- 84 тис. км
- Фастів
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Привезена з США я перший власник якісно відновлена чистий 2018 рік по авто робить нічого не потрібно 50т миль пробіг
Привезена з США я перший власник якісно відновлена чистий 2018 рік по авто робить нічого не потрібно 50т миль пробіг
Volkswagen CC 2012 року випуску. Автомобіль у гарному технічному та візуальному стані. Двигун, коробка передач та ходова частина працюють без зауважень. Салон доглянутий, чистий та охайний. Вчасне обслуговування, вкладень не потребує. Готовий до перевірки на будь-якому СТО.
Продаю власний Volkswagen Passat B7 у стильному червоному кольорі. Авто в дуже хорошому стані, доглянуте та повністю готове до експлуатації. Вчасне обслуговування — всі ТО проводились регулярно. Технічно справний, без зайвих вкладень Охайний та збережений салон — приємний у користуванні. Просторий місткий багажник — ідеально для подорожей та щоденних справ Комфортна та плавна їзда як по місту, так і на трасі. Автомобіль використовувався дбайливо, все робилось «для себе», тому стан відповідає реальності. Готова до перевірок на СТО.
Продаю власне авто. Привозилось для себе і відновлювалось для себе. Пригон 21 рік з пробігом 83к км. Механічні пошкодження відновлені по оригіналу(цапфа, полувісь, ричаги), кузов і пластик замінники. Машина впевненно проїхала 64к по Україні і нарікань не було. ТО кожні 7-8к пробігу (мастило мотюль, фільтра манн) Витрати палива залежать від стилю їзди. Я ізжу спокійно тому траса 4.6-5.6 в залежності від швидкості. Місто 7,5-8,5. Адблю оригінал або Окко. Дизель завжди Окко евро (всякі модні пульси ніколи не лив йому того не треба) Стан авто як авто якому 11 років. Десь є коцки та дрібні подряпини. Взимку порвав трохи бампер там незначний ремонт (на фото видно). Кондиціонер заправлявся в 25 році, також заміна тормозноі рідини, стійок стаба, має зимовий тен для швидкого підігріву салону. Люк працює і вода не застоюється. Тонування передньої частини авто термальною прозорою плівкою. Літній комплект дисків оригінальні 18 з резиною дунлоп 24 року (пробіг до 20к) зимові 17 диски і резина 21 року (тримає але краще оновити) Звичайний круїз. Магнітола класична з підтримкою блютус(передні двері зашумлені що дає краще звучання) Адекватний торг біля капоту. Авто продаю по причині оновлення на більш свіже.
Автомобіль приганявся для себе, в США був придбанним цілим, що можете бачити на фото з аукціону по перевірці VIN коду. Авто доглянуте, замінено багато деталей, таких як ремін ГРМ, помпа, нові подушки двигуна та коробки, перебрана підвіска, стоїть новий АКБ від Bosch, авто навіть в сильний мороз заводиться легенько з кнопки з першої секунди. Дуже зручний автомобіль, комфортний, має нульовик замість стандартного повітрянного фільтру, їде дуже добре, особливо це помічаєте при обгонах , потужності вистачає з надлишком для безбечного маневру. Авто має гарну акустику бренду Fender та навіть заводський саббуфер в багажнику, тому тим хто полюбляє гарну музику під час поїздок це величезний плюс. Авто продається по причині переходу на інший тип кузова, цей нам трохи малуватий, хоча має величезний багажник як для седану. Прошу перекупів не турбувати, авто продається від власника і для наступного власника
Авто купувалось для роботи, їздили по трасі 90% часу. Усі питання по телефону або будь який месенджер. Проведене ТО: заміна масла, свічок, усіх фільтрів, обслуговування ходової.
Авто пригнане з США, в Україні один власник. Було переднє пошкодження — усе якісно відремонтовано, зроблено акуратно та без зауважень. Машина повністю обслужена, не потребує жодних вкладень Перекупи прохання не турбувати!!!!!
