- 116 тис. км
- Первомайськ
- Дизель, 2 л.
- Типтронік
Якщо ви хочете якісний автомобіль, який буде їздити та не робити нерви, то це він і є. Я перший власник в Україні! Все що потрібно було замінити замінено в оригінал або якісний замінник. Машина робилась для себе! Доглянута та надійна. Ніяких нарікань по ній нема. Остання генерація двигуна, у якій виправлені всі болячки. Двигун працює тихенько та рівно, коробка перемикає шикарно. Має гарну комплектацію. Розхід в неї як у матіза, але емоцій дає як болід! Присутній торг. -18 легкосплавні диски(дуже міцні, наші ями процшли у зимку без проблем і досі наче з заводу) -LED фари -підігрів руля -спорт сидіння -датчики світла та дождя -без ключовий доступ -люк -чорна стеля -широкий монітор -підігрів сидінь -протитуманки -підсвітка ручок
