- 380 тис. км
- Павлоград
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.77 л.
- Ручна / Механіка
Хороший автомобіль на свій вік, є нюанси по кузову, рижики
Хороший автомобіль на свій вік, є нюанси по кузову, рижики
Продається власне авто, по техніці питань немає, деякі моменти по авто є та видно на фото. Є торг, звертатись в авторіа або ж в телеграм/вайбер за номером вказаним в оголошенні на телефон можу просто не завжди відповісти.
Машина на свої виглядає супер .Вкладень непотребує .Сів поїхав
Продам машину на ходу, була в дтп вся морда поміняна, по кузову в хлрошому стані без рижиків, електрика справна, ходова перебрана без стуків, більш детальніше по телефону
Автомобіль у хорошому технічному стані, повністю на ходу, своєчасно обслуговувався. По кузову є косметичні нюанси: подекуди почав облазити лак на дверях і задньому крилі, що видно на фото. На експлуатацію автомобіля це не впливає. Кондиціонер працює, але треба заправити. В іншому машина доглянута та не вимагає термінових вкладень. Присутній торг.
Машина їздить кожен день.Повний привід.Не гнила.Потребує косметичного ремонту.Стоїть газ,не вписаний.Продаю в звязку з інвалідністю,та потребою авто на автоматі.З машиною даю багато запчастин(блок в зборі з к/в, та поршнями в норм. стані,задній редуктор і інше)Можливий обмін на авто з автоматом.
Надійне і дуже економне авто Присутні нюанси по кузову - на фото видно По двигуну і коробці питань немає Потребує заміни мастила через 2 тис.км 23 тис.км назад замінений грм з помпою і тосолом,основний радіатор і радіатор пічки , передній демферний шків В грудні 25 року замінені всі свічки накалу з новими ковпачками Передні ричаги реставровані з можливістю регулювання,передні вкладиші стойок заміний в лютому цього року , замінені рульові накінечникі і сайлентблокі (ромашкі) в ричагах після чого зроблений розвал-сходження Робочий кондиціонер Багато ще зробляного шо і розкажу по телефону Торг
чудове авто. є по кузову сліди експлуатації так як самі розумієте роки не маленькі. по ходовій питань нема по мотору нема по коробці нема. моторчик шепче тягне з низів. салон s-line заперечень теж по салону немає все збережено все гарно. авто сімейне. не перекуп!!!
Продам надійний автомобіль Audi A6C4 з об?ємом двигуна 2,6 л. Зроблений на совість Не гнила, кузов оцинкований,не боїться корозії. Просторий салон та в місткий багажник. Комфортні поїздки на далекі відстані. Автомобіль вартий уваги. Багато чого зроблено і вкладено не мало коштів та старань. На даний час машина не використовується. Деталі по номеру телефону
продам власне авто або обміняю на т4 рестайлінг з таким же 2.5 тлі
Авто в нормальному стані на свої роки. Дірок немає. Масло не тече. Замінені всі рідини. ГРМ. Нове зчеплення, новий насос ГУР. Трубки, патрубки нові. Ричаги в доброму стані, колодки нові. Акумулятор на гарантії. Газ 4-й. Вписаний. Салон в хорошому стані. Є нові фари, ще не поставив. Проблема з холостими обертами, не завжди спадають. Я власник, оформлення будь-яке. Продаж не спішний, невеликий торг.
Продам надійний німецький авто який роками служив та не підводив ,технічно повністю справний сів та поїхав мотор працюе добре масло не бере звичайний 2.0 бензин 8кл. нещодавно був заправлений та обслужений кондиціонер (холодить добре ) Ходова частина взбита без сторонніх стуків кузов потребуе уваги місцями поліз лак та має сколи та подряпини резина нова з документами повний порядок тільки Переоформлення!!
Машина на ходу, технічно справна сів поїхав, недоліки є але не критичні, більше цікавить обмін, на варіант або рівноцінний або з моєю доплатою.
Машина в гарному стані не гнила дно оцинковане. Салон не убитий. На титанах. Газ вписаний. Страховка широка до березня 2026 року. Є нюанси по кузову та потребує заміни лобового скла. Тільки переоформлення. Дзвоніть домовимось.
А6 (С4) КВАТРО (повний привід 4*4). Коробка механічна. використовував як авто вихідного дня, основний пробіг по трасі. Газ. На ходу. Для 97-го року авто в доброму стані по салону, двигуну та ходовій. Мінуса по кузову на фото, є корозія, потолок провисає. Авто для шанувальників безпечної та комфортної їзди. Пробіг не крутив, не фарбував, при мені без ДТП, є два комплекти дисків з шинами (зима кінець 23го - літо 20ий). Власник, продаж не терміновий, допомога не потрібна.
Продам Ауді A6 Ціна 2300$ 2.6 газ бензин Авто в гарному стані Двигун їде на всі гроші Працює як на газу так і на бензині Розхід місто 11 Траса 8.5 Коробка 5ти ступка По ходовій все добре По кузову варити чи фарбувати нічого не потрібно Любий вид переоформлення Авто знаходиться в м Золотоноша Можливий обмін Можливий пригон
Продам Audi а6 2.5 tdi Машина на ходу, їздить кожен день Зима, літо на дисках Масло в коробці замінено 2000 тисячі кілометрів тому Всі нюанси видно на фото Переоформлення лише через Дію!!!!! Прохання писати вайбер, телеграм
Деталі по телефону
