- 122 тис. км
- Чернігів
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Продамо свій автомобіль їздила дружина. Пассат СС в ідеальному стані. Повністю обслужений. все працює.Машина приносить неймовірні задоволення. Інші питання по телефону.
Продамо свій автомобіль їздила дружина. Пассат СС в ідеальному стані. Повністю обслужений. все працює.Машина приносить неймовірні задоволення. Інші питання по телефону.
З усіх питань за номеромлександр
Власне авто. За технічним станом постійно слідкував. Масла/фільтра мінялись кожні 7тис DSG 6 мокра. Коробка 5тис тому обслуговувалась. Була заміна мехатроніка, зчеплення та мастила. Все працює чітко та без ривків. Також замінювалась помпа з термостатом, оновлено патрубки системи охолодження. Залитий новий антифриз Технічно та візуально без нарікань! За Додатковою інформацією телефонуйте
Класне авто на ходу , без додаткових вкладень . Всі деталі по телефону
У хорошому стані, по технічній частині питань немає, всі питання по телефону, торг уместен
Продам Volkswagen Passat CC 2012 рік випуску. Авто пригнане з Америки з мінімальними пошкодженнями(по бажанню можу відправити він код).Пробіг 196000 км. Двигун 2.0TSI. По авто були проведені роботи:Ланцюг ГРМ було замінено на 175 тис. км., та багато іншого, маю фото робіт. Тел: телеграм, вайбер ,
Пассат СС , 2013 року , в гарному стані, після ТО ( поміняно передні. задні амортизатори, масло в двигуні, фільтра ) . В комплекті зимня резина (майже нова). По всім питанням звоніть , торг присутній !
• Перший власник в Україні Стан близький до ідеалу, всі модифікації робив власноруч, за авто дуже піклувався, все обслуговував вчасно. Заміна масла і фільтрів була кожні 5 тис. Салон ідеал, стеля перетягнула в чорний колір, встановлена оригінальне амбієнтне підсвічування в салоні. Всі лампи в салоні замінено на LED. Зовні зроблено повний антихром, затягнутий в плівку. Фари перепаковані з дорогими LED лампами, та затягнуті в бронеплівку. Задні стопи потягнуті в темну бронеплівку. Зроблено дорогий вихлоп на DOC Глушак в м.Одеса. Каталізатори на місці. Звук дуже приємний. Під капотом замінено ланцюг ГРМ, турбіна після реставрації с новими компонентами. Багато дрібного було замінено при огляді розповім. Стоять дорогі диски, американського бренду. В Україні аналогів нема. Дорога резина CONTINENTAL і літо і зима. Ціна за добре зроблене авто, було вкладено дуже багато сил і грошей. Машина дуже притягує погляди, тачка яскрава і помітна. На обмін дорожче. Є торг але адекватний. Перекупам не писати і не дзвонити. Дякую!
Продаю Volkswagen CC 2014 року Авто у відмінному стані, доглянуте, без вкладень – сів і поїхав. ? 2014 рік випуску ? Комфортний та стильний седан-купе ? Чистий салон, хороша комплектація ? Техніка в порядку, перевірка на будь-якому СТО ? Торг можливий лише біля капота з реальним покупцем. ? Перекупів і майданчики прошу не турбувати.
В гарному стані , обслуговував на офіційному сервісні станції, в Хмельницькому Престиж авто вся історія авто,
Продам авто з мінімальним пошкодженням, комплектація R-Line, камера заднього ходу, підрульове перемикання передач, датчик світла, дощу, ксенонові лінзовані фари, підігрів передніх сидінь, дзеркал, круїз контроль. Коробка та двигун працює відмінно, замінено розхідники, безпека ціла та не стріляна, салон чистий та доглянутий. По кузову питань немає, машина з Каліфорнії. Готова до будь яких перевірок. Насадка на вихлопній системі - зйомна (їздила жінка) За деталями дзвоніть.
Технически все обслужено , готов к проверке на любом СТО , все вопросы по телефону . На видео в ютубе машина моя )
Продаю гідний автомобіль, техніки не якихось моментів немає, стан сів і поїхав, без торгу тільки така ціна, низ ринку, всі питання по телефону, машина стоїть вашої уваги. Звонити по даним номерам ….. Андрій
Чудове авто в оригінальній комплектації R-Line, було пригнане з Америки та робилось під себе, хороша динаміка та комфортно рулиться, вчасно обслуговувалось, цепь ГРМ замінена 15тис тому, більше деталей по телефону
Продам Volkswagen CC, пригнаний з Америки з мінімальним пошкодженням, нічого не ремонтувалось а помінялось на нове. Пробіг гарантовано рідний. Один власник. Автомобіль в гарному стані, з надійною коробкою DQ250, обслуговувався та експлуатувався дбайливо і не потребує вкладень. Електро регулювання та підігрів передніх сидінь. Перфорована еко-шкіра, сидіння та дверні карти в чудовому стані. Ембіент підсвітка у дверях. Коробка працює без нарікань. Усі витратні матеріали були замінені по регламенту. ЛФП у доброму стані, авто не стояло в гаражі, а експлуатувалось, тому сліди від камінців на трасі та безсоромних водіїв на парковці деінде присутні. На свій вік авто в чудовому стані. Додаткова інформація по телефону. Аргументований торг присутній. Телефонуйте на WhatsApp, Telegram, Viber.
Продам власне авто. Оригінальний R-Line. Авто в ПРЕКРАСНОМУ технічному і зовнішньому стані. Жодних поломок. Жодних капіталовкладень не потребує - будь-який вид перевірки. Багата комплектація: комбінована шкіра, підігріви, електрорегулювання, зовнішній обвіс, двозонний клімат. ТО з заміною ланцюга було проведено на 182 тис. кілометрів. Бездоганний вигляд, керованість. Продаю авто, яке не потребує додаткового ремонту. Просто сів і насолоджуйся дорогою. Розгляну обмін ЛИШЕ на Теслу 3. Пропозиції в приват
2.0. Бензин. Автомат, хороша гума ,новий акумулятор.По машині все працює,двигун працює як годинник,автомат працює ідеально,кожну передачу перемикає плавно і чітко,по ходовій частині автомобіля нарікань немає ніяких,цілком обслужена.Машина в живу виглядає як на фото у відмінному стані,НЕ БИТА,НЕ ФАРБОВАНА!!!!! Салон автомобіля в відмінному стані, без пошкоджень, відповідає пробігу. Машиною будете дуже задоволені, дуже комфортна, сімейна машина. Одеська реєстрація, повне переоформлення на нового власника! Можлива продажа через лізинг з 25 процентним першим внеском!
