАТЧИКИ - СВІТЛА.ДОЩУ Відмінний стан! ПОВНІСТТЮ ОБСЛУЖЕНА! не бита і не фарбована на машині немає жодної не оригінальної запчастини обмін:тільки на НЕ КРАШЕНУЮ:Машину будь-якої реєстрації! )писати не потрібно не читаю(Є ДРУГА BMW 325I 2008року(90тис км пробігу)КАБРІОЛЕТ(15$) є ще BMW 740i 2008року теж офіційна і теж не фарбована з рідним пробігом 267 тисяч!(8$)якщо є пропозиції дзвоніть!обмін на битий хлам не предлагать !
Характеристики: Рік: 1999 Двигун: 2.0 бензин Комплектація та оснащення: Клімат-контроль 4 електросклопідйомники Комфортний салон Повний електропакет Стан: Автомобіль у відмінному стані Хороша резина 2026 року Авто на хорошому ходу Вкладень не потребує Документи: Переоформлення Можливий обмін Адреса: Пісочин, вулиця Валківська 1 | Харків Тел автомайданчика: ********** Тел автовикупу: **********
Усім доброго дня,продаю власне авто,авто в гарному стані,по кузову покрашено 3 елементи ліве переднє крило,капот та задній багажник,багажник крашений ще за кордоном,авто володію 1,5 роки,дуже гарне та динамічне,витрата палива залежить від стилю водіння,двигун повністю готовий,працює гарно,замінені вкладиші,цепок,масляний насос,помпа,стоять нові свічки і так далі…детальніше за телефоном,в авто гарна комплектація,повний сток,чорна стеля АНТРАЦИТ,люк,3х зоний клімат,повний електро пакет передніх сидінь,пасажира та водія з пам?ятю,чорна шкіра,адаптивні фари,безключивий доступ на усіх дверях,електро кришка багажника,з функцією відкривання ногою,зовнішня підсвічування ручок,електро регулювання керма,мульт-кермо,люк та багато іншого! Велике прохання,з цінами типу 11 не турбувати,автопідприємців з торгівельними майданчиками також,більш детально за телефоном! Усім гарного дня та вдалих продажів! Реальному покупцю торг!!! Доки не зійдемося в ціні Або Обмін на електро автомобіль
Продам авто в хорошому доглянутому стані, 3.0 повний привід дизель, вся історія обслуговування на офіційній дилерській станції. 2 комплекти коліс на дисках, 2 комплекти килимків, 2 ключі. На 150тис заміна впускного колектора оригінал і за рекламацією радіатор його. Масло тільки оригінал. Пригнана з Італії в 2021году з пробігом +- 100. Площадкам прохання не турбувати.
Терміново продаю свій власний автомобіль, оскільки виїжджаю за кордон. Машина стоїть у гаражі, дуже збережена та обслужена. З початком війни на ній дуже мало їздили і переважно їздила дружина. Ціна з невеликим торгом, можливий обмін на мінівен з вашою доплатою. Машина без будь-яких підводних каменів, на ній простий атмосферний, надійний мотор. Це машина з пристосуванням до поганих доріг і поганого палива. Додатково встановлено дорогий газ, їздити на ній дуже недорого. Бажано продаж із повним переоформленням в МРЕО. Машина в ДТП не потрапляла і взагалі дуже хороший варіант як на кожен день. Машиною володіємо з 18-го року і за цей час жодних проблем не виникало і обслуговували все вчасно і ретельно!!! Дзвонить.
Без перебільшення — найкращий варіант на ринку… читайте опис… BMW F10 2014 р.в., АКПП, ДВС 2.0 бензин, XDrive. 🛞Пробіг 145 тис.км. Автомобіль із цілою безпекою та мінімальними пошкодженнями зі США, тільки переднє ліве крило і фара, які були замінені на оригінал. Крім крила і бамперів на цій машині нічого не фарбувалося і не підфарбовувалося, вся в оригінальному фарбуванні. Додатково був встановлений MPack, М-кермо, зроблено тонування в коло, Shadow Line, оригінальні різноширокі R19 диски стиль М-351 на абсолютно новій літній гумі. Окрім цього, після прибуття машинки зі США вона була дуже ретельно обслужена, на 1500$ (є відео та акти виконаних робіт). З основного це заміна вкладишів та ланцюга. Загалом машинка у відмінному косметичному та технічному стані, на класному комплектуванні, а саме: - NBT - клімат-контроль 2-зонний - 4 ЕСП - повний електропакет - електродзеркала з підігрівом - електроскладання дзеркал - датчик дощу/світла - шкіряний чорний салон - камера заднього виду - підігрів керма - автозатемнення дзеркал заднього виду - електрорегулювання керма по висоті - круїз-контроль - старт/стоп - безключовий доступ на 4 двері - електрокришка багажника - підігрів передніх/задніх сидінь - мультикермо - асистенти І багато іншого) Продаж не поспішний. Хто шарить у цій марці і шукає собі дійсно відмінний-найживіший варіант той після перевірки на станції 100% стане її власником.. Машинка щойно пригнана зі штатів, пройшла сертифікацію, але ще не має реєстрації. Хто купить, той буде першим власником на території України. Первинне взяття на облік буде недорогим, у телефонному режимі більш детально все розповім. Всім хороших продажів та вдалих покупок.
