- 119 тис. км
- Одеса
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Продам свій автомобіль, стан відмінний, все обслужено до дрібниць, робити абсолютно нічого не потрібно. Хороша комплектація. Є невеликий торг!
Продам свій автомобіль, стан відмінний, все обслужено до дрібниць, робити абсолютно нічого не потрібно. Хороша комплектація. Є невеликий торг!
На обмін 44000 BMW i4 xDrive40 M Sport 2024 Стильний та технологічний електромобіль преміум-класу з потужністю 401 к.с. Авто поєднує спортивний характер BMW та комфорт електрокара нового покоління. 🔹 Рік: 2024 🔹 Привід: повний xDrive 🔹 Потужність: 401 к.с. 🔹 Батарея: 83.9 kWh 🔹 Запас ходу: до 500–550 км 🔹 Пробіг: мінімальний 🔹 Комплектація: M Sport Оснащення • лазерна оптика • великий вигнутий дисплей BMW Curved Display • проекція на лобове скло • адаптивний круїз та асистенти водіння • контроль сліпих зон • підігрів сидінь і керма • преміальна аудіосистема • 3-зонний клімат • безключовий доступ • електрокришка багажника • швидка зарядка CCS ⚡ Швидкий розгін, тиха та дуже комфортна їзда. ⚡ Практично новий електромобіль з преміальною комплектацією. 📍 Автомобіль повністю готовий до перевірки на СТО. Можливий торг біля авто. може бути оплата криптою
Продам своє авто, в дуже гарному стані та крутій комплектації. Технічний стан ідеальний, як і кузов авто та лакофарбове покриття, дуже гарний колір( білий перламутровий). В машинці працює абсолютно кожна функція. Повного заряду електрики по тех. паспорту вистачає на 63 км по місту, але по факту особисто в мене в літній період часу на 50 км. Встановленні 18 легкосплавні диски. По динаміці та витраті палива дуже приємно здивує. Автомобіль брав для свого користування, я перший власник в Україні.Можна багато чого ще розповідати, але в живу це все набагато цікавіше. Любий вид перевірок. Телефонуйте з 17:00 до 22:00. У вихідні дні в любий час.
Гарна машина ,куплена з салона м.Київ, третій власник,заміна ГРМ,ТО зроблено,е комплект зимової гуми, кондиціонер,музика, сигналізація, подушки безпеки,парктронік.
Дуже гарне авто! Дінамічне і комфортне, предмаксимальна комплектація XLE. Є все що треба, адаптивний круїз, тримання в смузі, авто світло та багато іншого. Допомога з продажем непотрібна. Якщо обмін, то прошу вас оцінювати ваше авто реалістично. Авто в місті Мерефа харківська область. 6.03 замінено мастило в двигуні. Обмін з вашою доплатою не менше 10.000$
Продам своє авто в гарному стані. Пригнане з США. Пошкодження кузова не було,але були спрацьовані декілька подушок безпеки.Які були відновлені на спеціалізованому СТО. Обслуговування авто робилося тільки на професійному СТО.
Наразі авто в справному стані і не потребує вкладень.
Авто в хорошому стані,повністю обслужине.Замінено масло всі фільтра ,масло в коробці АКПП,замінений комплект ГРМ,помпа.На обмін дорожче. Детальна інформація по телефону. На обмін 14200
продам повнопривідний, гарний, комфортний автомобіль . пригнаний з США.( було не значне пошкодження ) масла фільтра замінені , також замінене мастило в АКПП , та роздатках . новий АКБ. два комплекти шин ( зима нова , літо стан нового ) по машині нічого робити не потрібно!! всі питання по тл. автомобіль використовується кожен день як основний .. розгляну обмін на авто дешевше !
Продаю свій перший автомобіль, Гарний технічний стан, все обслуговувалось вчасно, всі рідини мінялись по регламенту. Кузов автомобіля в нормальному стані. Класний автомобіль для міста, для мами з дитиною. Деталі по телефону, терміново
Авто у відмінному технічному і візуальному стані. Кузов без корозії, ніяких стуків по ходовій. Шкіряний салон, якісна акустика. Батарея перепакована (фактично нова батарея). Пробіг на 1 зарядці 140-180км, в залежності від стилю ізди, трафіку, рельєфу ітд. На фото реальні пробіги а не оцінка бортового комп'ютера машини. Є невеличка тріщина на лобовому склі (видно на фото) Всі деталі по телефону.
Santa FE SEL/SEL PLUS. Авто в ідеальному стані, привезене з США, з не значим пошкодженням, все професійно виправлено, вся безпека ціла. Авто практично в максимальній комплектації , замінено мастило та розхідники, два комплекта резини, зимова нова, новий акумулятор. Прошита мова, куплені нові резинові поліки. Перевірка на любому СТО за Ваш рахунок.
Автомобіль в хорошому стані, гаражне зберігання, + комплект зимової резини
У продажі Ford Fusion 2013 року з найнадійнішим двигуном 2.5л. та рідним пробігом 367000 КМ (Не миль). Нічого не крутилося не скручувалося. По техніці машина ідеальна. Двигун та коробка працюють без зауважень, від слова взагалі. Ходова вся зроблена, не стучить, не гремить нічого, жоден сайлентблок. Салон в дуже гарному і доглянутому стані,видно що з машиною поводился дуже обережно. По кузову у неї був удар в передню частину, безпека вся на місці, рідна. Фарбований передній бампер, передні крила (без шпаклі взагалі). Можете продивитись всю історію по Він номеру стане зрозуміло що все чесно і з пробігом і з ушкодженнями. Пару невеликих не значних дефектів є на фото В машині працює абсолютно все. Підігрів дзеркал, електро ручник, задній парктронік, зимня гума(в дуже гарному стані 2023року), Заміна мастила проводилась 4000 км тому. Взагалі дуже гарна машина . Залишитеся задоволені. Невеликий торг. За безцінок не віддам, тому що, дійсно гарний стан авто. Допомоги у продажу НЕ потребую
Зв'язок через Telegram! Супер машинка. Відмінний стан. Динамічна та економічна. Проведено повне обслуговування.
Фактично перший власник в Україні.
Продам авто. Машина працює добре. Все в робочому стані. Два комплекти ковриків (резинові і тканеві). Ремонтувались передні навісні деталі(капот,крила ) фари мінялись так як одна була розбита.Це можна подивитись через гугл(фото є). Всі силові частини під капотом не ушкодженні. Також встановленні ходові денні вогні фірми Mobis оригінал. Хороша літня резина, майже як нова. Два комплекти ключів. Торг. Ціна знижена, у зв'язку з виїздом за кордон.
Звонiть всё розповiм
Продам авто, власник один, куплялася з салона В кінці 2008 року їздила в рік 10тис Тільки по місту, Машина с нюансами видно на фото, в двері влитіли орки коли виїжали з Херсону, Немає переднього правого подкрилка, підаль сцепленіе бере під верхом і є маленький люфт руля верх внис, все інше видно на фото
