- 205 тис. км
- Миколаїв
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Машина в хорошому стані! На даний момент обслужена! Автомайданчикам прохання не турбувати.
Машина в хорошому стані! На даний момент обслужена! Автомайданчикам прохання не турбувати.
Volkswagen CC 2013 у комплектації Sport (чистий 2013 за американським паспортом, в Україні оформлений 2012 роком) Машина в дуже красивому глибокому сірому кольорі Встановлені оригінальні двоколірні диски, які чудово доповнюють силует купе. Задні сидіння суцільні з відкидним підлокітником. Пробіг 235 тис. реальний не скручений, всю історію можете перевірити по базах. Подушки не стріляні. По тех части за останній час зробив багато важливих робіт, з них: Машина піднята за висотою, що значно покращило її прохідність. Замінено впускний колектор на новий. Обслужено генератор, замінено натяжний ролик і котушку. Замінені подушки двигуна. Перебрана система охолодження (замінено трійник, залито свіжий антифриз) Доповненням іде зимова гума (у хорошому стані) Мотор 2.0 TSI дуже динамічний, коробка надійна 6-ступінчаста DSG (DQ250 з мокрим зчепленням). Машина щодня на ходу, все обслуговувалося своєчасно та якісно на довіреному сервісі, використовувалася як по місту, так і на далекі відстані, де показала себе відмінно. Чесно пишу про вікові нюанси, на які я вже зробив хорошу знижку до загальної ціни: По кузову є сліди експлуатації (подряпини, притертості) перед продажем не приховував, не зафарбовував. По салону є дрібні вікові потертості на кнопках, тріщина на бічній стороні водійського сидіння, на водійському сидінні вікова хвороба по шкірі в одному місці. Продаж тільки з переоформленням, по телефону не торгуюсь. Можу обговорити ціну з реальним покупцем.
Продаю доглянуте авто в хорошому технічному стані. Машина повністю на ходу, вкладень не потребує, все працює справно. Салон чистий, охайний, авто використовувалось бережно. Вчасно проводилось техобслуговування. Деталі за телефоном.
КАПСУЛА ЧАСУ ! АБСОЛЮТНО ІДЕАЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ З ПРОБІГОМ 84284 КМ АВТО БЕЗ ДТП ! ПОВНІСТЮ В РІДНІЙ ФАРБІ ! ВРАЗЛИВІ МІСЦЯ ЗАКЛЕЄНІ БРОНЕПЛІВКОЮ! ОДИН ВЛАСНИК ! ВИКЛЮНО ОФІЦІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ! ДВА КЛЮЧІ ! НОВА ГУМА СТАН НОВОГО АВТОМОБІЛЯ - БЕЗ ПЕРЕБІЛЬШЕННЯ ! АВТО БЕЗ ЖОДНОЇ ЦАРАПИНИ, ВСІ ВІКНА ОРИГІНАЛЬНІ ! РЕКОМЕНДУЮ !
Автомобіль у Хорошом стані. Ходова обслужена. Салон доглянутий. Вчасне обслуговування. Авто у рідній фарбі, останні 2 роки авто їздило тільки по Європі. Зв?язатися по вайберу та вацапу за номером телефону : 380 д?евять,вісім, один, один , два , вісім, чотири,сім, один +**********71
продам СС ,авто пригнане і відновлював для себе.обслужив машину повністю та оригінальними запчастинами( є чеки).Заміна комплекту ланцюга (оригінал VW) ,масло та антифриз (оригінал vw) ,форсунки нові,также очищення колекторів,ходова в ідеалі,клімат тиждень тому заправив.пробіг після ТО 3 тис.км.коробка автомат,заміна масла 5 тис назад,также оригінал.Кузов у кераміці,тонування LLumar,в коло.хороша комплектація на старт стоп,безключовий доступ,підігріви.Пробіг рідний.Машина дарує емоції. Готовий до будь-яких перевірок на вашому СТО.також э можливiсть пригону в iнше мiсто.
Авто в справному стані, повністю обслуговуване - цепка замінена на 130 тис - ходова частина всправному стані - замінено масло в двигуні і фільтра - також було замінено помпу і термостат ( 1 тис назад) Колір салону чорно білий шкіра Продаж авто у звʼязку з купівлею нового Решта інформації за номером,
Продам власний автомобіль Відслужив мені 3 роки вірою та правдою На 100000 замінив ГРМ На 18 R Пішла тріщина на лобовому Потрібно перекрасити бампер та капот Інші питання за телефоном
Продам власне авто робив під себе пошкодження не значні ремонтували новими запчастинами , авто розмитнене сертифікація є чекає постановки на облік можете стати першим власником в Україні
З питань, що цікавлять, відповім у телефонному режимі Торг біля капота
Повністю технічно справний, хороша комплектація, вся безпека та екологія на місці, Заміна переднього бампера та крила. Авто заслуговує на Вашу увагу. Витрати пального вказано реальні при спортивній манері їзди.
