- 121 тис. км
- Київ
- Електро
- Автомат
Доброго здоров'я! Власний Автомобіль в хорошому стані, повністю обслужений , в хорошій комплектації, оновлюється і можна підвязати під телефон, автопілот... Хороший Торг - Хорошій людині. Безпека відновлена і ДТП було не значне, ланжерони , двигун, батарея все ціле , в США зробили Дефіктовку тому на фото так ... більшість запчастин приїхало в багажнику. ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ БІЗНЕСМЕНІВ МЕНЕ НЕ ТУРБУВАТИ І РЕКЛАМА НЕ ПОТРІБНА. Дякую. Хай всім щастить.
