- 148 тис. км
- Рівне
- Бензин
- Автомат
BMW G20 330i рестайлінг обвіс, повний привід, дуже хороша комплектація, 147500 пробіг. Авто пригнане з Америки з мінімальними пошкодженнями. Купувалося і робилося для себе + переодягнув у рестайлінг обвіс під себе. Я не займаюся автомобілями і не “авто-бізнесмен”. На машині не економив і відновлював її не “аби їхала”. Щодо пошкоджень: * Удар був реально не сильний, із навісних елементів замінені капот і праве крило, обидві деталі оригінальні; стоїть рестайлінг обвіс (ідеально по зазорах) * Ланжерони жодним чином не пошкоджені, готові до перевірок. * Безпека відновлена якісно, у професійному сервісі. * Усі роботи з відновлення виконувалися з нормальним підходом і на найкращому СТО; * Меню перешито на українську мову. Зараз машина в ідеальному стані. Нічого доробляти, змінювати або вкладати після покупки не потрібно - сів і поїхав. Все працює, помилок немає. Готова до будь-яких перевірок на будь-якому СТО. Салон білий. Розумію, що не всі одразу шукають саме такий варіант, але наживо він виглядає дуже дорого і реально освіжає машину. У поєднанні з кузовом і комплектацією авто сприймається зовсім інакше, ніж звичайні темні салони. По машині все по оригіналу, крім тайванського обвісу. Окремо хочу відзначити щодо оптики: принципово не ставилися дешеві “сині” тайванські фари, тому що вони дуже псують вигляд G20. Тут авто виглядає дорого і правильно. Також нанесена кераміка, кузов має дуже приємний вигляд наживо. Машина після повного детейлінгу. На мій погляд, для повністю завершеного вигляду їй не вистачає тільки тонування вікон, але через рішення про продаж уже не бачу сенсу цим займатися. Готовий домовлятися і нормально все розповісти, показати, що і як робилося. Перевірки вітаються.
