- 175 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Куплений в 2018 році в Харькові, на одометрі було 225т км. З того часу по машині дуже багато зроблено якісно і без колхозу: Повний перекрас з піскоструєм рижиків і правильною обробкою кузова - є фотопідтвердження робіт. Перешив салону в кожзам і алькантару. Майже кожен елемент авто був оновлений. Всі роботи проводилися гарними майстрами, зазвичай з оригінальними новими запчастинами або найкращими аналогами. Оригінальний повністю відреставрований ксенон Два АГМ акумулятори (нові) Магнітола RedPower + вивід під саб і HD камера заднього виду Круіз контроль ТВ для пасажирів Автосигналізація з додатком на телефоні, Дистанційний запуск вебасто і відеореєстратора Потужні юсб-зарядки по всьому авто Дзеркала і кермо від Т5ГП Трошки віброізоляції з розумом Замінені майже всі кліпси по салону на оригінальні нові Нові оригінальні ролики сдвижних дверей Нове лобове І ще багато всього. По техніці: Повністю замінена ходова, нові стійки і пружини Заміна муфт Заміна подушок двигуна Заміна помпи (оригінал) Заміна всіх скоб і ущільнювачів повітряних патрубків Відреставрований генератор Нова рейка і гідропідсилювач Нові гальма і скоби Повне ТО вебасти Новий маховик і щеплення В машині проводилось ТО майже кожного елементу Турбіну ставили нову БОШ в 2018 році і робили ревізію форсунок, з того моменту авто проїхало ~100 тис, все працює гарно Двигун працює добре, на 10тис бере приблизно літру масла. Маю фото майже кожного обслуговування або модифікації. Багато фотографій с реставрації кузова, всіх пластиків, роликів дверей і тд. Все робилось для себе. По галереї телефона покажу всю історію і більшість ремонтів. До мене було дрібне дтп в задній кут. В загальному авто в дуже гарному стані, доглянуте, відчувається збитим і не роздовбаним. Можливий обмін на Т6-Т6.1. Можливий торг Можна зідзвонитись по відео - все покажу-розкажу, в режимі онлайн можу зробити комп діагностику. Готовий до будь-якого огляду. Я власник, повне переоформлення Велобагажник на 4 ровери у подарунок
Ціна до кінця тижня
Авто привезене з США з мінімальними пошкодженнями якісно відремонтовано, на авто все працює без нарікань, запас ходу літом 450 км , зимою до 370 , на авто замінене масло в редукторі а також повністю перевірена ходова та єлектронна система , батарея без нюансів працює без жодного збоя за весь період єксплуатації ( ніяких розбалансів та просідання батареї ) торг присутній для реального клієнта , на обмін бажано авто маленьке просте єкономне для жінки на автоматі до 10 тисяч або бус не старіше 2015 року
Продам власний автомобіль. Passat NMS 2016 року 1.8 TSI (Gen 3) R-Line. ЗІБРАНИЙ ПОВНІСТЮ ПО ОРИГІНАЛУ. Кожен пластик/захист на місці. Є всі фото/відео, як збиралось та з чого, при огляді покажу/розкажу. НІЯКОГО ТАЙВАНЮ І ТД ТП. Технічна частина: на даний момент все в ідеалі. Замінено: 1.Заміна мастила + всі фільтра, Vag 5/40; 2.Заміна повністю антифрізу G13+ (Rowe); 3.Заміна інтеркуллера (оригінал Новий); 4.Заміна мастила в коробці+прокладки+фільтр кожні 15к; 5.Приводна група (ролики/ремінь); 6.ТО компресора кондиціонера; 7.Заміна свічок (NGK); 8.Новий акумулятор (на гарантії) 9.Повністю обслужено систему Люка; 10.Ходова в ідеалі, розвал теж. Замінені сайленти передніх важелів. 11.Стоїть новий металевий захист двигуна; 12.Нові колодки АТЕ в коло. Обслуговував на Unlim Service. По двигуну взагалі питань не має ніяких (Будь які перевірки - на профільному сервісі (Ендоскоп вітаю - все в ідеалі, без моментів) Із допів: 1.Індивідуально пошитий салон (Екошкіра+натуральна алькантара). 2.На картах вставки з натуральної алькантари + натуральної шкіри (Напа). 3.Стеля затягнута в оригінальну алькантару +весь комплект стійок та шторка люка. 4.Фари/туманки в броні, бампер весь в броні, пів капоту, по-половині крил, кант на криші, стійки лобового, пороги в салоні, на дзеркалах - все в антигравійній плівці. 5.Тонована керамічною плівкою (5% та 35%) 6.Стопи задні в захисній плівці від SouthArt. 7.Оригінальна кришка керма SRS затягнута в шкіру. 8.Передні ремені безпеки - замінена стрічка на чорну з синім кантом (стрічка Європейська).Оріга в багажнику (стрічка) 9.Повністю в R-line обвісі. 10.Свіжі диски R-line r19 в графітовому-глянці та новій літній гумі з пробігом пів сезону. Будь - які перевірки на СТО за ваш рахунок. Ніяких підводних косяків не має. Продаж з ПЕРЕОФОРМЛЕННЯМ. МАЙДАНЧИКИ - НЕ ЦІКАВО!