Машина в хорошому стані, готова до будь-яких перевірок
Офіційне авто. По факту я третій власник. Жодних підфарбувань та перефарбувань. Жодних дефектів як по кузову так і в салоні. Скло все оригінальне. Купував з пробігом 132 тис., за цей час зробив коштовні регламентні роботи, а саме: - заміна ланцюга ГРМ та все що було супутнє, роліки, помпу, ремені , охолоджуючу рідину, - свічки запалювання - мастило в редукторі та АКПП - вкладиші шатунів - ревізія генератора повна - ходову зробив все що було потрібно . ТО робив через кожні сім тисяч пробігу на СТО AUTOFUN та Bumerang. Стан авто майже бездоганний. Нічого робити непотрібно взагалі на цей час. Яскраве , динамічне та стильне авто для чудових емоцій. Будь які перевірки вітаються. Додам до авто зимову гуму BRIDGESTONE в дуже гарному стані. Авто не полірувалось, не хімчистилось все в стані як воно є.
Гарна своя машина з рідним пробігом Багата комплектація: Проєкція Підігрувати руля Підігрів передніх та задніх сидінь Швидкий доступ Відкриття багажника ногою Сигналізація сходу з полоси Авто тормоз перед авто/пішоходом Вібрація руля при перешкоді збоку Гарна акустика Камери бокові на передньому бампері Та камери на зеркалах і позаду Люк Датчик дощу Доводчики дверей Підсвітка салону класік і модерн Та інше Оздоблена світлою шкірою Дуже динамічна у спорт режимі Повний привід То завжди робив на 8000т масло заливаю тільки БМВ По машині нема нарікань , сів та поїхав Готовий на перевірку на любому Вашому сто
Дуже гарний стан, пригонялась з США з мінімальним пошкодженням (була пошкоджена лише одна дверка, яку замінили на оригінал), безпека не спрацьовувала, передня та задня оптика, а також елементи кузова в оригіналі. Гарна комплектація, яка включає адаптивну передню оптику з підсвіткою узбіччя, світлодіодну задню оптику, підігрів всіх сидінь, підігрів керма, проєкція на лобове скло, електропривід передніх сидінь та керма, клімат контроль, електропривід кришки багажника з функцією відкриття без рук, люк та багаато іншого. Обслуговалась на клубному СТО BMW, є відповідна документація. За потреби скину фото пошкодень в США в мессенджер.
ПЛОЩАДКИ - не актуально Своя машина, 11 місяць 2019 року. Приганяв для себе в серпні 2024. Грав лоти 4 місяці, шукав хорошу машину. По Америці невелике пошкодження, безпека ціла, є фото та процес відновлення. Ставив оригінал: капот, крило, бампер, фару ніякого Тайваню чи Китаю. Олію міняю раз на 5-6 тис, заправляю тільки 100 на upg. Є всі виписки по ремонтах і то. Гума: літо Micheline Pilot sport 5 , куплена в 2025 зима Dunlop Winter sport 5 , брав так само у 2025 новій Ніяких стейджів, модифікацій або китайських деталей, машина вся в стоці та оригіналі. Продаю не поспішаючи, їжджу на машині щодня. Причина продажу: виїзд за кордон. По комплектації: Проекція Ембієнт підсвітки Електронний привід і пам'ять сидінь Комфортні сидіння з відкидною спинкою Музика Hifi Люк Безключовий доступ Підігрів передніх і задніх сидінь Повний привід Електронний привід багажника Люк Чорна стеля Бездротовий car play
Продам BMW E39 520 M52B20 • Власник в сусідній області, переписати можна, контакти є, на свої роки по кузову є іржаві плями, в одному місці потрібно замінити піддомкратник (правий поріг), мотор працює відмінно, обслуговую вчасно, коробка на свої роки працює добре, в грудні замінив: ГУР, рульову рейку, свічки, радіатор пічки, ричаги, саленблоки, розходомір оригінал, антифриз, рідину в ГУР, гума літо і є пара зима R17( є ще R16 літо) (титани R17,R16), по ходовій все відмінно, салон зберігся дуже добре (не курили) низи дверей без єдиної іржавої плями, по авто все працює, жодної помилки, все працює, вмикаю кондиціонер, пічку, авто кожен день в ходу. Будуть питання – телефонуйте або пишіть! Їздила дружина обережно, слідкували за "булочкою". Теллена
