- 200 тис. км
- Рівне
- Бензин, 2 л.
- Автомат
Продаю свіжопригнане авто вже на реєстрації! Автомобіль в чудовому технічному стані, мотор та коробка працює як годинник! Хороша комплектація, в наявності сервісна книжка. Всі деталі по телефону.
Продаю свіжопригнане авто вже на реєстрації! Автомобіль в чудовому технічному стані, мотор та коробка працює як годинник! Хороша комплектація, в наявності сервісна книжка. Всі деталі по телефону.
машина в дуже гарному стані, повністю обслужена, на гарній комплектації та з мінімальним пошкодженням з америки
BMW 3 Series (F30) 2014, чорний, відмінний стан. Машина повністю обслужена , їздила переважно по Європі. Машина в Будапешті. Можливий показ як в Угорщині так і на Закарпатті . До машини пара зимніх шин Michelin Розгляну обмін на Mercedes A-Class Деталі за номером ********** Ніка Дзвоніть на Telegram ,Viber або whatsapp
В продажі Х7М50І, переодітий в рестайл, 22 колесо, обслужений на 500тис грн~ є всі чеки, готовий до будь яких перевірок, мотор без задирів! Рест мотор! Вкладень не потребує. Автомобіль після детейлінга. Хороша комплектація(дивіться фото). Кого цікавить дзвоніть(чеки надам за запитом).
Автомобіль в ідеальному стані технічному і естетичному. Мякий гібрид. 388 к.с. Відновлений виключно з оригінальних запчастин. Готовий до перевірок на любому сто. Гарна комплектація. Карбон декор, проекція, великий монітор, панорама, комфортний доступ, камери 360, музика HiFi, європейскі оригінальні стопи, дистронік, асистент водія, считування знаків, оновленні останні мапи європи, М синя тормозна система та інше..
Автомобіль повністю справний, обслуговування вчасно. на 170 тисяч проведене велике ТО заміна ланцюгів, підшипників, тепловий насос. масло міняв що 7-8 тисяч, нові тормозні колодки. 2 комплекти коліс. автомобіль задньопривідний. панорама. На обмін 20 000.
2015 рік, 101 тис. км, N55, автомат ZF, задній привід, салон червоний Продам власне авто Готовий до будь-яких перевірок Двигун, коробка без зауважень Розхід масла відсутній Мінімальний удар в США, без дтп в Україні Доопрацювання: — stage 1 Flashex 380 сил 580 моменту. При продажу можу залити стейдж 1/2 під будь-який бензин. Також є логи роботи авто, все працює ідеально — прошитий холодний термостат — downpipe — chargepipe — фільтр нульового опору K&N в штатне місце комплектація: - м гальма - м адаптивна підвіска - м кермо - м пакет зовнішній, внутрішній - регульований вихлоп - спортивні сидіння з пам’яттю і підігрівом - датчик світла - датчик дощу - клімат двохзонний - блютуз - датчик тиску в колесах - камера заднього виду - парктроніки - автозатемнення дзеркал - люк - круїз-контроль - панель приборів з розширеним функціоналом Два комплекта гуми Три роки в одній сім’ї Зберігається на підземному паркінгу Автомайданчики прохання не турбувати
Ціна актуальна виключно за готівку і до 30.06. Прохання дзвонити/писати на ватсап/вайбер/телеграм. не завжди в мережі. чудове авто в гарній комплектації. приїхало з мінімальними пошкодженнями, цілою безпекою, рівненьким кузовом. робилось по-людськи з оригінальних запчастин без китайщини чи тайваньщини. по приїзду якісно обслужене: заміна всіх фільтрів та рідин, зокрема в коробці, редукторах. доведена до ідеалу ходова. два комплекта добротної гуми та коврів. динамічне та доволі економне авто. по трасі при 100-110км/год реально вкладатись в 6-6,5 л. 245 кінських сил на класному двигуні B- серії з надійним автоматом та на повному приводі. високий дорожній просвіт. чорна стеля, електросидіння з підігрівом та підігрівом керма. карплей, мова прошита, чудова лед-оптика , відкриття багажника махом ноги і тп. дійсно хазяйський автомобіль без підводних каменів.
