- 370 тис. км
- Очаків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 4.2 л.
- Типтронік
Автомобіль вихідного дня. Продаж із переоформленням. Я власник. Можливий обмін.
Автомобіль вихідного дня. Продаж із переоформленням. Я власник. Можливий обмін.
Шановні покупці!!! За детальною інформацією пишіть. у вайбер.Дякую за розуміння ... Обмін на Мерседес Віто або Крайслер Вояжер . Газ вписаний в техпаспорт але не встановлений. На продаж дешевше,домовимося....
Продам Audi А8 Д2 4.2 Quattro, по техніці особливо питань немає, ходова перебрана, мотор живий з живих, масло не їсть, від заміни до заміни без доливань, з моментів потрібно заміните реле АБС. Більше помилок немає! По техніці вся жива не шумить не гримить, стоять R18 диски с непоганою гумою. Газ вписаний, є чим позайматися по кузову взагалі має вигляд, їде дуже бадьоро на свої роки. Хто розуміє що це за машина зайвих питань задавати не буде, автомат перемикає плавно, масло в коробці поміняно було 5 тис назад. Коробка одна з найпростіших і не вбиваємох. Повний привід працює нормально, може за собою вирвати асфальт. Бампер стоїть з реста, треба погратися з зазорами, машина облита в раптор дрібний. Гнилі нема так як вся з алюмінію! Клімат робочий, підігріви теж. Витрата в спокійній їзді 17-18л газу. Телефонуйте пишіть розповім все))) Торг присутній! Також можливий обмін на А6 С5, А6 С6, А8 Д3, або BMW з моєю доплатою, пропонуйте.
Продам Audi A8 D2 4.2 газ/бензин. Автомобіль з документами, будь-яке переоформлення. Газ вписаний у техпаспорт. Клімат-контроль обслужений і повністю справний. Хороша комплектація: підігрів усіх сидінь (передніх і задніх), пам'ять сидінь, електрорегулювання передніх сидінь, електрорегулювання керма, ксенонові фари. Технічно та візуально автомобіль у нормальному стані, хороша гума. Машина доглянута і готова до експлуатації. За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть.
Продам Audi A8 Quattro 4.2 газ/бензин Кузов під перекрас Технічна частина супер Відкапіталені голови Замінено ГРМ Новий радіатор Коробка автомат переключає справно Звертайтеся за номером телефону
Ауді a8 guatro 4,2 бензин На автомобілі зроблений мотор пробігом В комплекті замінено ремінь ГРМ та всі комплектуючі також мастило та фільтри З того часу авто не експлуатується Номер телефону Ходова частина зроблена Кватро працює Диски R 18 з хорошою резиною Кондиціонер Люк не протікає Шкіряний салон Електроприводи сидінь Газова установка (підключена Вписане в тех паспорт Номер телефону
Продаю власне авто,на повному ходу,хороший стан,всі питання по телефону
Гарне авто , дзвоніть розповім Дмитро
Продам свою легендарну Audi A8 D2! Автомобіль в дуже хорошому стані! Кліма працює на всі 100%. Алюмінієвий кузов. Газа ніколи не бачила! Каталізатори на місці РІДНІ! Я 2 власник в Україні! З 2007 по 2019 рік була в одних руках, у мене з 2019 року. Від машини не позбавляюся.
Авто в хорошому стані всі питання по телефону, також розгляну пропозицію на обмін цікавить економний автомобіль на автоматі)
Продам авто в хорошому стані.Було замінено масла в моторі та коробці,фільтра, підвісний,задня хрестовина,правий передній зовнішній і внутрішній шруз,свічки зажигання, ГРМ весь комплект, котушки запалювання,тормозні колодки,нова газова установка,новий акумулятор.Авто без корозії,так як кузов алюмінійовий.
Танк кожного дня на ходу... стан хороший...багато зроблено..не гнила. не гримить. не скрипить на впевненому ходу ) е питання по лакокрасочному покриттю... коробка після кап.ремонту.. сiв i поiхав..
