- 50 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Продаю власне авто Гарний, надійний автомобіль. Нещодавно замінив передні колодки, мастило, фільтра та купив літню гуму. Можу скинути відео огляд авто.
Volkswagen Passat NMS з мінімальними пошкодженнями з Америки( дивиться він) , все скло рідне, фарбовані бампера та права задня арка ( вторинний окрас), 2012 рік , максимальна комплектація SEL ( кожа/алькантара, дерев?яні вставки,безключовий доступ, електро сидіння з пам?яттю , аккустика Fender, активна рейка , протитуманні фари з підсвіткою в бік направлення руху, дистанційний запуск, кнопка стоп/старт та ще багато чого, двигун VR6 3.6 атмо на 280 кінських сил в парі з коробкою дсг (dq250), реальний пробіг , розхід по місту 11-12 л. Великий та комфортний седан , високий кліренс , величезний салон та багажник , дуже гарна динаміка та звичайно звук 6-ти циліндрів . Продаж від власника , авто доглянуте та обслужене , в салоні нічого не перешивалося. В живу вона виглядає дуже нарядно та борзо. Володію авто рік , за цей час зроблено : заміна свічок запалювання ( denso), свіжий акб, оригінальна клапанна кришка в соборі з квкг та патрубок з квкг на дросельну заслонку, двухмассовий маховик, подушки двигуна та коробки, на попередньому ТО заміна мастила в коробці , чистка форсунок, дроселя та впускного колектору, ТО кожні 6 тис з промивкою продукції фірми BG. Авто без помилок . Працює кожна кнопка . 2 комплекта резини ( літо континенталь / зима вредиштейн) . Реальному покупцю торг біля капота , по телефону не торгуюся . Приїжджай дивитися, на цьому авто треба проїхатися щоб зрозуміти. Всім гарних покупок та продажів .
Авто було два рази у аварії ,є покраси Авто затонованно кругом (термін 2 роки як потонувалося авто) машина у ідеальному стані ,все працює .Салон у ідеальному чистому стані, все робоче .Хімчистка робиться один раз на три місяці.їздила на авто років 3 і доглядала за ним … за детальною інформацією звертайтеся за моїм номером **********
Велике, комфортне, мяке авто. Адаптивний круїз контроль з дістроником, підсвітка поворотів, Датчики мертвих зон на зеркалах заднього огляду, підігрів передніх та задніх сидінь, датчики дощу та світла, мульті руль, епл карплей з навігацією, відкривання багажника взмахом ноги ), наявна зимова гума, Подушки безпеки не стріляні, рідні стекла авто моделі 2016р, випуск грудень 2015, в Америці була 2016р. Можливий торг. тел
Продам пассат б7 Ecofuel комплектація R-line. З заводським газобалонним обладнанням. Приганялии самі з Германії. Гаражне зберігання.
Продам VW Passat NMS 2.5 бензин, автомат 2011 року. Авто в гарному технічному стані, повністю обслужений. Двигун , коробка працюють чудово, салон в гарному стані. Зимова гума. 500 км назад замінено масло, фільтри.
Продам авто, в нормальному стані. Можливий обмін на авто от 1500 до 3500тис $ з вашою доплатою. Всі питання по телефону
Продам машину в хорошому стані, повністю обслужена(замінений ремінь,фільтри, масла, зимові шини) готова возити вашу дупцю і її підігрівати взимку! Лише сядь і їдь! Машина доглянута, слухняна, легка в управлінні.
Продам vw B7 2.0TDI 140к.с.2013р.в. Коробка DSG Q-250. Музика Fender. Камера заднього виду.Комплектація SEL. Безключовий доступ,дистанційний запуск все працює.Машина пригнана для себе 2022р.має на даний час 145600км.пробігу. Заміна ременя ГРМ, помпи, мастила в коробці на132тис. Задні фонарі перероблено під Європу,а саме жовті повороти і нормальні стопи.Машина пригнана з Америки з мінімальними пошкодженнями. Заміна капота,правого крила і бампера. Є фото до ремонту. Телефонуйте запитуйте,все розповім,приїзжаєм дивимся. Для особливо допитливих є своя яма, можна полазити ,позаглядати,за це гроші не беру. З пропозиціями "слюшай,давай за 10 заберу " телефонуємо по інших оголошеннях.
Продаю своє авто, SEL, біла шкіра, дуже гарний колір, стан відповідає пробігу. Незначні (косметичні) пошкодження в штатах, морда - ціла, безпека - ціла, просто прочесана ліва сторона. Були замінені двері та переднє крило. Володію 4 роки, друге авто в сім'ї. За цей час нічого не вилізло, не облізло ітд, все працює та в майже ідеальному стані! Додатково після покупки зроблена повна шумо-вібро ізоляція + антискрип (700$) (Без шумки - це не справжній пассат а якась пуста бляшанка від якої вуха закладує) Капот, бампер та фари в броні (400$) Майже нова зимова гума + всесезонка в гарному стані. Комплектація дійсно багата, фул лед фари з автодальнім, преміальна акустика Fender, підігріви всіх сидінь, сліпі зони, дистронік, парк асистент, парктроніки по колу, камера, автопаркувальник, утримання в полосі, різні асистенти зіткнення, датчики дощу, світла, відкривання багажника махом ноги, 2-х зонний клімат, android auto, car play, салон зі справжньої шкіри, сенсорний дисплей, електрорегулювання передніх сидінь, память сидінь, безключовий доступ, автозапуск, та багато іншого. Комплектація, колір, салон, стан, пробіг, зашумований, без вкладень - такий один на продажі! Не завжди відповідаю на дзвінки, пишіть повідомлення.
Продам надійне,дуже економне авто.На всі заміни запчастин та роботи в авто надам відповідні документи.Заміна мастила в двигуні,фільтра .Звертайтеся,відповім на всі запитання.
Машина в дуже доглянутому стані. Все вчасно обслуговується. Літня резина 2023 року. Оригінальні коврики. Підігрів передніх та задніх сидінь. Шкіряний салон в ідеальному стані без дефектів. Люк.
Продам Volkswagen Passat 2013 року (американська версія) у хорошому технічному та візуальному стані. Двигун 2.5 бензин працює рівно, коробка автомат перемикає плавно, по ходовій без сторонніх звуків. Авто комфортне, надійне та добре підходить як для міста, так і для далеких поїздок. Пробіг: 154 тис. км. (Оригінальний) Комплектація: • шкіряний салон • підігрів сидінь • круїз-контроль • мультируль • мультимедіа • кондиціонер • електросклопідйомники • електрорегулювання сидіння Встановлено новий акумулятор. Салон як новий, чистий та доглянутий, у машині не палили. По кузову є незначні сліди експлуатації відповідно до віку авто, також змінені задні поворотники на оранжеві
Продам доглянуте та надійне авто. Машина в хорошому технічному стані, все обслуговувалось вчасно. Двигун працює рівно, коробка без нарікань, ходова частина обслужена. Авто економне, комфортне та ідеально підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. Салон чистий та охайний. Вкладень не потребує — сів і поїхав.
СРОЧНО ! Продам своє авто, по всім питанням телефонуйте.
Авто пригнане з Америки повністю обслуговуване в Україні 1 власник Без додаткових витрат та ремонту
Авто сів і поїхав По ходовій питань нема По мотору коробкі теж без зауважень По кузову є сліди єксплуатаціі по фарбі Більше питань і відповіді по телефону
