- 232 тис. км
- Київ
- Бензин, 2.98 л.
- Автомат
Комплектація топова по суті. В Америці був гідроудар. Авто мого приятеля, я по суті другий власник в Україні. Мотор був зібраний з нуля, на кованому поршні , під знижену ступінь стиску , 95 бензин тепер ок, пробіг на новій ітерації двигуна 42000, все працює як повинно, ендоскоп вітається. Встановлена гібридна турбіна, холодна частина аналог Garrett gt30, на буст виходить з 1500 обертів. Загалом знижений ступінь стиснення і більша турбіна це те що дозволяє цьому мотору не висипатися, як на звичайних стейдж 2, бо і нижча температура вихлопу і менший тиск в випускному колекторі, загалом мотор працює в "холоднішому режимі" ніж на сток турбіні. До цього всього я додав новий датчик тиску мастила і новий клапан регуляції тиску мастила (вкладишам тепер нічого не загрожує).
