- 297 тис. км
- Одеса
- Дизель
- Автомат
Авто в ідеальному стані. Не бита. Поміняні всі розхідники. Чудова маневреність. Економна.
Авто в ідеальному стані. Не бита. Поміняні всі розхідники. Чудова маневреність. Економна.
Авто в ідеальному стані, все працює.
ВЛАСНИК
Технічний стан відмінний. Каталізатори та весь вихлоп на місці і рідні. Рідний пробіг 200 не шита не чипована на заводских настройках,ні де не лазили Куплена в літку та одразу обслужена + замінено клапан КВКГ. Жодних помилок немає. Немає потьоків все працюэ як повинно, все світиться,все включаэться люк відкриваэться,зеркала складаються Двигун працює рівно і на холодну і на гарячу на будь-яких обертах. Сторонні шуми, вібрація відсутні. Дубасит дуже добре. В крісло вдавлює 243 рідних сили. КПП відмінно на будь-яких режимах. Без пинків, шумів, затримок та інших недоліків. Гарний світлий не замучений салон. Якщо зробити хімчистку буде як новий, нюанс тільки на передньому водійському сидінні і рамка селектора. Кузов гарний, рівний. Зазори ідеальні. Звісно, є фарбовані елементи, оскільки машинка зі США і була трохи вдарена в переднє праве колесо. Воно рідне і на тому ж місці, тільки з подряпинами. гарні зимові шиповані шини з машиною комплект мойже нових літніх броньованих шин також віддам карбоновый спойлер під фарбування
BMW F30 328 на класній комплектації Вид має нереальний ? Саме та BMW F30, яку можна сміливо брати у власне користування! На гарному оригінальному 18 колесі Технічно повністю справна Двигун працює ідеально, цепок та маслонасос замінені та колодки в круг на 180 000 Автомат ідеально працює По електриці абсолютно все працює ідеально Максимально приємна в ходу та в салоні встановлений М-руль, також є проекція на лобове скло та розширена приборна панель Передній бампер М3 лук Встановленний додатково CarPlay Всі запитання в повідомлення.
авто в хорошому стані ні одного підкраса перший власник
Продам своє авто BMW 328 xdrive.Приганяв авто для себе.З мінімальними пошкодженнями,в зачиню частину авто.Безпека вся ціла,скло також,включаючи лобове.Вся в коло затонована.Замінені олива та фільтра.Свіжа страховка.Два комплекти резини,два комплекти дисків.По авто робити нічого не потрібно.Готовий до будь-яких перевірок.Торг
BMW 320D E91 AT XDRIVE 2012 р. Автомобіль доглянутий та регулярно обслуговувався. Нещодавно виконано велике технічне обслуговування: замінено комплект ГРМ, маслонасос, гідрокомпенсатори, усі технічні рідини та фільтри, сальники колінвала, диференціалів і півосей, ущільнення та прокладки двигуна. Також обслужено АКПП, редуктори та елементи трансмісії. Автомобіль у хорошому технічному стані, вкладень не потребує.
Авто в хорошому стані, їде бодро. Встановлена турбіна 2260, пайп, blow-off (звук чути на відео), регульований вихлоп електро заслонкою, диски 68 стиль, JBL музика. По кузову є мінімальні нюанси Переоформлення через Дію
328і,2012 року,задній привід,привезене зі штатів з мінімальними пошкодженнями,всі елементи кузова рідні,безпека рідна.Фарбувалася частина капоту,частина правого крила,та 2 бампери,всі інші елементи в рідній фарбі.стекла включно з лобовим рідні. Проведено технічне обслуговування.Авто має гарну комплектацію: шкіряний салон ,електро сидіння з пам?яттю та підігрівом,без ключовий доступ,система старт/стоп,запуск двигуна кнопкою,датчики світла та дощу,широкий монітор,русифікований,розширена приборна панель,відкривання багажнику без допомоги рук,люк,декоративна підсвітка,електро складання дзеркал. Все працює без нарікань,по авто не має жодної помилки,готовий до огляду на сто. Маєте питання,дзвоніть,пишіть ,з радістю відповім.
