- 130 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Tiguan 7 місць. В ідеальному стані. Що для Вас важливо при купівлі авто, яке було привезене з Америки ? Перше , яке було ДТП в Америці. В нашому випадку ДТП було мінімальне і не значне: замінили фари на Європейскі з лінзами, світло зараз краще ніж було в декілька раз. Замінили крило, замінили бампер і капот. Безпека була ціла. Впевнений, що для Вас це важливо, тому що Ви будите возити своїх рідних і безпека на першому місці. Друге, якість ремонту. Робили авто на станції у Полтаві. З оригінальних запчастин, без жодного рихтування. Лише пофарбували нові запчастини. Якісний ремонт авто - це безпека та відчуття , що авто взагалі не було у ДТП. Це про даний Тігуан. По-третє, пробіг авто. Пробіг у нас 89 тис км. Він підтверджений документально в Америці та на всіх сайтах з аукціону. Для даного мотору 2.0 TSI це невеликий пробіг і мотор з коробкою (доречі коробка звичайна та надійна «Айсін») в ідеальному стані як і ходова частина. Перевірена на СТО. По-четверте, комплектація. Він 7-ми місний, в довгій базі, а це означає, що багато місця для пасажирів та багажу. В нас є камера заднього огляду, кондиціонер, диски Р17, круїз, електро пакет, мультикермо. Тобто все сучасне та необхідне для комфортної їзди. По-п?яте, загальний стан авто та обслуговування. Ви хочете купити авто та мінімум рік забути про СТО ? Тоді цей авто для Вас. Стан фарби на авто та стан салону на тверду 5 із 5. Без нюансів та потертостей. Замінено масло в двигуні, фільтра. Обслужена ходова частина, зроблено розвал - сходження. Гума 2022 року , Yokohama як нова. Новий АКБ. Весь комплект у багажнику: всі полички, домкрат, запаска , всі ключі. Коврики у салоні та багажнику. Це все начебто дрібниці, але все є і нічого купляти не потрібно. Повірте, це потрібні речі і вони вартують не малих грошей. Друзі, намагався надати Вам максимум інформації про авто. Все відверто, як є. Даний авто відрізняється від інших тим, що він безпечний , якісний та візуально красивий. Готові до перевірок на СТО. Дякую.
Володію автомобілем 2 роки , брав з площадки тільки пригнану в розстрочку.По Америці був прижатий задній бампер і ляда (косметика). 30000км назад заміним на офіціалі повністю комплект оригінальних цепків, натяжителів, прокладки, вакуумні насоси на головах, форсунки, обвідні ремені та ролики, також задній сальник коленвала 140000грн задоволення) 1500км назад замінено масла, фільтра масла салону та паливний , воздушний.По ходовій все зроблено як маячик.Повна ревізія панорами, встановлена ексклюзивна магнітола з камерами 360 + парктроніки в коло.Моторчик працює рівненько тихенько. В зимку замінено в зборі пічку з вентилятором. Є пару сколів по авто (повна дрібниця) Вся екологія на місці, нічого не глушено не вирізано. Встановлено лазерні топові лінзи, світло як в день. Без торгу , крайня ціна!!!
Продам Атлас 3.6 бензин в гарному стані
Авто не потребує ніяких вкладень, абсолютно все працює, пробіг рідний, можливий обмін на електро автомобіль
Літня резина нова + комплект зима. 2000 км з моменту заміни масла + фільтрів.
Свіже, гарне авто. Супер, як перший авто для студента. Пригнаний зі штатів майже без пошкоджень. ДТП було в Києві. Замінена водійська дверь. Пробіг реальний видно по авто. В машині гарна комплектація, та зроблений сучасний фірмовий тюнінг( люк , спойлер, диски и тп) ціна тюнінга- 6000 у.е. Є нова сігналізація, запуск кнопкою теж є але не встановлена. Встановлена допомога при підйомі в гору, буде добре для дівчини, яка хоче механіку. Також нещодавно замінен цепок він був добрий але потрібно за регламентом.( 700$) коштував Замовлен і зроблен гарний фаркоп для автохауса, хто в темі той зрозуміє. Машина в дуже гарному стані!. Комплект зимової резини . З мінусів: Є нюанси по кузову, буде розумний торг Ближче до 200 тис.км треба поміняти колодки та диск зчеплення. Деталі по телефону! На обмін - 12000
Авто в доброму стані! Пройдено ТО! Великий, комфортний, економічний автомобіль! Має 7 місць! Можна писати за нього дуже багато, кому цікаво пишіть-звоніть все розкажу! Всім мирного неба!
Продам власний Volkswagen Jetta. Автомобіль повністю технічно обслужений, щодня на ходу, вкладень не потребує. Є незначні подряпини по кузову, що не впливають на технічний стан. Деталі — у приватні повідомлення.
-У продажу Volkswagen Passat СС 2012р 2.0 TSI! -Двигун у відмінному стані,жодних нюансів по двигуну немає ! -Технічний стан ідеальний ,усе зроблено ! -Кузов практично в ідеальному стані і весь на рідні фарбі зроблено Поліровка+кераміка! -Салон приємний чистий ,нічого ніде не відпадає не поломане ! -Авто тоноване по колу плівкою Llumar ! -R 18 диски ! -Автомобіль на даний момент жодних вкладень не потребує ,перевірки будь які де завгодно ! -З документами усе гаразд ,авто знаходиться в Чернівцях !
Продам Volkswagen Arteon SE 2021 року в ідеальному стані, рестайлінговий, кузов відполірований, зроблена хімчистка салону, відремонтований якісно, вкладень не потребує, всі питання по телефону.
Оригінальний R-Line, SE комплектація. Замовляв з Америки для себе з мінімальними пошкодженнями і цілою безпекою. Зроблений професійний ремонт, фарбований тільки передній бампер. Загалом авто в ідеальному стані.
Продам Volkswagen Passat NMS 2017 року в гарному стані, все працює ідеально, авто обслужене, нещодавно замінили мастило в коробці і в моторі. Двигун працює тихенько, коробка перемикає ідеально. Мінімальні пошкодження по Америці. Салон не затертий, в дуже гарному стані. Встановлене ГБО 5 покоління. Торг присутній. Всі питання по телефону.
