- 137 тис. км
- Умань
- 3 л.
- Автомат
Продам Bmw x5 f15 35i 3.0 бензин в гарному стані. Авто пригнано з америки після дтп. Задній привід.
Продам Bmw x5 f15 35i 3.0 бензин в гарному стані. Авто пригнано з америки після дтп. Задній привід.
Продам BMW X5 у кузові F15! Машина робилась і відновлювалась не для продажу! У родині авто 1.5 року! Переодягнена у М(F85), поставлені нові різноширокі диски від фірми JR(r20) На пробігу 114.000 км.була також проведена робота по заміні всіх мастил та рідині, а саме у коробці(з фільтром), у редукторах(перед/зад), та інше. На пробігу 124.000км. проведена заміна мастила у двигуні зі фільтрами! Маш.вкладень не потребує!
Продам BMW X5 E70 2011 REST 3.5d ходова перебрана, масла та фільтра замінені. Мотор та коробка сухі, працюють чітко. Пробіг оригінальний.
BMW X5 45e 2022г 16к пробіг 3.0 гибрід - Авто пригнане з Америки, повністю відновлене оригінальними запчастинами. - переодягнене в оригінальний М-пакет - здійснена замінена масла в двигуні 200 км назад - задня оптика прошита під Європу - також прошита навігація і мова - пневмопідвіска - лед Фари - підігрів всіх сидінь - повний клімат контроль - підігрів керма, пелюстки, вібро - чорна стеля - панорама - асистент парковки - безключевий доступ - підтяжка ременів безпеки - розширений Cap Play Авто робилось під себе Дає купу емоцій при використанні в кожний день . Дзвоніть в любий час **********
Продам BMW X5 F15, має ефектний зовнішній вигляд, машина в дуже достойному стані, обслужена, має гарну комплектацію, з топових речей це звісно ембіент підсвітка салону, панорамний дах, без ключовий доступ проекція на лобове скло та ще багато всіляких дрібниць, авто на гарних різношироких диксках, тоноване в коло, новий акамулятор, зроблений якісний детейлінг, проведеного ТО, за більш детальною інформацією телефонуйте з радістю відповім на всі питання
Гарний стан!Пробіг рідний,повністю обслужена,вкладень не потребує.Тонована по колу,диски r19.Документи впорядку,любе переоформлення.
Продається сімейний Х5 Автомобіль в дуже доглянутому стані. Був пригнаний під замовлення для себе з США з дуже мінімальними пошкодженнями (є історія отримання та ремонту авто). Єдиний власник в Україні. Пробіг на авто оригінальний (готовий до перевірки на любому СТО). Двигун, АКПП, турбіни працюють без нарікань. Обслуговувалось постійно на одному СТО (в наявності вся історія обслуговування). ТО проходило кожні 8 тис.км. (заливалось виключно оригінальне масло ВМW). З авто їде додатковий комплект гуми. Торг можливий біля машини Вся додаткова інформація по телефону
Продаж власного автомобіля Авто у відмінному технічному та зовнішньому стані В автомобілі щойно пройдено велике ТО: -заміна ГРМ -заміна передніх стійок -заміна пневмоподушок -заміна масла та фільтрів Авто приганялося з мінімальним пошкодженням ( можете бачити по bidfax) 1 тис назад замінено масло та фільтра Присутня вся історія обслуговування Кузов повністю покритий у кераміку Автомобіль в максимальній комплектації: Оригінальний заводський М-пакет Камери 360 Дістронік Активний круїз контроль з функцією утримання дистанції Асистент запобігання зіткнення Помічник утримання у смузі Помічник виявлення пішоходів Система зчитування дорожніх знаків Проекція на лобове скло Максимальні передні сидіння з ламаними спинками Вентиляція та підігріви сидінь Панорамний дах Пневмопідвіска ( не плутайте зі звичайною пружинною підвіскою) Електронна приборна панель Підігрів руля Два комплекти гуми
Автомобіль в ідеальному стані нещодавно після обслуговування. Купував для власного використання та обслуговував як для себе. - пробіг не скручений; - Twin Turbo. – ДТП було у США без серйозних ушкоджень. - Без ключової системи комфорт. - проекція на лобовому склі - панорамна стеля. - Камера 360
Автомобіль сімейний, доглянутий, вартує свої коштів. На 200 тисячах зроблено велике ТО(замінені цепки, масляний насос, нова клапанна кришка, новий вал вальватроніка, зроблена ревізія турбіни), заміна масла кожні 8 тисяч, два комплекта коліс( літо R20, зима R19), великий екран, шкіряна торпедо, салон чистий та доглянутий. Автомобіль сів та й поїхав.
Усі питання по телефону. Майданчики не цікавлять, прохання не дзвонити
МАШИНА В ІДЕАЛЬНОМУ СТАНІ!!!!! В МАШИНУ ВЛОЖЕНО ДУЖЕ БАГАТО КОШТІВ, ВСЕ РОБИЛОСЯ ДЛЯ СЕБЕ!!!! Рестайлінг,8 ст. Коробка передач. Повний привід, індивідуальна комплектація!світлий шкіряний салон, R20 очень дорогі диски, та нова резина континенталь 26 року, Панорама(повністю робоча)- за тонована оптика, адаптивна оптика -електропідйомник багажника -великий андроид монітор-деревʼяні вставки в салоні -ел. складання дзеркал - регулювання звуку вихлопа, навігація І багато всього іншого. Машина тільки пройшла повне ТО, замінені всі ВИТРАТНІ МАТЕРІАЛИ, новий гелевий акумулятор. Автомобіль технічно в ідеальному стані, робити абсолютно нічого не потрібно, ходова вся перебрана, тільки нещодавно поміняв ричаги на оригінальні нові! МАШИНА В АВАРІЯХ УЧАСТІ НЕ БРАЛА, ВСЕ РІДНЕ. Машина вживу виглядає як на фото. Салон чудовий, немає жодних дефектів! Мотор можу сміливо сказати на синтетиці масло не бере, від заміни до заміни рівно 7 літрів масла зливаю! Не раз заміряв! Екологія вся на місці. Вольвотроник, турбіна та ланцюги замінені 500 км тому! Є історія! Будь-якою діагностикою можна перевірити! Мотор абсолютно сухий, немає жодного запотівання. Якщо ви шукаєте хороший х5, який буде вам вірним другом, ця машина подарує вам емоції! Одеська реєстрація, машина від власника, машину продаємо з повним переоформленням на нового власника, історія обслуговування. Телефонуйте, відповім на всі питання із задоволенням. Можливий обмін!!! МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖА ЧЕРЕЗ ЛІЗИНГ!!!!!!
