- 295 тис. км
- Миколаїв
- Дизель, 2.5 л.
- Автомат
Продам Audi A6 C5 в гарному стані, по мотору коробці питань немае (мотор BDG безпроблемний), кузов оцинкований, стоять дорогі світодіодні Bi Led лінзи, світять дуже гарно. Пройдено ТО. Можливий ОБМІН
Продаю власне авто у гарному стані:комфортний,дінамичний, Автомат Tiptronic, Повний привід quattro шкіряний салон,двузоний климат, Підігрів седінь. Бензин без газу
Продам Ауді в непоганому стані гарний білий шкіряний салон,перешиті передні сидіння,чорна стеля,андроїд магнітола Двигун коробка працюють добре свіже масло Можливий обмін
Авто в гарному стані, повністю обслуговуване, диски ковані , резина нова, світло зроблене (дороге)) передня та задня камера, партроніки, мультимедіа панель для А6С5 Torsen, передній та задній регістратор, повністю комплектна, дуже багато зроблено по ній, безпроблемна машина, з приємним розходом, не обовʼязково мені писати що не нормальний, просто дивіться другу машину, , якщо когось зацікавить, за більш детальною інформацією дзвоніть, автобізнесменам і майданчикам прохання не турбувати, з повагою до всіх
Состояние отличное! Полностью обслуженая, родной пробег, все работает без нареканий. Капиталовложений не требует, реальному покупателю торг.
Кузов в гарному стані, поміняний ГРМ і масло , ходава зроблена , замінені свічі накала, також змінені всі гідрокомпенсатори, нова резина ! В одних руках вже 5 років!
Пропоную вашій увазі вірного та надійного коня, мотор 120 кВт, їде та тягне дуже жваво, авто вчасно обслуговувався та не економив на запчастинах, двигун працює як швейцарські часики, коробка без жодних нюансів: без ривків, пинків та аварій, в комплектацію входить: ксенон, гарна музика, підігріви передніх сидінь, електросклопідіймачі по кругу, круіз, переднє атермальне скло, клімат 2-х зонний, хороша літня резина R16 на дисках, нові протитуманні фари,салон в гарному стані. По кузову є пару некритичних нюансів з урахуванням віку авто, які на швидкість та комфорт не впливають. Останнє обслуговування проводилось в серпні місяці нові гальмівні диски по кругу, нові гальмівні супорта на задній осі, по телефону більше розкажу шо мінялось. Авто було пригнане та розмитнене в 2019 році з Німеччини особисто, я перший власник авто, будь-яке переоформлення, реальним покупцям гарантований торг до перемоги біля капоту, ОБМІН НЕ ЦІКАВИТЬ, авто варте уваги
мотор працює рівно....5.02.2024. кап.ремонт коробки..є незначні пошкодження кузова
Машинка в хорошому стані , обслужена. Мотор замінений , поставлений з пробігом 120 підтвердженого пробігу і вже проїхав 40тис на ньому. Коробка акпп зроблена, обслужена. Без ДТП.газ встановлений, розхід приємний. Всі деталі по телефону
проханя звонити на вайбер
Авто в чудовому стані. Максимальна комплектація, салон Recaro! Не потребує вкладень. Повністю обслуговане (Поміняний комплект ГРМ, нове зчеплення, реставрована турбіна, поміняні всі масла і фільтри). Розхід по трасі 6л, містом 8. Гаражне зберігання. Зроблена реставрація форсунок
Ходова зроблена коробка не пинала, грм, ролики,помпа, поміняні, потік сальнік маслонасоса акпп після реставрації гідротрансформатора.
усі деталі за цим номером **********
Авто з рідним пробіг! Автомобіль в гарному стані на свої роки та працює все ідеально! Два комплекта резини на дисках. Мотор BDG. На всі питання відповім по телефону. Техогляд зроблений. Для подорожі на відстань 1000 км - 6.3 літра. Кондиціонер працює відразу, новий компрессор та радіатор.
Audi A6 Універсал (2003 TD 2.5 Дізель) В ідеальному стані, всі питання по телефону.
Всі питання за тел.
Автомобіль Audi A6 Quattro в чудовому стані. Мотор працює як годинник не димить та масло не бере. Масло змінювалось вчасно, заливали синтетику фірми Mobil. Було зроблено кап ремонт коробки та турбіни, передні ричаги також замінювались,клапан егр заглушений, салон пройшов повну хімчистку.Пильники,патрубки,тормозні диски та інше при потребі також замінювались.Радіатор новий, тормозні диски та колодки також нові.Акамулятор 100 амереканець.Машина дійсно доглянута та на ходу. Автономка також робоча(є пульт дистанційного включення). Один мінус це почав злазити лак на естетичність сильно не впливає.
