- 135 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.33 л.
- Робот
Продам авто, у моїх руках це авто десь два роки, по перше брав авто для дружини, але вона так і не захотіла їздити) за нею дбав, замінював усе що було необхідно на разі технічних серйозних питань нема, в ходу кожен день, минулого літа їздив з Одеси до Львова двічі та усе чудово. Витрата містом десь 7-8 л, траса 5-6 (в залежності як їхати) Нові тормоза вкруг, підвіска тільки після обслуговування, лив завжди гарне мастило. Робот в гарному стані, перемикає чітко, наскільки тільки він може) не тупить, не викидає передачу, не падає в помилку По кузову 0 іржі, є облізлий лак на даху, капоті та задньому бампері По мотору особливих питань як і по коробці нема Із плюх це блютуз зробив до штатної магнітоли, гарне світло - у салоні та у фарах, 2 комплекта коліс, 2 ключі, сигналізація Автобізнесмени прошу не турбувати
