- 59 тис. км
- Запоріжжя
- Бензин, 1.98 л.
- Ручна / Механіка
Golf GTI MK8 у топовій версії з 6-ступеневою механічною коробкою передач. Автомобіль пригнаний зі США з легким ДТП, якісно відновлений. Встановлений спортивний вихлоп Milltek.
Golf GTI MK8 у топовій версії з 6-ступеневою механічною коробкою передач. Автомобіль пригнаний зі США з легким ДТП, якісно відновлений. Встановлений спортивний вихлоп Milltek.
Авто в гарному стані всі питання по телефону
ЗА 2000,3000,4000К НЕ ПРОДАЄТЬСЯ в ціну і так враховано проблеми, Грм замінено 10т км назад, замінено помпу, лівий задній супорт, "колодки задні нові в наявності, нова турбіна, їде бадьоро, стоїть андроїд магнітола, кондиціонер заправлений, працює, переоформлення , пошкоджена ліва сторона ,кожен день в ходу, заводиться с пів тику. НЕ ВСТАНОВЛЕНО нові ПЕДНІ шарові, колодки, тяги, наконечники, ст.стабаба.
Машина у ідеальному стані.без царапін,все зроблено,масла фільтра поміняні,додаю нову резину на титанових дисках з новою зимовою резиною,нова літня хєнкок. Диски оригінал. Кто придбає не пожалкує, продаю за ненадібнвстью тому що є інше авто.
Продається своє авто, 1 власник в Україні з 2020р. приганялось із США штат Джорджія мінімальними ушкодженнями та робилося на совість - для себе. Побіг по Україні 28т. км. так як є службове авто. Авто в охайному стані, рідний пробіг, мінявся бампер та праве крило, все в оригіналі, капот не мінявся. Салон еко кожа із вмонтованим підігрівом, вставки дерево, eva килимки. Авто до продажу не готувалось, є як є. Технічний стан ідеальний, тільки проведено повне ТО, замінена оригінальна помпа в зборі, перевірено натягувач та стан ланцюга, все в ідеалі. Авто вкладень не потребує, сів і поїхав. Останнє фото - стан авто перед дефектовкою на аукціоні COPART в США. Коротко все, якщо щось цікавить телефонуйте, з радістю відповім на всі Ваші питання. Авто площадки, перекупники марно не турбуйте, допомога в продажу не цікавить.
На 2000 доларів нижче ринку Автомобіль після граду По техніці все працює
Автомобіль пригнаний у 2025 році. Робився для себе, відновлення виконано якісно з використанням оригінальних запчастин. Повністю обслужений: проведено ТО, замінені всі розхідники. Технічно без зауважень, вкладень не потребує.
Привезена з США я перший власник якісно відновлена чистий 2018 рік по авто робить нічого не потрібно 50т миль пробіг
Volkswagen CC 2012 року випуску. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Двигун, коробка передач та ходова частина працюють без зауважень. Салон доглянутий, чистий та охайний. Вчасне обслуговування, вкладень не потребує. Готовий до перевірки на будь-якому СТО.
Продаю власний Volkswagen Passat B7 у стильному червоному кольорі. Авто в дуже хорошому стані, доглянуте та повністю готове до експлуатації. Вчасне обслуговування — всі ТО проводились регулярно. Технічно справний, без зайвих вкладень Охайний та збережений салон — приємний у користуванні. Просторий місткий багажник — ідеально для подорожей та щоденних справ Комфортна та плавна їзда як по місту, так і на трасі. Автомобіль використовувався дбайливо, все робилось «для себе», тому стан відповідає реальності. Готова до перевірок на СТО.
Продаю власне авто. Привозилось для себе і відновлювалось для себе. Пригон 21 рік з пробігом 83к км. Механічні пошкодження відновлені по оригіналу(цапфа, полувісь, ричаги), кузов і пластик замінники. Машина впевненно проїхала 64к по Україні і нарікань не було. ТО кожні 7-8к пробігу (мастило мотюль, фільтра манн) Витрати палива залежать від стилю їзди. Я ізжу спокійно тому траса 4.6-5.6 в залежності від швидкості. Місто 7,5-8,5. Адблю оригінал або Окко. Дизель завжди Окко евро (всякі модні пульси ніколи не лив йому того не треба) Стан авто як авто якому 11 років. Десь є коцки та дрібні подряпини. Взимку порвав трохи бампер там незначний ремонт (на фото видно). Кондиціонер заправлявся в 25 році, також заміна тормозноі рідини, стійок стаба, має зимовий тен для швидкого підігріву салону. Люк працює і вода не застоюється. Тонування передньої частини авто термальною прозорою плівкою. Літній комплект дисків оригінальні 18 з резиною дунлоп 24 року (пробіг до 20к) зимові 17 диски і резина 21 року (тримає але краще оновити) Звичайний круїз. Магнітола класична з підтримкою блютус(передні двері зашумлені що дає краще звучання) Адекватний торг біля капоту. Авто продаю по причині оновлення на більш свіже.
Автомобіль приганявся для себе, в США був придбанним цілим, що можете бачити на фото з аукціону по перевірці VIN коду. Авто доглянуте, замінено багато деталей, таких як ремін ГРМ, помпа, нові подушки двигуна та коробки, перебрана підвіска, стоїть новий АКБ від Bosch, авто навіть в сильний мороз заводиться легенько з кнопки з першої секунди. Дуже зручний автомобіль, комфортний, має нульовик замість стандартного повітрянного фільтру, їде дуже добре, особливо це помічаєте при обгонах , потужності вистачає з надлишком для безбечного маневру. Авто має гарну акустику бренду Fender та навіть заводський саббуфер в багажнику, тому тим хто полюбляє гарну музику під час поїздок це величезний плюс. Авто продається по причині переходу на інший тип кузова, цей нам трохи малуватий, хоча має величезний багажник як для седану. Прошу перекупів не турбувати, авто продається від власника і для наступного власника
Авто купувалось для роботи, їздили по трасі 90% часу. Усі питання по телефону або будь який месенджер. Проведене ТО: заміна масла, свічок, усіх фільтрів, обслуговування ходової.
