- 140 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
!! Максимальна комплектація !! Встановлене і оформлене ГБО Машина бралася для себе. Не бита. Рік: 2012 Пробіг: 130 т. км. Перший власник в Україні !! Максимальна комплектація !! Повний привід Панорама, люк Шкіряний салон Електрорегулювання дзеркал Єлектропідігрів сидінь Кондиціонер Бортовий комп'ютер Мультируль Єлектропідсилювач керма Електросклоідйомники Круізконтроль Кліматконтроль Якісна, заводська акустика з Блютуз ABS, ESP Сигналізація Центральний замок Резина 2022 року з США Коробка передач: Автомат, 6 передач Двигун: 2.0 Бензин (трасса 8 л., місто 10-11 л.) Всі стекла рідні, заводські Зроблена повна хімчістка салону з іонізацією 1,5 т. км. замінили мастило, всі фільтра (в т.ч. фільтр салону) Є невелике пошкодження правого переднього крила, та невеличкий "рижик" на водійському поорзі. Видно на останніх 2-х фото. Вся машина в рідній фарбі, без підкрасів та ремонтів. По ходовці поміняли: тяги стабілізатора перед та задні, 2 передні сайленблоки. Салон, ходовка не гримить, не скрипить, вкладень не потребує Перевірка на будь якому СТО Є додаткові фото і відео, вішлю, якщо треба. Але краще приїзжайте і заберайте ) Ціна: 11500$ Торг біля капоту
Продам дуже гарне авто.Пригнане для себе в 2018 році як другу машину у сім’ї. З мінімальними пошкодженнями.На машині їздить дружина дуже рідко. За шість років проїхала 63000 км. Усі рідини поміняни. Масло в моторі та в коробці. Коробка мокра DSG шести ступенчата. Два комплекти килимків та два комплекти резини. Торг присутній.
В дтп не був. Приїхав з Америки з неробочим мотором. Був замінений двигун, коробка, цеп ГРМ. Стоїть новий акумулятор bosh. Авто після ТО, змінено масло в двигуні і коробці. На літній резині. Комплектація sport.
Авто в чудовому стані, можливий торг,за більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону :(Анатолій)
Tiguan Sel/Se 2018 2.0 TSI 4MOTION. Один власник!!! Автомобіль свіжо пригнаний з США під замовлення. Мав незначне пошкодження передньої частини кузова, які були професійно відремонтовані для себе без економії!!! Безпека вся ціла (не спрацьовувала жодна подушка). Так як машина купувалась для себе, вона повністю обслужена, тільки після Т.О. на офіційному сервісі - замінено всі розхідники. Коробка передач в ідеалі, перемикає ідеально без жодних ударів чи стуків (проведена заміна оливи і в коробці передач). Машина технічно справна на 100% !!! Гарний сімейний вмісткий автомобіль, надзвичайно зручний та практичний як для міста так і для великих дистанцій. Прохідний за рахунок повного приводу та максимально комфорний за рахунок комплектації SEL. Авто з надзвичайно високим кліренсом бізнес-класу ПОЗАШЛЯХОВИК. Комфортний салон, всі опції та функції працюють. Стан салону автомобіля як новий без перебільшень (на фото видно)!!! Шкіряний салон без жодних дефектів. Оригінальний пробіг! БАГАТА КОМПЛЕКТАЦІЯ: - Клімат контроль 3х-зонний. - Шкіряний салон. - Панорама + люк. - Підігрів сидінь. - Адаптивний круїз контроль. - Датчик світла. - Датчик дощу. - Камера заднього огляду. - Безключовий доступ KeyLess access. - Вибір режимів водіння. - Датчик попередження зіткнень Front Assist. - CarPlay, AndroidAuto. - Авто фари. - Система старт стоп Авто повністю справне і вартує Вашої уваги. Більш детальнішу інформацію про дане авто з радістю надам по телефону.
Авто у відмінному стані, яке варте вашої уваги. По машині нічого робити не потрібно! Без дефектів, ушкоджень! Хороша комплектація: шкіряний салон, кондиціонер, круїз контроль, люк, брендова акустика, bluetooth, мультируль, підігрів сидінь і т.д. Кондиціонер заправлений. Більше інформації по телефону. Реальному покупцю реальний торг біля авто!
Дуже гарному состоянии
Авто із америки ,на повному ходу, коробка гідротрансформатор 8ст ,двигун DGX, рідний пробіг , по фарбі і інші питання по телефону
Продаю власне авто у дуже хорошому стані, перший власник. Рідний пробіг, авто вчасно обслуговувалось, ходова, мотор та коробка працюють ідеально без нарікань. Під час ремонту використовувались лише оригінальні запчастини. Лако-фарбове покриття в хорошому стані, після полірування (весь кузов+криша). Стан салону приємний, не затертий, є підігрівачі передніх сидінь, електронні склопідйомники, кондиціонер, заправлений. Замінено стандартну магнітолу на більш сучасну із підтримкою усіх заводських функцій (також, підтримує блютуз). Додатково є комплект зимньої гуми. Автомайданчики не турбувати. Стан машини сів і поїхав.
