- 50 тыс. км
- Ужгород
- Не указано
- Не указано
Бажано Писати! Або телефонувати (вайбер/телеграм) Mотор після повної капіталки стоїть оригінальний відцентрований японський вал (фото можу надати в лс) Компресія дуже добра, запускається працює тихесенько! Також спланована вирівняна голова (фото також зможу надати в лс) і + менша камера згорання! Їдить чудово) розганяється також дуже бодро! Гальма перед зад присутні. Стоїть збільшене щеплення. Також затонований стоп з поворотниками Стоять також нові гріпси які сидять мертво і не прокручуються. Відео як працює можу надати також (viber/telegram) ТОРГ ТАКОЖ ПРИСУТНІЙ
Авто на ходу, ничего глобального делать не нужно.
