- 300 тис. км
- Полтава
- Дизель, 2.9 л.
- Ручна / Механіка
На маршрутах не працював.Склопакети. Кузов не гнилий. Детальна інформація по тел. Торг біля авто з реальним покупцем.
Продається у зв'язку з відсутністю роботи . Автобус обладнаний підіймачем для людей з обмеженою мобільністю. Газ/бензін. Газ пропан.
Автобус працю на міському маршруті. Підключен пропан та метан. Двигун після кап.ремонту. Кузов цілий. Машина в гарному робочому стані.
Автобус після капітали...новий салон ,бока,задня резина зимова нова..вся тормозна система,ходова все перебиралось ...перекрашена..перебрав всі механізми двірей стан майже нового авто...
ГАЗ МЕТАН
В гарному стані, продам з маршрутом по місту. Переварена ферма, ціла рама та гарний салон. Інші питання по телефону
Продам руту стан по кузову потребує підварювання, по техніці та двигуну все нормально, акум новий, гума нормальна, газ метан пропан є гідропідсилювач.
Продам автобус Otokar Sultan 2004р. Можливий обмін
Spinter 4x4, чудовий автомобіль для активного відпочинку, риболовля, полювання тощо. Заводиться в мороз з півтичка. Сніг, ожеледь, бруд, та інше, для нього не проблема. Мотор ідеальний, понижувальна передача для коректної роботи на повному приводі, там вмикається не тільки понижена швидкість, але й інший режим чутливості газу. Володію вже 10 років, пробіг реальний, їжджу мало, в основному на рибалку, останнім часом все рідше і рідше… Автомобіль комерцією не займався, для цього в сім'ї є ще 2 спринтери. Дуже місткий і теплий, витягував з брудних хащів легко, до води під'їжджаю прямо до берега навіть у дощ, без побоювання що назад не виїду. Це не джип і не пікап, їм до цієї машини далеко, вміщається велика компанія з купою своїх потрібних речей і можна спокійно ходити по салону стоячи. Витрати нісенітниця, з огляду на те, що вміщується 10 кубів або 2,5 тонни. Задній привід і підключаємий передній, є кнопка понижувального редуктора. (ця функція не у всіх, це опція, тут є). Не пригін, офіційний, куплений фірмою новим в Україні, я викупив його з пробігом 45000 км після початку агресії у 2015 р. (йому було 1,5 роки). Пробіг рідний, він у мене 4-та машина в сім'ї, для грибів та риболовлі. 9 місць, зроблена віброізоляція, шумоізоляція, люк, автономка суха (+мокра рідна), літні диски МАК на 17’’, зима титани 16’’ з 85 профілем, проходить будь-який брід. Продаю з причини простою машини, шкода, що така річ простоює, купив дім біля річки, тепер човен вывозю на воду простою легковою машиною. Мирного неба! Гарних покупок!
