- 281 тис. км
- Рівне
- Дизель, 2 л.
- Автомат
Продам власне авто. В моєму володінні більше двох років, і було б ще довше….але є певні моменти через які мушу продати. -Двигун: N47N -Коробка: АКПП -2011року випуску. -Салон шкіряний, не прокурений, не пропалений. -Підігріви передніх сидінь -Кліматконтроль 2-ох зонний -Круїзконтроль -Тонована вкруг дорогою американською плівкою. -Відреставровані передні фари: замінено скло, зробленний антихром, фари як і туманки проклеєнні бронеплівкою. -LED лампочки як і в фарах, так і в туманках. -Чорна стеля -Підсвідки зовнішніх ручок -Мультимедія СIC -2 ключа -Зроблено передній номерний знак на магніті. -Екологія не вирізана, все на місті, і працює як ніби щойно зʼїхала з конвеєру Повністю обслужене, вкладень не потребує. В заводському окрасі. Авто робилось та використовувалось під власні потреби. Було вкладено дуже багато сил та коштів, авто обслуговувалось тільки на перевірених СТО, є вся документація. На пробігу в 245 000км., замінювались цепи ГРМ, та масло в АКППавто ніколи не підводило, та не їздило на евакуаторі Авто продається як і на р18 титанах(342 style BMW), так і на р19 (Vossen). Від цього і залежить ціна…мінімальний торг.