Продам машинку.Авто в ідеальному стані,повністю обслужена,ланцюг (ГРМ)Замінений на (WAG)оригінал,мастило тільки лікві молі(5w40),супорта тормозні дискі нові,жодних вкладень не потребує,дорога акустика,нова зимова резина,віддам комплект літньої((Michelin)нова.Машина дійсно гарна і збережена,він код відкритий не биток.
Продам Passat CC у хорошому стані. Автомобіль доглянутий, технічне обслуговування проводилося кожні 7000 км. ГРМ замінений на пробігу 229 000 км. Встановлено новий впускний колектор, помпу, КВКГ, радіатор охолодження та кондиціонера, а також нові гальмівні диски й колодки. З усіх питань телефонуйте: • ********** — Марія • ********** — Діма (дзвонити на WhatsApp)
Аграрному стані
Продаю власний автомобіль з рідним пробігом. Технічний стан машини в ідеальному стані - пороблена вся ходова, тормозна система, двигун масла не їсть, коробка перемикає без будь-яких нюансів, 1800 км тому було замінено масло та всі фільтри, було проведено повну діагностику (підтверджено оригінальний пробіг у тому числі). В авто перешито нову стелю, поставлено новий акумулятор та титанову защиту на мотор та коробку , була проведена шумоізоляція всіх чотирьох дверок та встановка підсвітки в салоні, стоїть новий демпфер. За автом доглядали, візуальний стан машини та шкіри задовільний, сів та поїхав,у комплект надам зимню резину, реальному покупцеві торг присутній. Причина продажу - покупка електромобіля.
Продам Volkswagen CC 3.6 бензин, стильний, потужний та дуже комфортний Volkswagen CC. Автомобіль у гарному стані, повністю на ходу, дарує справжнє задоволення від керування. Під капотом надійний та потужний двигун 3.6 бензин, який має відмінну динаміку та плавну роботу. Машина добре тримає дорогу, підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. Салон чистий, доглянутий та комфортний. Автомобіль регулярно обслуговувався, всі вузли працюють справно. Виглядає дуже ефектно та привертає увагу на дорозі.
Авто у чудовому стані. Звичайно є якісь нюанси, але нічого критичного і на все готовий торгуватися. Мотор 2.0tsi, не шумить, ланци ще можна не міняти. Так як я катаюся спокійно, то масла у мене не бере. Коробка також в нормі, масло міняне і не копається. Попередній власник її робив, було замінене щеплення і масло, тут можна бути спокійним. Є нюанс по сидінню, але це ціна питання 3500-4000грн. Планую це виправити скоро, але якщо ні, то торг присутній. Ходова була переглянута і все що стукало-грюкало було замінено. Впуск був почищений горіхоструєм, замінена прокладка впускного колектора. Машинка на свій пробіг і вік збереглася дуже гарно, їздити одне задоволення. Ніколи не ній не «навалював» і не мучив її. Поклав новий квкг, замінив свічки, поміняв усі рідини. Зараз просто можна їздити і не думати. Коробка тут dsq dq250 - одна з найнадійніших у своєму класі. Мотори ці ходять по 400тис без всяких питань, пробіг не маленький на ній, але все зроблено грамотно. Зараз на зимових колесах, є ще два літні. Якщо шукаєте «живу» цц, то це як варіант. По лако-фарбовому нічого критичного немає, ніколи не провіряв її на наявність шпаклі, тому тут нічого не скажу. Якщо цікаво, то дзвоніть, розкажу все як є без брехні. Прошу перекупів і площадкам не турбувати. Майбутній власник не пошкодує. Можливий обмін на е46 - е92 з вашою доплатою. Або на f10-f32 з моєю доплатою. Готовий до розмов і пропозицій. За 7500-8000$ не буде, можете навіть не пробувати.
Продається Volkswagen CC R-Line! Автомобіль в хорошому стані.Всі розхідники замінено! Хороша комплектація. По двигуну коробці та ходовій частині проблем нема! Диски R-18. Авто доглянуте, нічого не гримить, не стучить. Салон в хорошому стані! Деталі за тел…