Вітаю, продам трійку в хорошому стані, по машині багато чого було зроблено: прокладки піддона клапанної кришки нові, свічки (оригінал), відреставсовано кардан на гарантії, передні сайлентблоки, масляний фільтр, проїхав приблизно 1000 після заміни. Для трійки дуже хороша комплектація: монітор, електросидіння з пам'яттю, спорт кермо, датчик світла, дощу, безключовий доступ, підсвічування ручок, хороша музика, 2 саби, все штатне, ніхто нічого не крутив, каталізатори на місці, салон у дуже хорошому стані, хороше світло, адаптивні фари, два ключі, сервісна книга по машині. Писати можна, дуже багато за ці гроші, дуже хороший автомобіль, який дарує емоції.. вживу дивиться набагато краще, ніж на фото.
Продам BMW f30 335i 2012 3.0 бензин n55 156 тис.км рідного пробігу Гарний стан, нещодавно виконане планове ТО(заміна мастила в двигуні BMW LL01, всі необхідні фільтри Mann, тяги стабілізатора lemforder, антифриз hepu, 2 тижні тому заправив кондиціонер) Комплектація: Тонована по колу, скло рідне включно з лобовим Широкий монітор M руль, М look Проекція на лобове Люк Вихлоп регулюється по гучності заслінками Безключовий доступ Складання дзеркал з кнопки та пульта Кого зацікавила пропозиція, пишіть, відповім на всі питання. З питаннями за 10-11 заберу, прошу не турбувати!
Вітаю! Продаю власний автомобіль. Пригнаний з США, якісно відновлений та повністю обслужений (ланцюг ГРМ замінений). Машина максимально надійна, жодного разу не підводила. Продаж не терміновий. 📍 Локація: Зараз авто у Варшаві. Є можливість пригнати до Києва. Головні фішки та кастом: Зовні одягнена в M-packet, оригінальна оптика BMW LED, задні ліхтарі GTS-style. Вихлоп із заслінкою (гучний/тихий режим), водночас екологія вся на місці. У салоні: кастомне анатомічне кермо та бездротовий Apple CarPlay. Топова комплектація Luxury Line: Безключовий доступ, електролюк, датчик дощу. Шкіряний салон, електросидіння з пам'яттю та підігрівом. Head-Up Display (проєкція на лобове), розширена приборка. Великий екран (Navi Professional), музика HiFi, камера заднього виду + парктроніки по колу. Круїз із функцією гальмування, 2-зонний клімат. ⚠️ Автомайданчикам та перекупам прохання не турбувати. У приватні повідомлення можу скинути детальний відеоогляд машини. З усіх питань пишіть або дзвоніть у месенджери!
2012 рік 2.0 бензин 245 тис. км пробігу Америка, вся в рідній фарбі (було лише механічне пошкодження) По машині багато зроблено: • замінений ГРМ (є документи) • замінене масло в КПП • нові передні ричаги • задні стійки • передні гальмівні диски та колодки • встановлена заслонка на вихлоп • поставлений M-бампер (рідний також віддам) У комплекті зимова гума. Машина доглянута, вкладень не потребує. Продаю, бо просто стоїть без діла.
Авто для того хто розуміє що до чого. Одразу прошу, бажано писати у Telegram або WhatsApp за номером (часто буваю на службі і можу не взяти трубку) Стан: НЕ завершений проєкт Кузов • Повністю відновлений від корозії у 2023 році • Розібраний, повністю пофарбований, після цього зібраний • По кузову встановлені розпорки (покращена жорсткість кузова) • Стан кузова — дуже добрий для свого року Техніка • Двигун M50B25 Stroker – прошивка під збільшений об’єм 2.8–3.0 л • Гальма: передні 4-поршневі супорти від BMW E38 • Редуктор: 3.15, без блокування • Вихлоп: кастом – агресивний звук – потребує доробки – у комплекті в багажнику: рівнодовгий колектор Schmiedmann, X-pipe та банка «Коршун» для завершення системи Підвіска • Задні стійки Bilstein встановлені • Передні стійки є, але ще не встановлені (лежать у багажнику) Салон • Оцінка стану: 8/10 • Передні сидіння Recaro від BMW E46 Колеса • Диски від BMW M5 E60
Продаю власне авто, вкладень не вимагає працює все. Все що цікавить розповім по телефону! Цікавить обмін на електрокросовер з моєю доплатою.
автомобіль технічно обслужений повністю замінений цеп ГРМ та цеп приводу маслонасосу з зірочками замінені масла у всіх агрегатах( КОРОБКА ,мости та роздатка) ходова повністю обслужена з заміною передніх стойок та сайленблоків також замінені подушки двигуна, коробки тазадня муфта крила та бампер оновлено в стилі М3 БМВ Автомобіль в ідеальному технічному стані Літня резина - Michelin Зимня резина - GOODYEAR
