- 420 тис. км
- Хмельницький
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.98 л.
- Типтронік
Всім доброго часу доби!!! Потребує ремонту ДВЗ та косметика. Решта все ЛЮКС
Всім доброго часу доби!!! Потребує ремонту ДВЗ та косметика. Решта все ЛЮКС
Продам авто вже з правильним рестайлінговим двигуном BDG , машина в одних руках 10 років ( перереєстрації були в колі сімʼї ) , це не той варіант що купив за 3500$ і вклав ще 3000 щоб їздила , це авто дійсно обслужено максимально , стан такий як авто в яке сіли і поїхали без жодних проблем на будь яку відстань , двигун працює ідеально ( паливна апаратура зроблена ) автомат працює ідеально без жодних нарікань ( плавно не відчутно ) , підвіска зроблена вся всі важелі нові , нова кермова рейка саме нова не відреставрована , кузов взагалі цілий і максимально живий без рижиків і мінімальної корозії , зазори всі на місці , жодної помилки немає , працює абсолютно все без виключень , електрика справна , кондиціонер працює бездоганно . В телефонному режимі надам будь яку необхідну для вас інформації стосовно автомобіля .
Авто в хорошому стані, всі розхідники замінювались вчасно, пригнаний з Німеччини 2 р тому, є сервісна книжка, по ходовій нічого не стукає, встановлений газ 1 рік тому їде відмінно, мотор масла не бере, салон доглянутий, кожна кнопка працює, двох зонний клімат контроль, підігрів передніх сидінь, електричні регулювання сидінь, розхід бензину 9-10л, розхід газу 10-12л З недоліків цього року забирали рижики трішки не попали в колір тому є замітні плямки на двох лівих дверках Авто варте уваги!!!
Продам хороше авто, по машині зроблена ходова, паливна система, ремні поміняно 7тис назад, хороша зимова ризина 2 сезон, є нюанси по крилах все видно на фото
Власне авто. Не прокурине. Обслужене. Два комплекта резини. Зроблене Повне ТО. ГРМ, помпа, антифриз, замінено на 243тис. км. Всі сальникі замінені, мотор чистенький(не мився). Замінені опори двигуна, оригінал. Масло в АКПП замінено. Мастило в редукторі замінено. Рідина ГУР замінена, тормозна рідина замінена. Задні тормозні колодки замінив. Замінені нові свічки та високовольтні провода NJK. Переварені зєднання на глушнику та гофри. Вихлоп ціленький. Задня підвіска обслужена. Замінені ВСІ передні ричаги, відреставровані передні амортизатори, замінені опорні подушки амортизаторів. Обслужений розвал блока(замінені зворотні клапани, всі резинки, ущільнюючі прокладки. Замінений механізм склопідйомника(водійський) новий. Парктроніки робочі. Встановлений адаптер на музику, AUX-USB. Не гнила (рижиків немає взагалі) днище для таких років як нове. Весь захист на місці, нічого не відломано. Кришка багажника, крила, двері, все ціле. Клімат контроль працює. Обслужений вентилятор кондиціонера та заправлений. Круїз контроль працює. Відреставровані фари. Масло в моторі замінювалось 3т. км. назад. Можлива доставка в інше місто.
Без торга !
Є незначні зауваження по ходовій,підстукує спереду зліва.Передня дверка на склопідйомник потрібно замінити тросік. Є корозія по передніх,та з місцем наскрізною іржею. Звязок через вайбер.
Продаю Audi A6 C5, 2003 р., 2.5 TDI (180 к.с.), автомат, передній привід. Авто в хорошому технічному стані: мотор працює рівно, не димить, коробка перемикає плавно без ривків. По ходовій без зауважень. Кузов у нормальному стані на свої роки, салон охайний і доглянутий. Автомобіль обслуговувався вчасно, грошей не шкодував. Надійне та комфортне авто на кожен день. Готовий до будь-яких перевірок, у тому числі комп’ютерної діагностики. Адекватний торг біля авто.
Без торгу. 2.5 TDI V6 (180 к.с.) АКПП, шкіряні сидіння з електроприводом та пам'яттю, підігрів передніх сидінь, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, мультируль, підігрів керма, ел. регулювання дзеркал, парктроніки, мультимедіа: система Navigation Plus (RNS-D) з екраном, акустика Bose, ксенонові фари, литі диски. Заводиться і їде, але потрібен ремонт коробки або заміна, також є нюанси по кузову.
Мотор обслужений, масла фільтра міняв вчасно, коробка працює мягко не дьоргає
Автомобіль в гарному стані, замінено ремень ГРМ та всі ролеки.
Продам Audi A6 C5 Quattro(універсал) 4*4 Надійний і комфортний автомобіль для повсякденної експлуатації та далеких поїздок. Audi A6 C5 в кузові універсал відрізняється містким салоном і великим багажником. Автомобіль у хорошому робочому стані. Встановлені проставки, завдяки чому збільшено кліренс — машина впевненіше почувається на поганих дорогах і взимку. Вся електрика справна, всі кнопки працюють, штатна аудіосистема Audi Concert повністю справна. Усі масла, фільтри, у коробці та двигуні замінені. З додаткових переваг: Новий акумулятор 2025 року; Відеореєстратор залишається новому власнику; Комплект зимової гуми 2025 р. Автомобіль обслуговувався в міру потреби, документи в порядку. Відмінний варіант для тих, хто шукає надійний універсал за розумною ціною. Машина експлуатувалася в дуже дбайливих руках. Торг чисто символічний. Упевнена в її відмінному стані.
Двигун працює гарно,не троїть та не димить. Коробка перемикає гарно,без ривків і затягувань. Салончик гарний,чистий. З документами порядок. Два ключи.
Українська реєстрація Автомобіль переоформляється без проблем Деталі за телефоном
Продам своє авто з реальним, не скрученим пробігом. Автомобіль був куплений в автосалоні в Києві. Комплектація салону з сидіннями RECARO. Багато розповідати не буду, хто хоч раз їздив на Ауді quattro розуміють що це за автомобіль. Це танк як для снігу так і для болота)Машина вже не нова, реальному покупцю розповім все про неї, що робилось, на що звернути увагу і на якісь незначні недоліки трішки скину. Більше фото відправлю в приватні повідомлення, авто щодня їздить, ретельно до продажу не готувалось, не наполіроване, до блиску мотор не митий. В ДТП участі не приймала. З пофарбованого в авто всі чотири арки, це їхня болячка, тому вони робились. Шкіра в салоні як нова. При огляді все покажу. Продаж в звʼязку з купівлею іншого авто. Всім вдалих покупок і продажів.
Два комплекта гуми зима,літо. Всі питання по телефону.
Авто пригнане для себе в 2021 році з пробігом 230000км. По Україні наїздив всього 32 тис. По авто багато чого зроблено, замінено. Масло міняється кожні 7-8 тис, від заміни до заміни доливаю 300-400 гр. Грм і все що потрібно мінялось на 230 тис. Новий акум поставлений осінню 24 року, лед освідлення салону , лед в дальньому світлі . Двигун коробка без нарікань, по кузову є н?юанси,( є корозія по низу дверей, є місцями піддуття фарби, але не розповсюджується за 4 роки користування. Ліве крило під заміну або продовжувати так кататись) . Ходова не стукає, ричаги міняються вчасно. Всі стекла рідні . Торг біля капоту. Можливий обмін з моєю доплатою. З пропозиціями (за 3500 заберу) не звертатись