Продаю власний автомобіль Volkswagen Passat 2012 року випуску з мотором 2.0 TSI та надійною коробкою DSG DQ250. Авто пригнане із США, я - другий власник в Україні. Було проведено обслуговування (заміна мастила в двигуні, усіх фільтрів, та витратних матеріалів). Було також ЗАМІНЕНО (амортизатори з опорними підшипниками ,радіатор пічки, та радіатор охолодження, клапан КВКГ, також замінені ланцюги ГРМ та багато чого іншого)! Двигун працює рівно, мастило не підбирає, коробка перемикає плавно, ходова у відмінному стані. Автомобіль не потребує жодних вкладень - сів і поїхав. Є підігрів передніх сидінь (спинка та подушка), повністю електричне регулювання сидінь, двозонний клімат-контроль, круїз-контроль, датчики світла і дощу, додаткове освітлення у поворотах, якісна штатна акустика, мультимедіа CD/AUX/Bluetooth. Авто обладнане панорамою, лінзованою оптикою, протитуманними фарами, денними ходовими вогнями. За детальною інформацією звертайтесь за телефоном!
Продам Volkswagen СС на 2.0 tsi та мокрому DSG. Замінено комплект ГРМ. Автомобіль в реально класному стані, з оригінальним пробігом. Авто приїхало з США, взагалі, без пошкоджень та підтоплення. Всі проблемні моменти СС вирішені), нова водійська карта, перетягнутий потолок...Фото з аукціону можу скинути по бажанню. Всі деталі за телефоном. Можлива доставка авто по Україні.
Машина с Чехии, пригнана в Украину 05.2022, всё работает, ухожена
Автомобіль у дуже гарному технічному та візуальному стані. За останні пів року в обслуговування вкладено понад 4 000$. Раніше було замінено ланцюг ГРМ, встановлено новий впускний колектор, виконано чистку клапанів. Близько 10 тис. км тому замінено помпу та всі патрубки системи охолодження. Також встановлено нове оригінальне зчеплення та маховик. Нещодавно повторно замінено мастило в коробці передач із проведенням адаптації. Усі роботи підтверджуються чеками та документами. Двигун працює відмінно, автомобіль їде жваво та впевнено. Мастило не витрачає — від заміни до заміни (кожні 6–7 тис. км) рівень залишається без змін. Салон збережений, у дуже хорошому стані. Додатково встановлено атмосферне підсвічування салону, що створює комфорт та приємну атмосферу під час поїздок
Авто в гарному стані Маленький пробіг ГРМ замінений + було зроблено ТО По технічній частині без зауважень. Зроблений приємний вихлоп Комплектація: Круїз Адаптивні фари Шкіряній салон Тонування Камера заднього виду Музика Fender Авто світло/дощ Електро сидіння Машина без вкладень, швидка та надійна **********
Продам пасат сс 2011 рік . Автомобіль повністю обслужений!! Ланцюг замінений 15 тисяч км тому !!! По ходовій частині все добре нічого не стукає!!! Мотор працює добре 👌 Коробка працює відмінно , переключає плавно без ревків,пеньків і тому подібне . Всі функції по електриці працюють! По кузову виглядає досить гарно 🤤 Торг біля автомобіля!!
У власності рік часу, купив його в хорошого друга, який купив у нашого спільного знайомого. Технічно зауважень немає, заряджається на домашній зарядній станції. На швидких заряджав тільки декілька разів. Рідини поміняні після приїзду з США. По комплектації з приємного топова мультимедія, обігрів лобового скла, адаптивний круїз контроль. Запасу ходу літом спокійно вистачає на 230-240 км в помірному режимі з кондиціонером. Зимою по-різному, залежно від погодних умов, орієнтовно 150-170 км. Нічого додатково не встановлювалось. Авто експлуатується кожного дня.
