- 250 тыс. км
- Ивано-Франковск
- Бензин, 1.8 л.
- Ручная / Механика
Машина в хорошем состоянии.Все вопросы по телефону
Машина в хорошем состоянии.Все вопросы по телефону
Гольф в нормальному стані як на свій вік.мотор масла не бере коробка добра.колеса зимні нові.можлий обмін на мотоцикл ендуро.або мінітрактор
Продам автомобіль в хорошому стані,поварений, пофарбований,оброблений проти корозії,обешумлений, двигун в хорошому стані замінено комплект ГРМ,масло, фільтра, По ходовій зауважень нема, замінено все що потрібно Нова зимова резина Автомобіль в ідеальному стані Детальніше по телефону Торг біля капота
Доброго дня вашій увазі машина golf 2 89-го року машина в нормальному стані учитуючи свої роки є два комплекти резини зимова можна сказати нова літня ну може 50% може більше на титанах в машині на даний момент страховка закінчилась але якщо реально хтось буде купляти я можу зробити страховку машину продаю з переоформлення кого цікавить тільки переоформлення в машині стоїть дорога магнітола накатоміші з блютузом машина охайна має коврики має все відсутнє тільки акумулятор бо за час простою понад три роки він вийшов з ладу покупецю можу надати фото акумулятора який потрібно можете приїхати зі своїм акумулятором в машині все справне багато чого було зроблене кого цікавить будь ласка задавайте питання тільки будь ласка реальні питання і реальні інтереси в машині поміняне масло дороге elf в машині залити дорогий антифриз в мене все є можу надати і масло і антифриз машина обслужена може щось по ходовці там треба подивитися але там нічого страшного немає взагалі кого що цікавить питайте надам всі відповіді будь ласка читайте уважно повідомлення зв'язок через СМС або якщо дзвінок то тільки viber з попереднім узгодженням або надайте номер я передзвоню автомобіль можна оглянути в узгоджений час практично завжди
Авто в дуже хорошому стані як на свої роки. Дуже багато зусиль та коштів було вкладено. По мотору та коробці питань немає , ходова в нормальному стані, корозії на кузові немає , салон в нормальному стані, є хороша музика , хороша зимня гума.Э люк. Можливий обмін з моєю або вашою доплатою . Детальніші фото або запитання в телеграмі, можна пройти досмотр в СТО. Розумний торг .
Продажа Golf 2, 1985 г. 1.3 бензин(карбюратор) на полном ходу, сел поехал, есть незначительные следы эксплуатации по кузову.Мотор после кап ремонта, масла не берет, не дымит Рассмотрю также предложения по обмену
Авто в хорошем состоянии, но на данный момент мы на нем не ездим, потому что прогорела прокладка. Все вопросы по номеру телефона.
Продам гольф на ходу, состояние на фото, газ вписан. Только переоформление.
Всі деталі по тел!
Стан сів поїхав,4000 назад зроблений: мотор, коробка,ходова, є невеликі нюанси по кузову
Авто у досить хорошому стані, я власник, любий вид переоформлення
Машина в хорошем состоянии, не гнилая и не ржавая, мотор хороший, масло не ест. Кого интересует, я владелец, телефонуйте.
гольф 2 технически в хорошем состоянии, сделана подвеска, новый акб, новая зимняя резина, есть небольшие нюансы по кузову не критичные, газ бензин переоформление.
Не розвиває швидкість більше 100 км/год. Можливо проблема з турбіною
Звонить на номер **********
Продам гольф 2 бензин 1.8.Авто в доброму стані,карбюратор солекс ,нова 23 року зимня резина.Акамулятор нормальний,запуска кнопка старт /стоп.Кузов живий на її роки.Їздю по дорученні ,машина переоформляється.Кпп 5 ступка,хотова нормальна,стойки нові,дороги тримається.
Автомобиль на ходу, газ вписан в техпаспорт, новая выхлопная система, 2 зимних колеса на дисках прилагаются.
