- 300 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Volkswagen Golf 2004 Бензин, 1.6 л Після ДТП Додатково фото/ відео за запитом. 09******39 Сергій
Volkswagen Golf 2004 Бензин, 1.6 л Після ДТП Додатково фото/ відео за запитом. 09******39 Сергій
Авто в ідеальному стані , 2 ключа в комплекті , куплений і ресторація 24 р, в топовій комплектації PRO S AWD , тепловий насос, порт швидкісної зарядки CCS1 ,повний привід, повністю в рідній фарбі ( бампер купував в колір ) , привозив з Америки з мінімальним пошкодженням( бампер , дефектовка страхової , розібран перед ) безпека вся рідна і ціла , батарея в ідеальному стані всі ячейки однакової ємності , батарея не знімалась , салон як новий , встановив європейські фари матричні поворотні , панорама , пам?ять , масаж в сидіннях , авто парковка і багато інших функції, відео огляд можу зробити , кому дійсно потрібно гарне авто в рідній фарбі прошу на перегляд !! Дзвоніть все розповім по телефону !Можливий обмін на ваше авто з вашою доплатою !
Вітаю. Маю до Вашої уваги гарне авто Touareg TDI 3.0, 2014 рік. Проктитично максимальна компетенція ( без пневмо і вентиляції сидінь) з підігрівом передніх та задніх панорама і т.д.
Volkswagen Jetta 2013 • 2.5 бензин • SE Надійний та простий атмосферний двигун 2.5 — ідеальний варіант без турбіни та зайвих проблем. Пробіг всього 85 тис. миль. Комплектація SE: кондиціонер,круїз-контроль,електропакет — все для комфортної їзди щодня. Авто виглядає стильно, їде м’яко та впевнено. Чудовий варіант як перше авто або для тих, хто шукає надійність і комфорт за адекватні гроші. Дзвони / пиши — домовимось!
Продам власний автомобіль який в користуванні десь 6-7 місяців за цей час наїздив 6к км, при купівлі було зроблене велике ТО масла фільтра грм, зараз треба поміняти кісточку стабілізатора вона е просто нема часу поїхати на СТО, також при першому ТО було куплено оливу в коробку та фільтр але ще не міняв тож віддам у подарунок, так в цілому по машині питань взагалі немає як по техніці, по кузову е невеличкі сліди експлуатації але не критично, торг тільки біля авто! Всім бажаю гарного дня ??
Автомобіль в чудовому технічному стані, повністю відновлений, технічна частина в чудовому стані, зроблено ТО по двигуну та АКПП, комплект нової зимової гуми, та комплект всесезонної гуми. Все працює відмінно, вкладень не потребує
Авто в дуже гарному стані. Зроблено ТО замінено масло і фільтра. Безпека ціла в оригіналі. Сервісна книжка присутня Авто сів і поїхав БЕЗ ТОРГУ Комплектація Wolfsburg Edition, -панорама, -камера, -підігрів сидінь, -диски r17, -круїз, -датчик світла -датчик дощу, -шторки, -запуск кнопкою, -старт стоп, -безключовий на передні двері -шкіра, -двохзонний клімат. -повний привід -автономний обігрівач - дхо
Авто після незначних пошкоджень повністю на ходу осталась сама малярка
Вітаю! До Вашої уваги VW Jetta 1.8 TSI USA Економічний та динамічний двигун. Вся в рідній фарбі (окрім кришки багажника). Чистий збережений салон. Розхідники замінювались вчасно. Шини зима Dunlop wintersport, також є літо Michelin pilot sport 4. Загалом за 3 роки наїздила 25 тис. км Ланцюг грм перевіряли, зараз на 4 поділці (ще тис. 25 можна кататись спокійно) Будь які перевірки вітаються! Пишіть, дзвоніть відповім на всі питання, або домовимось про огляд. Мирного неба.
