- 137 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Продам власний автомобіль у гарному та збереженому стані. В автомобілі є все для надійної та комфортної їзди , досить потужний і водночас економний повнопривідний седан. Торг присутній.
Продам власний автомобіль у гарному та збереженому стані. В автомобілі є все для надійної та комфортної їзди , досить потужний і водночас економний повнопривідний седан. Торг присутній.
Продам свій автомобіль!!! Перекупи та майданчики прохання не турбувати! В комплекті до авто зимова гума та килимки (гумові та ворсові) Реальний торг біля автомобіля !!!
Без пробігу по Україні, розмитнена, та поставлена на облік. Авто обслужене, замінено масло, ремні та фільтра. В гарній комплектації : чорна стеля з люком, 4-х зонний клімат контроль, підігріви передніх та задніх сидінь, підігрів сидінь та керма, пам?ять сидінь, камера, парктроніки, датчики світла, дощу та сліпих зон, підсвітки карт дверей, музика BOSE та ін. Двигун, АКПП працюють чудово! Вартість вказана за готівку, терміново! Можливий обмін на дешевше авто!
Авто в хорошому та доглянутому стані. Повністю обслужене. В рідній фарбі та рідний пробіг.
Продам власне авто. 2014 рік.комплектація преміум плюс з купою допів ( комплектацію по даному авто скину трохи пізніше). накатав на даному авто 9 тис . жодних проблем. він номер відкритий можете подивитись пошкодження в Америці. Морда вся рестова ( така і приїхала з Америки) задня оптика перероблена під евростандарт. ммі русифіковане. Продаю бо купив гібридне авто . розхід палива 8.6 місто . можливий обмін на вантажний або пасажирський Мерседес Віто.
АВТО КУПЛЕНЕ В УКРАЇНІ. РІДНИЙ ПРОБІГ. БЕЗ ДТП. СЕРВІСНА КНИГА. ЗИМНЯ РЕЗИНА. торг
Авто на перші реєстрації пригнаний з США 4 зимових нових колеса
Авто в доглянутому стані, повністю обслужене та не потребує жодних вкладень. Кузов рівний, без корозії та ДТП. Салон чистий, охайний, без потертостей і сторонніх запахів. Двигун працює рівно, без сторонніх шумів, коробка передач перемикається плавно. Ходова частина без зауважень. Всі розхідники замінювались вчасно. Авто економне, комфортне для міста та траси. Один власник. Документи в порядку, будь-який вид переоформлення. Є техогляд на 2 роки. Задні ліхтарі Європа.
Авто в гарному стані, в гарній і жирній комплектації. свіжо пригнане з Кореї з пробігом 180 тис. По кузову по коробці по ходовій без проблем. Дуже гарні диски на хорошій резині. ((((До уваги ...авто має чотири режими вихлопу, які перемикатися кнопкою і це все вмонтовано в вихлопу систему. НУ ДУУЖЕ КРУТО... Авто варте уваги. Все решта по телефону. БЕЗ ТОРГУ!!!! БЕЗ ОБМІНУ. Всім гарних продаж.
Автомобіль пригнаний з Канади мінімальні пошкодження на останніх фотото показано ,безпека не спрацювала вся в рідній фарбі крім капота та переднього бампера комплектація преміум плюс зроблений детелінг автомобіля адекватний торг присутній допомоги в продажі не потребую дякую Всім миру Цікавить обмін на А7 3.0tdi ціна буде дійсна пару днів ціна за гроші ціна на обмін 18500
Машина та гарний стан. Машина вся обслужена, олії фільтри поміняні. Гума зимова та літня є. Ланцюг замінено. Є акти виконаних робіт.
Авто в доброму стані. Про машину знаю все. Все розкажу і покажу. Власник.
