- 69 тис. км
- Київ
- Бензин, 1.98 л.
- Автомат
Продаю власний автомобіль у максимальній комплектації Autobahn. Машина доглянута, обслуговувалась вчасно та без економії. Двигун 2.0 TSI (EA888 Gen3), встановлено якісний downpipe + Stage 1 - потужність близько 300 к.с. Авто дуже динамічне, при цьому комфортне для щоденної їзди. Коробка DSG-7 (DQ381) працює чітко, без ривків. Технічна частина: - адаптивна підвіска (DCC) з можливістю налаштування жорсткості - спортивна гальмівна система (передні диски 340 мм) - режими їзди - масло в двигуні змінювалось кожні 7-7.5 тис. км (тільки VAG оригінал) - заправка виключно 100-м бензином UPG (можна без проблем їздити і на якісному 95, прошивка не забороняє) - на 62 тис. км було велике планове ТО: замінено свічки, мастило в DSG, всі фільтри, мастило в двигуні, встановлено downpipe + St.1 (витрата пального стала ще приємнішою) - 07.04.26 зроблено ТО - заміна мастила в двигуні (VAG) + масл. фільтр - 18.05.26 - закачали новий фреон Витрата пального: - спокійна їзда (місто): до 10 л/100 км - змішаний цикл (траса + місто): до 8 л/100 км Комплектація Autobahn: - дистанційний запуск двигуна з ключа - шкіряний салон з перфорацією - вентиляція та підігрів передніх сидінь - електрорегулювання та пам’ять дзеркал і сидіння водія - цифрова панель приладів (Digital Cockpit) - Apple CarPlay - безпровідна зарядка - двозонний клімат-контроль - безключовий доступ та запуск двигуна - преміальна акустика Beats (8 динаміків + сабвуфер) - різнокольорове амбієнтне підсвічування салону Безпека та асистенти: - система попередження зіткнення - контроль “сліпих зон” Додатково: - встановлена якісна тонування Llumar - оригінальні 18” диски (гарна зимова резина) - замінене американське дзеркало на європейське (без збільшення) - 6 тис. км тому зроблена повна хімчистка салону Авто повністю справне, вкладень не потребує, готовий до будь-яких перевірок. З радістю відповім на усі ваші запитання (прохання телефонувати після 11:00). Розгляну обмін на Tesla Model 3 (повний привід AWD)