Продам свое авто, я вторый хозяин.Полностю обслужена до мелочей,новый аккумулятор Bosh, много допов в виде перфорированных тормозов,акустики fender,руль от рестайлинга с лепестками,магнитола на андроиде,двухзонный климат,раздвоенный выхлоп от 3.6 версии,титани r17 оригинал(VAG),два комплекта резины зима- лето.Двигатель, коробка в идеальном состоянии.Машиной будете довольны!!!
До вашої уваги пасат 2020 рік, сама повна комплектація, робився для себе, облік теж на мені, всі запчастини які мінялися оригінал, не Китай, більш детальна інформація по телефону.
Перший власник в Україні. Своє авто, придбалось на аукціоні із незначними пошкодженнями. Робилось для себе та встановлено багато допів (стеля, перешита алькантара, європейські шкали, підсвітка ділянки ніг заднього ряду, антихром арок дверей, мультимедіа прошита під європу, диски R18" пофарбовані прошковою фарбою чорного кольору) в експлуатації понад два роки без нарікань. Надійний двигун FSI 3.6 280 к.с. із надійною коробкою робот DSG на 6 передач та мокрим счепленням. Автомобіль їде ефектно. Комплектація SEL: Led оптика, Apple CarPlay та Android Avto, сабвуфер, акустика Fender, дистронік, датчик сліпих зон, датчик світло та дощу, адаптивний круїз контроль, підігрів усіх сидінь, електрорегулюваняя передніх сидінь, пам'ять водійського сидіння, двозонний клімат контроль, камера заднього огляду, автопарковка, асистент виїзду заднім ходом, дистанційний запуск двигуна. Два комплекта гуми. Два ключі. В продажі допомоги не потребую. Продаж не терміновий. Ціна обговорюється.
Желательно обращаться в вайбер или телеграммы, не всегда на звонок могу ответить вовремя. РН – АИ 5235 РО VIN-1VWDT7A34HC005655 Всем привет! Продаю свой автомобиль Volkswagen Passat R-Line в отличном состоянии. Обслуживание было лучше, чем по регламенту. Автомобиль в хорошей комплектации, АКПП, LED оптика, кожаный салон, мульти руль, мертвые зоны, Apple CarPlay и Android Auto и многое другое. Автомобиль пришел из штатов с минимальными повреждениями, подробнее можете просмотреть информацию о VIN коде автомобиля. Мною была куплена машина на 55 тыс. км. В 2020 году. В течение всего времени машина обладала высококлассным обслуживанием оригинальными запчастями. За это время с 2020 года менялось: смазка каждые 7,500 км, антифриз 2 раза, тормозная жидкость, масло и фильтр в АКПП, опоры передних амортизаторов, все сайлентблоки и втулки передней подвески, новый АКБ, ремень и ролики ремня 9 генератора. , задний правый подшипник ступицы, контроль цепи каждое обслуживание. Пока цепь на 3 зубе, а это половина ресурса еще в запасе. У машины стоит 1,8 GEN 3, эти моторы не едят масло от слова совсем, АКПП работает идеально. Машина эксплуатировалась все время в Киеве. С приятных бонусов в автомобиле установлен с завода как дополнительный. опция Блоу-офф (blow-off) клапан. 2 комплекта резины на дисках, 235 40 19 – Hankook Ventus S1 Evo3 – с шумоизоляцией пробег 20 тыс. (подробнее на фото), 2 комплект на дисках 215 50 17 Barum Polaris 5 – пробег 5 тыс. У машины небольшой торг для реального покупателя! Обмен не интересует.
Володимир
Идеальное авто. Привезено из США. Обслужено полностью. Панорама. Шикарная комплектация SE. Авто готово к регистрации и проверке на любом СТО. Продажа из первых рук, без посредников.
Продається чудове авто!!!!! По кузову жодних питань, мінімальні пошкодження в США!!! Все зроблено на совість!!! Фарбовано лише одна деталь. Любі перевірки. Мотор надійний 2.5, газ/бензин із витратою газа по трасі 10 л., по місту 12 літрів. Коробка простий гідротрансформатор. Масло в АКПП замінено 15000 тому. Салон у гарному збереженому стані, кондиціонер працює, кожна кнопочка працює. Рідна мультимедіа с блютузом. Світло Led лампы. Ходова частина в ідеальному стані. Приїжджайте дивіться. Авто надає эмоції!!! Торг лише у капота
