- 135 тис. км
- Кам'янець-Подільський
- Бензин, 3 л.
- Автомат
Продаю добряка(причина продажу не стукнувший мотор,не задири,не замахала,просто через особисті проблеми) Машинка дуже кайфова,поєднання швидкості та комфорту це про неї,дуже довго обирав собі з Америки,саме на такій комплектації,саме рестайлінг,саме задній привід,по пошкодженню можу сказати просто,вийшло так що це не фарбований автомобіль,все замінив в колір,все гарно підійшло,навіть передній бампер,оригінал в колір,безпека куплена з іншої машини,піропатрон теж,Китаю в цій машині немає,крім всяких губ,лез,дифузорів і фар(але за фари я приємно здивований дуже гарно світять вночі,навіть краще ніж оригінал,знаю тому що їздив з ориг фарами та по якості дуже лайк) По технічній частині,повезло,тормоза всі в круг нові,колодки теж(так приїхала зі штатів) ні бʼють і дуже гарно тормозять,замінений клапан тиску масла та замінений ролик з яким вічно проблеми в н55,масла, фільтра всі рідини заміна,крім масла в коробці та редукторі,коробка працює без нарікань в редукторі не встиг поміняти,масло віддам в комплекті Також зроблений вихлоп,вийшов доволі красивим та головне не напряжним,встановлений даунпайп від лісовського,не дзвенить та немає резонансу Ну і звичайно зашито мхд stage 0) 1 стейдж навіть не зашивав,так як мав доставляти Чардж пайп та кульок,але уви По комплектації: не буду писати як всі пишуть максималка,але вона реально доволі жирна) Дотяжки Безключ Всі асистенти Камери 360 Ламайки Всі підігріви Музика харман Спорт коробка Спорт підвіска Оригінальний м-пакет в коло Само собою 19 різноширокі диски Передня резина ще цей сезон та наступний точно відїздить,зад тільки цей сезон Шкіра наппа Нібито все,але точно щось пропустив,кого цікавить телефонуйте,обґрунтований торг на місці без проблем,скажу коротко,залишилось декілька моментів довести до ідеалу(звичайно не до такого як з заводу,але все ж) Можлива доставка в любе місце,за деталями телефонуйте)
