- 224 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Аграрному стані
Аграрному стані
Продаю власний автомобіль з рідним пробігом. Технічний стан машини в ідеальному стані - пороблена вся ходова, тормозна система, двигун масла не їсть, коробка перемикає без будь-яких нюансів, 1800 км тому було замінено масло та всі фільтри, було проведено повну діагностику (підтверджено оригінальний пробіг у тому числі). В авто перешито нову стелю, поставлено новий акумулятор та титанову защиту на мотор та коробку , була проведена шумоізоляція всіх чотирьох дверок та встановка підсвітки в салоні, стоїть новий демпфер. За автом доглядали, візуальний стан машини та шкіри задовільний, сів та поїхав,у комплект надам зимню резину, реальному покупцеві торг присутній. Причина продажу - покупка електромобіля.
Продам Volkswagen CC 3.6 бензин, стильний, потужний та дуже комфортний Volkswagen CC. Автомобіль у гарному стані, повністю на ходу, дарує справжнє задоволення від керування. Під капотом надійний та потужний двигун 3.6 бензин, який має відмінну динаміку та плавну роботу. Машина добре тримає дорогу, підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. Салон чистий, доглянутий та комфортний. Автомобіль регулярно обслуговувався, всі вузли працюють справно. Виглядає дуже ефектно та привертає увагу на дорозі.
Авто у чудовому стані. Звичайно є якісь нюанси, але нічого критичного і на все готовий торгуватися. Мотор 2.0tsi, не шумить, ланци ще можна не міняти. Так як я катаюся спокійно, то масла у мене не бере. Коробка також в нормі, масло міняне і не копається. Попередній власник її робив, було замінене щеплення і масло, тут можна бути спокійним. Є нюанс по сидінню, але це ціна питання 3500-4000грн. Планую це виправити скоро, але якщо ні, то торг присутній. Ходова була переглянута і все що стукало-грюкало було замінено. Впуск був почищений горіхоструєм, замінена прокладка впускного колектора. Машинка на свій пробіг і вік збереглася дуже гарно, їздити одне задоволення. Ніколи не ній не «навалював» і не мучив її. Поклав новий квкг, замінив свічки, поміняв усі рідини. Зараз просто можна їздити і не думати. Коробка тут dsq dq250 - одна з найнадійніших у своєму класі. Мотори ці ходять по 400тис без всяких питань, пробіг не маленький на ній, але все зроблено грамотно. Зараз на зимових колесах, є ще два літні. Якщо шукаєте «живу» цц, то це як варіант. По лако-фарбовому нічого критичного немає, ніколи не провіряв її на наявність шпаклі, тому тут нічого не скажу. Якщо цікаво, то дзвоніть, розкажу все як є без брехні. Прошу перекупів і площадкам не турбувати. Майбутній власник не пошкодує. Можливий обмін на е46 - е92 з вашою доплатою. Або на f10-f32 з моєю доплатою. Готовий до розмов і пропозицій. За 7500-8000$ не буде, можете навіть не пробувати.
Продається Volkswagen CC R-Line! Автомобіль в хорошому стані.Всі розхідники замінено! Хороша комплектація. По двигуну коробці та ходовій частині проблем нема! Диски R-18. Авто доглянуте, нічого не гримить, не стучить. Салон в хорошому стані! Деталі за тел…
Продается стильный и надежный Volkswagen Passat CC 2011 (Америка) Почему стоит выбрать именно этот автомобиль? • Пробег: 337 000 км (покупался с пробегом 237 000 км). • Мощный и экономичный двигатель 2.0 TSI (7л трасса , 10.5-11л город) • Надежная коробка DSG 6 (заменена, текущий пробег коробки – 150 000 км, масло заменено на 315 000 км). • Машина не битая, красилась лишь одна деталь (передняя правая дверь в США, немного не в цвет). • Машина почти не видела украинских дорог, чуть больше 10.000 км, в основном ездила в Европе. Цена: 7 000 € Или 6 500 € без сабвуфера, усилителя, летних 19-х дисков и с оригинальной магнитолой. Особенности и преимущества авто 1. Полная история и документы: • Есть CarFax, фото с аукциона, разгрузки. • Машина покупалась целой, без повреждений. 2. Ухоженное состояние и качественное обслуживание: • Заменены: коробка, балансировочные валы, цепь, турбина, коллектор, свечи, катушки, маслоотделитель. • Заправлен кондиционер, установлена новая печка. • Масло почти не берет (400–500 мл от замены до замены). Что является минимальным показателем для этих моторов. 3. Комфорт и стиль в каждой детали: • Современная магнитола с Apple CarPlay/Android Auto – карты, звонки, музыка с телефона. • Премиальная акустика: сабвуфер и усилитель для тех, кто любит качественный звук. • Eva коврики, которые легко чистятся. • Зимние колеса на оригинальных дисках с датчиками давления. Что нужно знать перед покупкой? • Подвеске нужно немного внимания (передняя часть). • Пара мелких сколов на капоте и кузове. • Желательно прочистить клапана от нагара. Локация и доставка • Машина находится в Нидерландах, Альмере. • Возможна доставка в Украину (г. Болехов, Ивано-Франковская обл.) в течение 2–3 недель. Контакты для связи WhatsApp/сотовый: +31 68 454 16 52 Viber: (Валентин). Переоформление без проблем. Предпочтительно со снятием с учета.
