- 327 тис. км
- Ніжин
- Бензин, 2.98 л.
- Ручна / Механіка
Авто в гарному стані, при зустрічі все розкажу і покажу !
Авто в гарному стані, при зустрічі все розкажу і покажу !
Найнижча ціна, бо терміновий продаж! ГРМ змінювали на 120 тис Паливний фільтр змінювався на 165 тис Передні стойки , верхні ричаги замінювали на 167 тис Помпа, термостат замінювали на 172 тис Клапан охолоджуючої рідини замінювали на 178 тис
М50б25 ванос на Боші. 4 електро склопідйомника, повний БК, чорна стеля, люк (працює). У володіння 2 роки. За цей час проїхав близько 15 тисяч км. Окрім розхідників замінено: прокладка піддона, масло в коробці, аморти перед, пильники відбійники, сальник куліси коробки, пружини і опори амортизаторів, прокладка піддона і передньої кришки двигуна, свічки, рем комлект ваноса, датчик колінвала, сайленблоки заднього підрамника і тяги стабілізатора(яйця), циліндр щеплення, передні ручки, ремонт генератора. Щеплення тільки поміняне! Рік назад поварені пороги і всі хворі місця, двері всі піскоструїлись, поставлено передню М-губу, спойлер і накладки на пороги, сидіння від е60 рест, стьоки з люка виведені з порогів(болячка). Загалом вкладено в авто близько 150 тисяч грн. Машина вихідного дня. Є дрібниці на доопрацювання, але на свій вік дуже жива, помітна на дорозі машина. 21й стиль в ціну не входить. Тисячами не торгуюсь.
Автомобіль куплений для себе повністю обслужений, не вимагає вкладень. Вимушені продати, бо не мешкаємо в Україні. Усі питання по телефону. Якщо зацікавилися, пишіть у Telegram, Viber, WhatsApp або набирайте на номер із міжнародним кодом України.
продам власне авто в гарному стані. можливий обмін з моєю доплатою
Продам власну F10. Пробіг 184 тис. км. Автомобіль у хорошому технічному стані: двигун працює рівно, коробка перемикає плавно, ходова без зауважень. Машина своєчасно обслуговувалась, на даний момент вкладень не потребує. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. По кузову присутні природні сліди експлуатації та незначні нюанси по лакофарбовому покриттю, є також сліди використання на передньому бампері. Нічого критичного, усе враховано в ціні. Детальніше розповім по телефону. Аргументований торг біля авто.
Електро пакет люк абс 19 Колеса идеальное состояние родимая покраска омиватили фар кондицеонер ориг. Магнитола cd только пригнаная с германии провернная на автосервесецвет темно синий. Обсуждение все по телефону номер Обезательно +3
Авто особисто пригнане з Німеччини, в дуже гарному стані: як технічному так і візуальному; з відносно невеликим пробігом та оригінальним лако-фарбовим покриттям без єдиного підкрасу. Автомобіль дуже гарно оснащений так як має комплектацію Lyxury, до якої входить: панорамний дах, електрокришка багажника, підсвітка порогів з логотипом марки, проекція на лобове скло, розпізнавання дорожніх знаків, камера заднього виду, асистент смуги руху, система запобігання зіткненню, адаптивні лед фари, та задню пневмо підвіску що дає додатковий комфорт В Німеччині перед продажем було зроблено велике ТО: замінено турбіну, ГРМ, форсунки, гальмівні колодки та диски по колу. Мною після купівлі було замінено всі фільтри та мастило в двигуні. Можлива перевірка на будь якому вибраному вами СТО, а також вашим авто експертом, за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном. Телефонуйте, зустрінемось, оглянете автомобіль-поторгуємось!
Продам автомобіль в хорошому стані,вкладено дуже багато сил,нервів і грошей: Замінена топливна Замінені свічки накалюванняя Замінена охолоджуюча рідина Замінений приводний ремінь Заглушений ЄГР Відреставрована трапеція (без люфтів) Перебрані та перепаковані фари(встановлені бі-лед модулі,дальнє світло лед,ангельські оченята)підключені американки Перебрана передня ходова( амортизатори,опорні підшипники,стійки та втулки стаба,обидва ступичні підшипники,відреставровані ричаги) Перебрана задня ходова(сайлентблоки підрамника,амортизатори та опорні підшипники,стійки,втулки стаба,2 ступичні підшипники, перебраний ручник) По салону(задні двері зі шторками,працюють всі 4 есп,передні сидіння з підігрівом,працює,люк працює у всіх положеннях,не тече,встановлено заводське ВЕАСТО, встановлено круїз Переварені та оброблені пороги,як з середини так і ззовні,по дну вся ціла Автомобіль на прямій трасі,звучить досить гарно. Автомобіль на прошивці. Встановлені тормозні диски з вентиляцією від 525і. CarPlay. Враховуючи вік авто на кузові присутні деякі моменти. З автомобілем віддам ще купу запчастин до неї. Що цікавить,телефонуй,пишіть,все розповім,хороший торг безпосередньо біля авто.
Камери кругового огляду(360). Авто в наявності, за деталями телефонуйте.