Авто ухожене.. , нюанси по кузову має.. Гаражне зберігання
Продаю повністю обслужений BMW X5 е70 35d xdrive, 3.0 дизель 2011 року, двигун М57. Є 2 комплекти дисків з резиною, зимова Michelin на оригінальних дисках R18, літня резина нова на різношироких дисках R20. Я є другим власником авто в Україні. Перший власник приганяв авто для себе з США, екологія видалена, ЄГР заглушений та перепрошитий, авто прошите до Stage 2. Люк із панорамою обслужені та працюють ідеально. Два ключі в комплекті. Авто повністю обслужене, робилося все для себе, коштів не жалів. На даний момент ніяких вкладень не потребує. Масла, фільтра і ще багато чого замінено. Є всі квитанції по обслуговуванню з СТО, масло в двигуні та фільтра мінялися кожні 7-8 тисяч, крайній раз у лютому 2026. Другий автомобіль в сім'ї, купувався для сина, їздив не багато тому що пішов служити. Автомобіль дійсно в гарному стані, хто придбає лишиться задоволеним. Реальному покупцю гарний торг. Всім гарних покупок та продажів.
BMW X5 F15 40e 2015 рік. Авто привезене із США, без пошкоджень у США. Автомобіль повністю в рідній фарбі. Пробіг рідний. Повний привід xDrive, гібрид (313 к.с.). Авто повністю обслужене. Замінені масла та фільтра. Замінений ГРМ. Обслужена підвіска. Стоїть нова літня резина 2026 року Bridgestone. Проведено перекодування під Європу. Змінена мова. Додано розпізнавання європейських знаків. Налаштовані адаптивні фари (вирізання зустрічного транспорту). Комплектація: * M-пакет * Панорамний дах * Комфортні сидіння з пам?яттю * Підігрів та вентиляція сидінь * 4-зонний клімат-контроль * Проекція на лобове скло * Навігація Professional * Аудіосистема Harman/Kardon * Камери 360 (Surround View) * Парктроніки * Адаптивні LED фари * Асистенти водія (полоси, сліпі зони, Driving Assistant Plus) * Безключовий доступ * Дотяжки дверей * Чорна стеля * Shadow Line
- 2 ключі - проекція на лобове скло - без ключовий доступ - 4-х зонний клімат.(з підігрівом всіх сидінь) - підігрів керма - дотяжки дверей - памʼять сидінь - музика Harman / Kardon - фари Adaptive LED.( AFS з авто дальним світлом) - бездротова зарядка телефону - підтримка CarPlay -два комплекта гуми (літня Hankook та зимова Nokian,пробіг літньої два сезона,зимова один,біля 5тис км.) Також в авто замінено акумулятор на новий EXIDE AGM,замінено подушки двигуна та роздатки на нові,замінено передні гальмівні диски та колодки (передні та задні),багато що замінено з ходової частини (амортизатори та важілі підвіски) Ще деталі за телефоном.
Терміновий продаж! Авто надійне, куплялося для себе, до продажу не готував, надіявся ще років 5 мінімум наїздити, але нажаль у зв’язку з обставинами довелося продавати. Все робив на совість, ТО робилося вчасно, нічого критичного не ламалося, тільки обслуговував. Машина стане в радість новому власнику, зручна, м'яка, керується як легковушка. Всі роботи конспектував в книжечку, яку передам майбутньому власнику. Що зроблено з основного: - На пробігу 190тис заміна ременя генератора та кондиціонера. Ремені ролики. Вентилятор пічки. - На пробігу 206тис велике ТО, заміна масла в коробці, та адаптація АКПП. - 207 тис заміна обох пневмо-балонів задньої підвіски. Авто в рідній фарбі, з нюансів - не працює ручнік (потребує заміни моторчика). В комплекті йде нова зимова резина Continental WinterContact TS870 - від'їздив всього дві зими. При розтаможці оформили, як газ-бензин, бо в планах була установка ГБО, але газ так і не встановили і ніколи тут не стояв. Автомобіль оснащений: • Центральний замок • Антиблокувальна система (ABS) • Сигналізація • Система стабілізації (ESP) • Антипробуксовочна система (ASR) • Стабілізація рульового управління (VSM) • Допомога при спуску • Датчик тиску в шинах • Датчик дощу • Підігрів дзеркал • Тоновані вікна • Обігрів керма • Третій ряд сидінь • Панорамний дах • Електрорегулювання керма • Кермо з пам'яттю положення • Мультифункціональне кермо • Електропривід дзеркал • Електроскладання дзеркал • Круїз контроль • Електропривід кришки багажника • Пам?ять положення сидіння • 4х-зонний клімат-контроль • Парктроніки передні/задні • Камера 360/задня • Пневмопідвіска • Електрорегулювання передніх сидінь • Підігрів сидінь
