- 298 тис. км
- Черкаси
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.77 л.
- Ручна / Механіка
Стан авто добрий, кузов без гнилі, без дірок, мотор 2.8 газ/бенз , працює як часи, два комплекти коліс, кондиціонер робочий, по ходові питань нема, хороша тяга, їде збито..торг
Стан авто добрий, кузов без гнилі, без дірок, мотор 2.8 газ/бенз , працює як часи, два комплекти коліс, кондиціонер робочий, по ходові питань нема, хороша тяга, їде збито..торг
По автомобілю нічого робити не потрібно. Підвіска повністю справна, без сторонніх стуків. Автоматична коробка передач перемикає плавно, без ривків. По двигуну все обслужено. Замінено масло та всі фільтри. Автомобіль повністю готовий до експлуатації, вкладень не потребує,на r17 оригінальних дисках.Деталі за тел.
Ауді а6 С4 2,0 повний інжектор газ 4 покоління машина у хорошому стані сигналізація люк,центральний замок камера заднього виду відео реєстратор зимня літня гума, лед робити нічого не потрібно все працює.
Продам Audi A6 C4 2,6 газ/ бензин 1994р. на автоматі який не пинається та добре перемикається. На повному бойовому ходу. Варити не потрібно. Мотор працює добре не димить. Повне переоформлення. Деталі за тел:**********
Я власник по т.п. Автомобіль на свої роки в дуже збереженому стані, майже нова літня гума та зимня гума, газова установка обслужена, ходова зроблена, форсунки прочищені, новий радіатор охолодження, клімат-контроль працює, свіжий фріон. Стеля та стійки перешиті, сидіння рекаро відреставровані, двигун робить рівно не димить, компресія рівна, свічки та провода нові. В фари ближнього світла встановленні бі-лед модулі, нове лобове скло.
В хорошому стані ремінь грм поміняний ,ходова в хорошому стані ,потрібно по мінімум подивитися до електрики,за додаткову оплату продаючи ще причіп одноосний з документами
Справжня якість audi, зара вже таких надійних не роблять... В салоні і до сьогодні відчувається приємний фірмовий запах... В робочому стані, але треба враховувати, що авто 30 років, втім як на свій вік, стан досить добрий! А якщо поставити газ, то розхід приємно здивує, по місту до 13 літрів... При натисканні на педаль аксилератора відчувається потужність, яка захована під капотом, 6 горшків, які не затиснуті екологічними датчиками і купою вільтрів це зовсім інший рівень! Салон - справжній велюр - краще ніж шкіра, виглядає на свій вік просто СУПЕР, треба бачити в живу!
Авто обслуговувалось вчасно,повністю в робочому стані сів поїхав є мілкі моменти по косметиці не критичні(є на фото) Можливий пригон!
Автомобіль надійний На свої роки доволі непоганий стан ГБО 4 покоління Довезе куди треба З документами порядок Мотор працює гарно Стоять 16 титани зимня резина Детальніше по телефону
