- 119 тис. км
- Одеса
- Електро
- Редуктор
Продаю своє авто у дійсно хорошому стані. Це чесний, обслужений і повністю робочий варіант. Перевірка на будь-якому СТО. Подушки безпеки не спрацьовували По ходовій — нічого робити не потрібно Нещодавно робили ТО і заодно комп'ютерну діагностику (скрини в кінці): залишок 65 кВт?год (~86–87%) батарея жива, не вбита баланс відмінний (розкид мінімальний) ізоляція 4920 (із 5000 з заводу) — все сухо, без витоків Здебільшого заряджалася вдома в підземному паркінгу, швидкими зарядками майже не користувалися. По запасу ходу: влітку спокійно до 450 км зимою до 400 км Реальна середня витрата по машині 15,5 кВт?год / 100 км Віддаю в комплекті: зарядка від звичайної розетки + силова до 40А перехідники (Type 1 та швидкі до 250 кВт - CCS2, Supercharger) 2 ключ-карти зимова гума Машина оновлюється, ігри всі працюють, дуже прикольна функція, якої немає в інших електричках, додаток з телефону працює, навігація працює При бажанні можна підключити автопілот і преміум коннективіті, у нас він був, далі не продовжували - немає сенсу - для наших доріг безпонтова річ. Є дрібні потертості від бордюрів — чисто косметика, на їзду не впливає. Незважаючи на пробіг, салон зберігся у стані, максимально близькому до нового - дітей та тварин у машині не возили, на задньому сидінні майже ніхто не сидів. Це акуратно експлуатований, технічно живий автомобіль. Сильно відрізняється від більшості пропозицій на авторія, де за привабливою ціною приховується велика кількість приколів, з яких 90% мертві батареї. Торг тільки після СТО Гарного дня!
