- 245 тис. км
- Івано-Франківськ
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Продається своє власне авто, автомобіль пригнаний з Німеччини в 2017 , один власник в Україні. Ідеальний стан, Да ключа; Більш детально по телефону
BMW 520d GT F07 На базі BMW 7 F01 тільки з вищим кліренсом Дуже комфортний та сучасний, який ідеально підходить як для міста, так і для подорожей. Авто приємне в керуванні, економне по витраті пального та дарує максимум комфорту водію і пасажирам. По кузову все в рідній фарбі без ДТП Затягнуте в матову плівку (товщина 100 мікрон) Антихром кузова та фар Проставки на кліренс та на виліт коліс Електро щиток приборів М- кермо Камера заднього виду па парктроніки перед+зад 5 режимів керування Панорама Память сидінь Поворотні бі ксенонові фари з автоматичним керуванням увімкнення / вимкнення дальнього світла Навігація прошита по Україні Без ключовий доступ на усіх дверках Два ключа Проекція на лобове Розпізнавання знаків Електро Форкоп Та ще багато цікавого В живу вигляд ще яскравіший Авто у власності 3-й рік та у відмінному стані, повністю обслужений та готовий до експлуатації, Екологія на місці Пропонуйте адекватну ціну і будемо домовлятись
Продається своє власне авто, найулюбленіший член родини. Найповніша комплектація: салон - натуральні шкіра і дерево, біксенон автоматичний, електричне регулювання керма, дотяжка дверей, підігрів усіх сидінь, люк, камера 360, датчики світла, дощу і т.п. Найнадійніший двигун із відмінною динамікою, але при цьому із витратою пального, як у трилітрового автомобіля. Найнадійніша АКПП (класичний вісьмиступеневий автомат, не робот). Автівка в ідеальному стані (привозили із США під себе, пошкодження побачити на фото, мінімальні), використовується як автівка вихідного дня. Обслуговується на якісному СТО, заправляємоть тільки на ГрандПетроль (найкраща АЗС в Україні). Пробіг оригінальний, готові до любих перевірок. Причина продажу, придбання автомобіля трохи іншого класу, обмін не цікавить.
Авто майданчикам та перекупам прохання не турбувати
Вітаю продаю власне авто пригнана США з незначним пошкодженням, повністю обслужено на багатій комплектації, все працює по електриці, двигун без зауважень, масла не бере, не димить, замінені фільтра масла.Коробка восьми ступеневий автомат ідеально працює, по ходовій без зауважень, на пневмі, салон в чорній шкірі, стеля темна. По кузові замінений бампер, радіатори, капот,праве крило та фара в оригіналі.Новий акумулятор.На обмін 17000 на дешевше авто з вашою доплатою
Хороша комплектація. М Paket 2014 р. Авто в чудовому стані. Рідна фарба. Салон збережений. Додаю комплект літньої гуми. Авто варте уваги
Авто в гарному стані! Пробіг оригінальний та відповідає реальності 2.0 дизель має гарну динаміку і не велику витрату пального 6.5 місто 2 ключі 2 комплекта гуми Додатково встановлений карплей Комплектація з електричним фаркопом Автомобіль вчасно обслуговую, дуже багато зроблено, чеки в наявності (пневма, екологія, теплообмінник, ходова, цеп ГРМ, радіатори та багато іншого) Авто не потребує вкладень. Для додаткової інформації звертайтесь за телефоном. Присутній торг.
Рестайлінг!Повний привід!8 ступеневий автомат,проекція на лобове скло ,дотяжки дверей ,панорамний дах,камери 360,start-stop,підігрів руля ,пам’ять і підігрів усіх сидінь,парктронік,Музика HARMAN KARDON , пневмопідвіска,контурне підсвічування салону із можливістю вибору кольору підсвітки,датчик тиску в шинах,3 режими їзди:sport,comfort,eco,Електробагажник. Сучасне преміальне авто спортивного стилю пригнане з США з мінімальними пошкодженнями ,удар був легкий спереду,є нюанси по кузову в процесі експлуатації(невелика вмятина і є багато царапин більшість яких забираються поліруванням,тріщина на лобовому склі попав камінчик,треба замінити шрус і пильники,але відповідно ціна знижена на машину щоб новий власник зміг це собі зробити.до машини віддам додатково комплект зимньої резини і комплект оригінальних килимків,готовий торгуватися.
BMW F07 - авто в дуже гарному стані,не фарбована (окрім бампера), всі стекла рідні,мотор без задирів,за час мого володіння вкладено більше 6000$, на 166т зроблено велике Т.О. (чеки з переліком робіт на останніх фото) - замінено комплект ГРМ,свічки,катушки,масло в коробці,раздатці,муфта,диски/колодки,прокладки,сальники,новий АКБ і ще купа усього,обслуговування на BMW Garage Racer. Окрім звичайної страховки, також оформлено «залізний купол». Зроблено Stage (на разі ~400к.с.) Встановлені Койловери (регулювання підвіски), вихлопна система Supersprint,пульт керування режимами їзди, карбонові пороги,спойлер і ряд інших доопрацювань. Фари і вразливі місця в бронеплівці. Машина в чудовій комплектації: оригінальний “М-Packet”, 2 комплекта оригінальних “М” дисків (20 і 19 радіус) з свіжою гумою зима/літо, 2 ключа, “M” гальма з перфорацією,CarPlay,відкриття/закриття багажника ногою, безключовий доступ,дотяжки дверей,Adaptive Led фари,комфортні сидіння з пам?яттю і підігрівами,монітори для задніх пасажирів,чорна стеля,музика harman kardon,камера,парктроніки,shadow line,панорама і т.д. Готовий до перевірок. За запитом вишлю додаткову інформацію,фото/відео.
