- 148 тис. км
- Кропивницький (Кіровоград)
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто пригнане з США. Я 2й власник в Україні, 1-й пригнав з США та відновив. Удар був спереду, але незначний. Авто було гарно відновлено. На 125т.км на всяк випадок замінив ГРМ (не було інформації чи мінявся до мене). ТО робив регулярно кожні 6-7т.км. Останнє повне ТО на 148т.км. Двигун взагалі без проблем. Заправляв тільки ОККО 95 або 95Pulse Авто дуже динамічне та гарно керується. Двигун 2л з прямим вприском + механічна коробка дає незабутні відчуття від їзди (на відміну від Powershift). Коробка перемикається дуже легко та приємно - навіть новачки легко поїдуть. Таких авто на механіці в Україні майже немає (або дизель, або ST). По ходовій зауважень майже немає. Ні чого не стукає. Діагностика ходової показала лише замінити два маленькі ричаги (кісточки) ззаду, але не критично. Ціна питання - 1000грн два ричаги. Більше питань по ходовій немає. Є незначні питання по кузову. Потребує локального підкрасу переднього правого крила та для ідеалу полірування кузову від дрібних слідів експлуатації. Салон в дуже гарному стані. Кондиціонер працює добре. В салоні не палили принципово. В цілому - дуже рідкісне (МКПП) та надійне авто. Багато подорожував між містами і жодного разу не підвело. Продаю в зв`язку з купівлею більшого сімейного авто. Ціна з врахуванням недоліків.
