- 290 тис. км
- Ковель
- Дизель, 3 л.
- Автомат
Автомобіль в хорошому стані не потребує додаткових витрат пригнаний з Бельгії без підкрасів в рідній фарби мотор коробка працює супер шкіра в хорошому стані все працює додаткові питання по телефону .
Автомобіль в хорошому стані не потребує додаткових витрат пригнаний з Бельгії без підкрасів в рідній фарби мотор коробка працює супер шкіра в хорошому стані все працює додаткові питання по телефону .
Авто без ДТП, у рідній фарбі . Привезена з США з пробігом 144тис. в 2020 році, я перший власник в Україні, пробіг реальний. Два ключі. Русифіковане меню і навігаційна система. Всі системи працюють, підігрів руля ,підігрів сидінь передніх і задніх, зимовий пакет. В авто є панорама і два люки все працює.Салон у відмінному стані,є третій ряд сидінь, салон не прокурений Два комплекти ковриків літні і зимові. По мотору і коробці все гаразд, масло в коробці поміняно, розхід диз.палива в залежності від манери їзди 8-10 л на трасі. Присутній фаркопф. Фари відполіровані і покриті плівкою. Авто на зимовій резині, є ще комплект літньої. Авто їздить кожний день, продаж не спішний.
1.Заміна ланцюга ГРМ (цепі зірки оригінал) 2.ТО Стартера.3.ТО Турбини (заміна орігинал) 4.ТО генератора.5.Технічне ТО виконується кожні 7,5 тис.км. Виконанні технічні роботи вартістью 135000 грн документи на руках. Нова зимова та літня на нових оригінальних дисках. Можлива купівля за Usdt
Авто в дуже гарному стані , без ньансів та доглянуте .Все регламентні роботи проводилися профессійно і з використанням оригінальних запчастин . " місяць назад замінено аккумулятор , також проведено регламентна заміна всіх ланцюгів двигуна , натяжителей , успокоителей ,прокладок та резиночок в оригіналі -біля 2000уе .встановлено оригінальний електричний фаркоп з підключенням . семимістна модифікація . Мінімальні пошкодження в США ,покраска передньго лівого крила та бампера .По технічній та естетичній частині питань не має . 2 комплекти дисків з резиною
Авто з США, мінімальні пошкодження, мінімальний пробіг по Україні. Авто в гарному стані, не потребує жодних вкладень, перевірка на СТО. Автомобіль для кінцевого споживача, авто бізнесменів прохання не турбувати. Продаж через бажання придбати інше авто. Розумний торг тільки біля авто.
Авто у відмінному стані S Iine Комплектація максимальна Prestige+ Дорога музика BANG&OlUFSEN Кузов та скло все в оригіналі Мотор,коробка без жодних зауважень Ходова вся збита,без зайвих стуків Екологія та AdBlue присутні не вирізалось не прошивалось На даний момент вкладень не потребує взагалі Допомога в продажі не потрібна Обмін не цікавить Деталі по тел.
Продам власний Audi Q7 2014 року. Автомобіль оснащений надійним та потужним двигуном 3.0 TFSI у парі з автоматичною коробкою передач Tiptronic та легендарним повним приводом Quattro. Машина дарує справжнє задоволення від керування — впевнено тримає дорогу, має відмінну динаміку та високий рівень комфорту як для водія, так і для пасажирів. По комплектації є все необхідне для комфортної експлуатації. Просторий салон, великий багажник, хороша шумоізоляція та якісні матеріали оздоблення. Автомобіль виглядає дуже ефектно, привертає увагу на дорозі та не залишає байдужими поціновувачів марки Audi. Готовий до перевірок на будь-якому СТО. Детальніше розповім по телефону.
Автомобіль купувався у США у першого власника в 2020 через офіційного дилера. В 2021р. привіз для експлуатації в Україну. Технічно і візуально у чудовому стані. Оригінальний пробіг. Нічого робити не потрібно. По двигуну,трансмісії ходовій частині все добре. Вся електрика справна. Жодних помилок чи несправностей. Безпека,каталізатори,сажевий все на місці. Клімат заправлений. Три ключі. Готовий до будь-яких перевірок.
Продам власне авто в прекрасному стані з малим рідним пробігом та хорошою комплектацією було привезене з штатів з мінімальним пошкодженням переднього бампера по кузову жодна деталь не знімалась і не малювалась окрім переднього бампера Дві тисячі назад було було замінено усі фільтра та масло в двигуні і усіх огрегатах також новий ремінь та роліки генератора цепа грм не чути ні на холодно ні на гарячу!!! Запотівань і підтікань не має! Авто зареєстровано на мені тому будь який вид перереєстрації.
Продам власне авто в гарному стані, гаражне зберігання, у комплекті зимня резина на 18 титанах, балон ГБО, реальному покупцю торг
Авто повністю обслуговано. На пружинах. Замінено всі витратні матеріали, ГРМ, замінено всі сальники, ущільнювачі та прокладки, нові колеса та гума Continental, два ключі та багато іншого. Все ставилось тільки оригінал. Акти на виконані роботи є.
Свіжа,перший власник, без пневми що є плюсом при обслуговуванні.Екологія не врізалася.Стан гарний,восьми ступеневий автомат.Пошкодження мінімальні . Торг біля машини.
Сімейне надійне авто яке вартує вашої уваги.Замінено гереем. Зроблене повне то автомобіля. Вкладень не потребуватиме найближчі 5 років це точно. По всім питанням телефонуйте чоловіку, він краще розкаже по машині за номером
Проведено повне ТО : - замінено клапан ЄГР; - замінено ремінь,ролики, помпа, антифриз; - замінено клапан картерних газів; - замінено корпус масляного фільтра та всі учільнюючі прокладки. - замінено рульову рейку; - нова зимова резина. - вся екологія на місці та працює справно (наявна система AdBlue) Авто готове до експлуатації та не потребує грошових вкладень.
Авто в хорошому стані
Автомобіль привезено із США. Без пробігу по Україні. Проведено технічне обслуговування, замінені всі рідини, фільтри і розхідники. Чорний тюнінгований кузов окрім емблем Audi. Титанові диски графітового кольору. Салон чорний шкіряний з чорним дахом і панорамою. 7 місць в салоні. Мова інтерфейсу навігатор і швидкість переведена на зрозумілу мову (км/год).
Продам свою машину, в ідеальному стані, за машиною завжди слідкую вчасно, знаходиться в м.Одеса. Можна приїжджати і дивитись.
Авто зі США було придбано на аукціоні Манхейм не битий, потребував ремонту двигуна. Двигун в Україні був відремонтований і на ньому проїхав 7 тис.км. Зараз авто на ходу але теж є необхідність в ремонті двигуна. Комплектація Prestige, зовнішній s-line без пневмопідвіски на r-20 дисках. Справжньому покупцю торг. За більш детальною інформацією телефонуйте.
За Він кодом машина 2015 року випуску. Ауді Європейка Рестайлінг , Шикарна комплектація (S line), переднi новi гальмiвнi диски , помiняв всi тормознi колодки , Поставив проставки для розширення колісної бази , помiняв масло в моторі , коробке, передньому редукторі, запуск як з ключа так і кнопкою , грубка Вебаста запускається з брелка , мотор працює добре, ланцюги на моторі не шумлять, без пневми, чорний салон і стелю. навігація з картами України. диски на R20, електро фаркоп , 4 х зонний клімат , тонована дорогою плівкою , 2 камери передня та задня та багато іншого. На обмін 25000 $ .. Майданчикам прохання не турбувати, продаж не спішний .