Продаю своє авто. Білий перламутр на шикарному рижому салоні!. Ціла безпека. Повністю обслужена до дрібниць. Нова зимова резина Він код відкритий .Хороша комплектація , включає в себе камеру заднього огляду, парктроніки перед та зад. Активовані жести, бездротовий Car Play . Білий перламутровий колір та рижий салон виглядаю чудово + чорна стеля. Ambient підсвітка по салону. Гарний розхід палива 4-5 літрів якщо заряджатись кожного дня, якщо їздити виключно на бензині, розхід 5-6 літрів на 100км. Запас ходу на електриці 18-27 км в залежності від погодніх умов та вашого стилю їзди. Динамічне та комфортне авто, максимальні сидіння, присутня пам’ять сидіння водія та переднього пасажира. Підігрів передніх сидінь та руля, стан сів та поїхав. Готовий до перевірок на якісних сервісах. На гаражі не поїду. Безключовий доступ. Відкриття багажника махом ноги. Датчик світла та дощу. Було замінено маховик, стартер , оливу в коробці та двигуні.планові т/о раз у 8 тис км. Мінімальний аргументований торг присутній. Перекупів , площадок та різноманітних інстаграм публікацій не потребую!! На обмін 26 000, гібрид або бензин
Продам авто з максимальним пакетом опцій! ? 1 запасне колесо ? 2 комплекти килимків ? 2 ключі ? M пакет ? Адаптивна FULL LED оптика ? Протитуманні фари ? Світлодіодні денні ходові вогні ? Задня LED-оптика ? Шкіряний салон ? Амбієнтне підсвічування салону ? Комфортні сидіння ? Підігрів передніх сидінь ? Електропривід сидінь з пам’яттю ? Мультимедійне М-кермо з підігрівом ? Підкермові пелюстки ? Електропривід керма з пам’яттю ? Підтримка ніг ? Цифрова панель приладів ? Великий мультимедійний дисплей ? Apple CarPlay ? Європейська навігація ? Двозонний клімат-контроль ? Круїз-контроль ? Проєкція на лобове скло ? Система контролю “сліпих” зон ? Кнопка Start/Stop ? Люк ? Чорний дах ? Електропривід дзеркал зі складанням ? Електропривід багажника ? Задня камера ? Bluetooth ? Shadowline пакет ? Режими їзди: еко, комфорт, спорт, спорт+ ? Камери паркування по колу Фактично після США - був 1 власник
Авто варте уваги. Якісне відновлення, безпека ціла. Гарна комунікація: 1. Повний привід 2. Без ключовий доступ 3. Лед оптіка 4. Кругові парктроніки 5. Асистент парковки 7. Датчики тиску 8. Панорама 9. Електро ляда 10. Відкриття багажнику за допомогою функції « вільні руки »
Говорити про Е60 можна довго, очевидним фактом є те, що цей дизайн і насолода від керування є еталонними. Авто випередило багатьох виробників на роки на перед і залишається досі бажаним. Трішки про авто, що пропонується. Даний автомобіль був замовлений для чоловіка, який мав такий в Австралії, ціллю було знайти колір не чорний чи сірий, а саме такий, що підкреслює риси кузова, звісно у кожного свій смак, знайти коричневий салон, ціле авто без ушкоджень і з хорошою комплектацією для відновлення і збереження в хорошому стані, для поїздок в задоволення. Умова була Е60 на двигуні N54, яка поставлялася в такій комплектації в більшості на ринок США. Пошуки тривали і попав у руки такий екземпляр. Без ключовий доступ, комфортні сидіння, проекція, музика High Performance, звучить просто круто, підігрів усіх сидінь і керма, складні сидіння задні + місце і спец чохол для лиж, люк, повний привід, усі дзеркала з затемненням, адаптивні фари з омивачем, датчик світла і дощу і т.д., докладніше все можна подивитися по номеру кузова. Погляди ловить усюди навіть між новенькими авто. По авто були проведені такі роботи. Знятий двигун з коробкою, заміна усіх можливих ущільнень, прокладок, сальників, трубок, ГРМ верх і низ, усі рідини в кожному з агрегатів, старалися залізти всюди, бо авто довго простояло. Салон чистий, охайний з нормальними слідами вжитку. Усі системи працюють. Робіт було зроблено не мало. Авто після ремонту наїздило біля 1000км, як обкатку, переважно стоїть в гаражі, бо власник був змушений повернутися назад в іншу країну тому виставлене на продаж. Ціна зрозуміла і обгрунтована. До ідеалу ще є що робити, але в нас таких авто без колгоспу не знайти. Тільки для любителів моделі. Додаткова інфа по телефону або у месенджерах.
Найнижча ціна, бо терміновий продаж! ГРМ змінювали на 120 тис Паливний фільтр змінювався на 165 тис Передні стойки , верхні ричаги замінювали на 167 тис Помпа, термостат замінювали на 172 тис Клапан охолоджуючої рідини замінювали на 178 тис
Машина в гідному стані Приїхав цілий і сухий Тільки після більшого ТО нова літня гума Готовий їхати на будь-яке СТО Решта питань по телефону
Продам BMW f30 328))Машинка справна нічого не потрібно робити .. За більш детальну інформацію звертайтеся за номером
Свіжопригнане авто з легким пошкодженням В хорошій комплектації Технічно без зауважень Замінено всі розхідники (масла, фільтра) Нова зимова резина Реальному покупцю торг
була заміна одно крила на нове і і один ричаг, стан авто дуже гарний, нова гума зимова машина Плагін можна їздити на бензині та на електричці
Перший власник в Україні. Чудовий стан )))
