- 190 тыс. км
- Бровары
- Бензин, 1.4 л.
- Робот
Заводський метан.Витрати 300грн,на 120 км Авто в чудовому стані.ТО проводилося вчасно. Перевірка на любому сто
Заводський метан.Витрати 300грн,на 120 км Авто в чудовому стані.ТО проводилося вчасно. Перевірка на любому сто
Авто пригнане з Литви. На Україні перший власник. Повністю обслуговане. Вкладень не потребує. LED світло. Зйомний фаркоп.
Мій автомобіль, справний на повному ходу, два комплекта резини.
Официальный, в максимальной комплектации, в идеальном состоянии. 2 ключа, 2 комплекта шин. Возможен обмен на электрику.
приехал дал деньги ОФОРМИЛИ В МРЭО И СЧАСТЛИВОГО ПУТИ!!!
Просторный и комфортный минивэн, идеальный для семьи или путешествий. Двигатель 2.2 бензин (107 л.с.), механика – надежный и простой в обслуживании. Хорошее техническое состояние Вместительный салон, удобные сиденья, большое багажное отделение.
продам автомобиль Рено Кенго в хорошем состоянии сел и уехал все вопросы по телефону. .
Машина пригнана з Франції три рокі тому,один власник
Продам авто Volvo V50 2009 року 1,6 дизель. Пригнаний у вересні 2023 року з Європи. Автомобіль повністю обслужений. Замінено масла в двигуні і в коробці, усі фільтра, ремінь ГРМ з роліками і помпою, ремінь генератора, новий акумулятор. Є два комплекта (зима і літо) шин на дисках. Я перший ЇЇ власник в Україні.
Гарний сімейний 8-ми містний автомобіль. У відмінному стані. Після аукціону були замінені праві двері та крило. зроблено повне ТО. Жодних вкладень не потребує. У сімї використовувався 2 роки.
Купил, сел, поехал.
Надійний, комфортний і економний седан! Атмосферний двигун 1.8 працює як годинник, коробка перемикає плавно. ГБО 4-го покоління – вигідна витрата. Хороша комплектація, зручний салон, кондиціонер, круїз-контроль. Авто доглянуте, вкладень не потребує – сів і поїхав. Телефонуйте, відповім на всі питання!
Отличный автомобиль. Семейный автомобиль Полностью обслуживаемое Сел поехал. Перекупщикам не беспокоить!!!
Всім питання по телефону.
Продам Хороший автомобиль каждый день на ходу, Коробка в хорошем состоянии, стоит хорошая акустика, датчик дождя, климат контроль, круиз контроль, ничего не гудит не шумит, ГРМ менял 5 тысяч назад, панорама, в машине не курили все вопросы по телефону, реальному покупателю хороший торг.
Авто в хорошем состоянии кому интересно обращайтесь