остання операція березень 2021р. Перереєстрація ТЗ на нового власника по договору укладеному в ТСЦ
Автомобіль в гарному стані. Максимальна комплектація
Продаж/обмін(ЦІНА НА ОБМІН 10500$) Volkswagen Passat b8 у хорошому стані. Двигун 1.8 бенз, їде гарно, тяга є, не димить. Коробка автоматична, звичайний гідротрансформатор, працює ідеально . Ходова в хорошому стані. По кузову хороша. Салон після хімчистки, хороша комплектація . Нові титани із гарною гумою. З документами порядок, торг.
Автомобіль у відмінному стані. Завжди вчасно і якісно обслуговувався. Ніяких зауважень чи проблем по автомобілю немає. В США було мінімальне дтп, удар в підвіску. Володію автомобілем вже 5 років. По авто зауважень немає, техніка у відмінному стані. Чудове, економічне сімейне авто.
Volkswagen Jetta 1.8 TSI 2015 року. Власне авто, пробіг 125 тис. км. Машина в хорошому технічному стані, обслуговувалась регулярно, масло та ТО кожні 6–7 тис. км. Масло в коробці замінено 20 тис. км тому. По ходовій все добре, салон доглянутий. По авто зроблено антихром, тонування та BI-LED світло. Є косметичні моменти по кузову. Машина кожен день на ходу, вкладень не потребує. Торг біля авто. Дзвоніть пишіть WhatsApp або телеграм або **********
Машина в гарному стані багато чого замінено, додаткових вкладень не потребує, все працює сів та поїхав, ТО проводиться раз в 7 тис. Більш детально за телефоном Обмін не цікавить!
Офіційний автомобіль, другий власник, володію 8 років. Обслуговування у дилера VW. Повністю обслужений (ходова, всі рідини і фільтри, радіатор замінений, є незначні подряпини на кузові). Більша частина пробігу по трасі, Європі. Лагідна експлуатація. Повнорозмірна запаска, ксенон, салон шкіра алькантара, парктроніки, клімат-контроль, датчики світла-дощу-шин і т.ін.
Продам доглянутий Volkswagen Tiguan. Автомобіль у хорошому технічному та візуальному стані, робився для себе, грошей на обслуговування не шкодував. Останній ТО два місяці назад на 15к грн. Свіжа страховка. Авто дуже жваве та зібране на дорозі. Не провокує на агресивну їзду, але при потребі має хороший потенціал динаміки. Є безключовий доступ та запуск з кнопки, автосвітло то автодощ, кондиціонер та підігрів сидінь працюють на відмінно! Всі базові опції мультимедії на кермі присутні, круїз-контроль присутній. Багато корисних ергономічних елементів в авто присутні! По авто зроблено: • повне ТО всіх рідин у всіх вузлах та фільтрів, моторне мастило Motul 8100 5w40 • замінені свічки запалювання на NGK Laser Platinum • обслужена ходова • мотор працює рівно, без сторонніх звуків • АКПП працює плавно • розхід по місту може бути дуже різним, залежить від стилю їзди Додатково: • два комплекти резини (зима/літо) • якісне тонування по колу разом із лобовим • передні фари в бронеплівці • встановлені дорогі LED лампи ближнього світла • два ключі (рідний та дублікат) • салон чистий та доглянутий Авто їде дуже приємно: • комфортне по місту • високий кліренс • практичне та містке • при цьому добре керується як для кросовера Авто не потребує термінових вкладень, сів і поїхав. Є декілька незначних моментів, які планував усунути, тому на них буде адекватний торг біля машини. Більш детально зацікавленим покупцям розповім по телефону.
Volkswagen Passat 2012, 2.5 бензин, механіка, 219 тис. км. Авто в хорошому стані, двигун і коробка працюють без зауважень. Обслуговувалась регулярно, масло, фільтра замінені 4 тис. км тому. Є клімат-контроль, круїз, підігрів сидінь, bluetooth. По кузову є незначні сліди експлуатації. 2 нові літні шини, комплект зимових r17. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Можливий торг біля авто.
Приїхав цілий, з лавета з'їхав своїм ходом, переущільнений двигун, замінені всі рідини на лфіцвалі на Вацлава Гавела, переущільнена панорама, пробіг чесний, стан чесний, екологія не вирізані, акумулятор новий
Авто в ідеальному стані, пригнаний із США з незначними пошкодженнями,комплектація SE. Автозапуск, кнопка START/STOP, Distronic , підігрів керма, лобового скла, передніх та задніх сидінь, адаптивний круїз, сліпі зони, мультируль, CarPlay