Авто в доброму стані, з невеликими ДТП по Америці, двигун працює чітко ланцюг не шумить, не троїть, не димить. АКПП перемикається плавно, салон охайний у збереженому стані, по кузову є декілька нюансів. Стоїть нова зимова гума.Салон охайний та цілий. З документи повний порядок.
Продам власне авто,користуюсь рік,було багато чого замінено і є документи про це,з останнього,на 199 т/км замінив всі гальмівні колодки і перебрали задній супорт,передня оптика відполірована і в броне плівці,замінено ксенон на бі лед лінзи,пофарбували помаранчеві відбивачі в фарах,в туманках лед,задній хід лед,помаранчеві поворотники,теж я перероблював,користуюсь кожен день,все працює,в комплектації є люк,клімат 2 зони,круїз,мультимедіа з блютуз і hands free,датчик світла/дощу,камера в значку(завжди чиста),і ще багато всього До перевірок готовий,сам перевіряв всю ходову кілька тисяч тому і зауважень не знайшли,працює рівно,кпп без смикань Гарне авто для комфортної і в той же час динамічної їзди як по місту так і траса Ніякої допомоги продати не потрібно і не витрачайте мій час на це,кому дійсно цікаво,розповім все що знаю
Продам пасат сс, в хорошому стані , 2.0 тсі , автомат , dcu-250 . Салон в ідеалі , власник ? Продаж не терміновий, тому не розглядаю смішні пропозиції. ? Деталі за телефоном:
Гарна машинка на кожен день,купувалась для себе,бережно їздилось. Пробіг 230,на 227 було замінена помпа радіатора,ремінь грм, масла та фільтра.То ж вкладень не потребує. В гарному стані,гарно їде,по косметиці,маленькі сколи,не багато,як і в усіх машинах. Також є зимові кола,але з доплатою(домовимся) Зимові кола на останніх фото
Авто в гарному стані , своєчасне обслуговування !!! 18.03.25 повна заміна всіх салейнблоків , передніх тормозних колодок і багато іншого, мотор працює добре , коробка працює ідеально без нарікань , всі рідини мінялись вчасно ! Динаміка крута , пробіг не крутився !!! По недолікам це тріщина на лобовом склі та незначні , непомітні мілкі царапини на бампері ! Машина їздить тільки по місту , поганої дороги не бачила ! Для військових зроблю добру знижку торг присутній тільки біля капота !!! Більше фото та відео скину в особисті повідомлення ! Всім добра !
продам сс з Кореї в гарному стані з оригінальним пробігом був ударений капот та бампер. Гарний стан капот залишився рідний відрихтований оцинковка не була пошкоджена!!! замінений ГРМ масла фільтра в двигуні та коробці, зроблена ходова колодки тормозні диски по колу, якісне світло бі лед, тонована в коло, гарна комплектація перший власник в Україні на останньому фото видно які були пошкодження зроблена повністю ходова, новий АКБ, повністю нова система кондиціонера включно з радіатором кондиціонера
Автомобіль в чудовому стані. Пригнаний півтора року назад. Технічний стан ідеальний. Робили капіталку мотора (30 тис.пробігу після капремонту). Детальніше по телефону.
Volkswagen CC R-Line 2014 року – це стильний чотиридверний купе з динамічним дизайном і високоякісним оснащенням, яке втілює поєднання елегантності, комфорту та спортивного характеру. Ця модель створена для тих, хто цінує не тільки зовнішню привабливість автомобіля, але й його технологічні переваги. Volkswagen CC R-Line 2014 року – це гармонія вишуканого стилю, продуктивності та технологій, що підходить як для міських поїздок, так і для подорожей. Машина має незначний недолік та готова до будь-яких перевірок на СТО і біля капоту!!! Прохання на повідомлення не відповідаю, телефонувати с 10 до 21.00
Авто в ідеальному стані Приїхало з Америки без дтп Місяць тому зроблена повністю ходова і поміняв радіатор охолодження (всі сервісні виписки є) Звичайно як і в кожного авто на такі роки є різні сколи і невелички царапини (тому є торг) Можемо з вами проїхатись до будь-якого СТО Торг тільки біля капоту Пишіть краще на вайбер або телеграм(ded_zahar11) - більш детальніше розповім або надам більше фото Авто заслуговує вашої уваги
замінено: 1 ланцюг грм 2 ремінь+ролік 3 свічки 4 радіатор пічки та основний 5 масло+фільтра 6 масло+фільтр в dsg на всі питання відповім
Дуже динамічне і гарне авто в максимальній комплектації та в ідеальному стані. Авто повністью обслужене, вкладень не потребує. Реальному покупцеві можливий торг у капота
Автомобіль в прекрасному стані, стан сів та поїхав . За детальною інформацією звертайтеся лише у приватні повідомлення! В пріоритеті обмін на автомобіль!