VW Tiguan SE 4Motion з допами 2020 року. Авто якісно відновлено, обслужене, питань немає, сів та поїхав, приємна комплектація яка закриває всі ваші потреби та бажання: - Дистанційний запуск двигуна з ключа - Без ключовий доступ на передніх дверцятах - Сліпі зони - Авто світло, електро скло пакет - Адаптивний круїз контроль, утримання в смузі, попедження про зіткнення - Apple CarPlay / Android Auto - Вибір режиму руху - Велика панорама - Дуже просторий другий ряд сидінь - Достатньо високий кліренс, тому бордюри для вашого бампера не страшні)
Продам свій Volkswagen Passat B7 1.8 2013р. був пригнаний зі США з мінімальними пошкодженнями. Є підкраси. Машина в ідеальному технічному та візуальному стані. Працює кожна кнопочка, салон шкіряний, чистий, доглянутий. Кондиціонер повністю робочий. Ходова вся зроблена. Затонований в коло. Пробіг 220 тисяч.
З питань, що цікавлять, відповім у телефонному режимі Торг біля капота
Якщо Вам потрібний автомобіль із мінімальними пошкодженнями в максимальній комплектації Premium, R-Line, ви зайшли на потрібну сторінку. У Premium комплектації є абсолютно все: Автопорковка, авто гальмування, огляд 360, 3D камера, матрична Led-оптика IQ Light, розпізнавання дорожніх знаків, пішоходів, екстрене гальмування, акустика Fender, управління мультимедіа жестами, бездротовий CarPlay ,шторки на вікнах, дистанційний запуск двигуна, електронна панель приладів, сабфувер, панорамний дах. Машина в ідеальному стані.
Надійна, комфортна, сімейна та водночас молодіжна машина. Виглядає дорожче ніж коштує Машина бралася собі , експортувалася дбайливо (з роботи додому), ночувала в паркінгу, є зимова гума, диски 19 R-line Встановлено металевий захист Заміна ланцюга та повне ТО місяць назад на суму 60к гривень
Авто в гарному стані,максимальній комплектації ,повністю обслужене та жодних вкладень не потребує. Готовий до будь-яких перевірок. Телефонуйте ,відповім на всі питання. Велике прохання до людей, які займаються автобізнесом - не турбувати!!!
Повністю технічно справний, хороша комплектація, вся безпека та екологія на місці, Заміна переднього бампера та крила. Авто заслуговує на Вашу увагу. Витрати пального вказано реальні при спортивній манері їзди.
Свіжопригнанне авто з США!!! Автомобіль у відмінному стані!!! Салон аналогічно у відмінному стані не затертий та не зачуханий!!! Куплений з мінімальними пошкодженнями!!! Він код прикладений до оголошення!!! Нова резина Великий комфортний автомобіль!!! Адаптивний круїз контроль Чорна стеля Датчик мертвих зон Датчик тримання в полосі Повністю розмитнений готовий до постановки на облік на нового клієнта!!! Клімат заправлений та працює!!! Двигун,коробка,підвіска все в ідеальнійшому стані!!! Всі вікна рідні Авто варте уваги!! З дурними пропозиціями та обмінами не турбувати!!! Більше інформації за телефоном!!!
В багатій комплектації R-line Свіжопригнанне авто з США!!! Автомобіль у відмінному стані!!! Він код прикладений до оголошення!!! Куплений з мінімальними пошкодженнями!!! Безпека не стріляна!!! Нова резина 25 року Авто повністю в оригіналі!!! Повністю весь в рідній фарбі Apple Car Play та Андроїд авто!!! Безключовий доступ Чорна стеля І т.д Двигун,коробка,підвіска все в ідеальнійшому стані!!! Всі вікна рідні в тому числі і лобове Чистий карфакс без ДТП Авто варте уваги!!! З дурними пропозиціями та обмінами не турбувати!!! Більше інформації за телефоном!!!
