- 124 тис. км
- Житомир
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Капіталовкладення не потребує.
Капіталовкладення не потребує.
Авто на хорошій комплектації. Технічно у відмінному стані. Усі питання, що цікавлять, по телефону
Продам авто в ідеальному стані і рідним пробігом 138т км , авто своє не перекупське , пригнане с США , 2га реєстрація в Україні . ДТП тільки після США в передню частину , бампер , 2крила і капот , відновлено , як для себе. Більше ударів в Україні не було .По авто зроблено ВСЕ від слова зовсім ВСЕ, працює кожна кнопка . Обслуговування тільки на фірмовому СТО Усунені всі течі ,які тільки були , замінені всі масла , всі рідини , всі фільтри , всі прокладки і тд… ходова всі важелі , все що тільки потрібно було все замінили. Замінений міхатронік (купували новий в Німеччині (там дешевше) -2000евро . Взаголом можно сказати нова коробка автомат - обслужена повністю. в обслуговування вкладено більше 4000уе . По авто не знайдете жодної проблеми , огляд на вашому СТО -без питань , тільки + На авто їздить дитина , тому за ним дивляться більше ніж на це потрібно. Будь ласка с пропозицією продати за 10,11 і тд НЕ дзвоніть.!!! Це авто не для перепродажу !!! , а для тих хто хоче купити для себе і їздити найблиших 50-100т км без якихось серьозних вкладень . Авто будете задоволені !
По машині питань немає , обслужена , охайна і доглянута .Машина від власника НЕ ПЕРЕКУП .Всі запитання по телефону
Є потертості на бампері( фото в переліку) і на бампері зазор( фото також в переліку) так по автомобілю все гаразд і чудовому стані. Продаю авто або обмін на меншу машину. Можливо на кросовер
Після покупки автомобіля в Україні, одразу були поміняні всі мастила та фільтра, замінив ролик та ремінь генератора. По технічному стані все супер, коробка,мотор працюють без нарікань Є мінімальні дефекти по кузову При зустрічі покажу, розкажу все детальніше
Продається стильний та комфортний автомобіль, стан 10 з 10 від двигуна до коробки, в авто дуже багато вложенно сил і грошей , встанленна рестайлінгове сенсорне мультимедійне та сидіння , салон в чудовому стані, підсвітка авто по кругу при відкриванні та закриванні авто, авто як візуально так і технічно в чудовому стані, привертає погляди) перевірка на будь-якому сто!! Торг на каву
До дтп авто було в ідеальному стані.
Автомобіль мами - доглянутий, використовувався рідко та дуже акуратно. Не таксі, не перегружувався, експлуатація переважно по місту. Технічно повністю справний — сів і поїхав без жодних проблем. Двигун, коробка та ходова працюють,є незначні дефекти по ЛКП(на це можливий торг). Обслуговування проводилось вчасно, вкладень по технічному стану не потребує. Чистий та охайний салон, приємний зовнішній вигляд. Чудовий варіант для тих, хто шукає надійне авто без великих витрат.
Volkswagen CC 2.0 TSI. Авто у гарному стані та з невеликим пробігом 157 000. Ціна вказана крайня.
Продам доглянутий автомобіль, який знаходиться в сім'ї з 15.02.2023 року. Автомобіль регулярно та вчасно обслуговувався, усі документи, чеки та акти виконаних робіт збережені й додаються. Готові до будь-яких перевірок на СТО. У салоні ніколи не курили; автомобіль їде впевнено, коробка працює плавно, без ривків і поштовхів; Двигун працює рівно, автомобіль має хорошу динаміку та комфортно почувається як у місті, так і на трасі. Рідний пробіг - 225 577 км (станом на 21.06.2026). Замінено ланцюг ГРМ ( на пробігу ~210 тис.) Масло в двигуні замінене на пробігу 218 189 км. Встановлено новий акумулятор Bosch (03.10.2025, чек є). Заправляли бензином WOG Mustang 95, з весни 2026 - UPG 95. Автомобіль продається чесно, без прихованих дефектів. (Всі наявні косметичні дефекти зафіксовані на фото). Технічні нюанси -Є помилка P2181 / 08577 ("Несправність у системі охолодження"). Вона була продіагностована на СТО, але на тому сервісі причину не усунули. Рекомендували звернутися до автоелектрика. На даний момент на роботу двигуна, керування та експлуатацію автомобіля ця помилка не впливає взагалі. -Не працює камера заднього виду та відкривання кришки багажника з кнопки (з ключа відкривається). (Найімовірніше, проблема в проводці у місці переходу дротів до кришки багажника - типово для цих авто). Цим питанням не займалися, тому цей нюанс врахований у вартості автомобіля). Торг можливий біля автомобіля з урахуванням описаних недоліків.
Авто в хорошому, доглянотому стані. Двигун після капремонту. Всі деталі за телефоном.
Авто в хорошому технічному стані, зроблено для себе
Продам власний автомобіль, по авто багато що зроблено: -цеп ГРМ змінювалась на 180тис -замінені стійки амортизаторів в круг - колодки тормозні вкруг на 203тис -масло і фільтра замінено на 203тис -масло в коробці мінялось на 180тис -турбіна обслуговувалась на 193тис, масло в авто змінювалось кожні 7500км від заміни до бере 700гр авто в дуже хорошій комплектації (авто світло, великий дорогий монітор з підтримкою SIM-карти, камера заднього виду, круїз контроль, підігрів зеркал, підігрів сидінь , клімат-контроль двухзонний, автодощ,) без нюансів , обслужена повністю, технічно без зауважень. ДТП було тільки в США крашено і рихтовано заднє ліве крило, покрашена задня ліва дверека і передня права vin-код відкритий . Авто максимально чесне. Додатково є комплект зимьої резини з гарним протектором. Торг біля капоту. Можлива доставка у ваше місто , за домовленістю
Volkswagen CС 2012рік випуску 2013 модельни (рестайлінг) 2.0TSI Автомат DSG 6мокра 166000км Ідеальний технічний і зовнішній стан Повністю обслужена авто без капіталовкладень Більше деталей по телефону Viber Watsapp розумний торг.
Єдиний власник в Україні. Допрацьований в Америці автомобіль. На всі питання відповім телефоном (є всі месенджери). Допомоги автобізнесменів не потребую. Комфортний, драйвовий і надійний автомобіль.
Гарний збережений автомобіль! Ніяких вкладень не потребує! Обслужений! По техніці має гарний стан! Маємо доставку до Вашого дому!
Автомобіль технічно справний, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка без нарікань. Ходова частина обслужена.
Продам Volkswagen CC Luxury від власника. Авто на ходу та вкладень не потребує. Після покупки, пройшло велике ТО: замінено мастило в коробці (ДСГ мокра) та двигуні, замінено колектор, подушки двигуна, передній сальник, масловіддільник, стартер. Ланцюг ГРМ замінений попереднім власником, наразі 2 зуб. По мотору та коробці питань немає. Мастило не їсть. Авто завжди обслуговувалось вчасно, 2 тис. тому замінене мастило та усі фільтра. Гарна акустика. Встановлено новий акумулятор. На авто нові Led лампи (лінзована оптика). Щодо зауважень є питання по передньому бамперу, пошкоджено ЛФП (видно на фото), а також праве заднє крило. Хороший торг. На усі додаткові запитання відповім по телефону.
