- 200 тыс. км
- Харьков
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручная / Механика
Требует сварочных работ или замены днища кузова. Газ/бензин 4 поколения
Требует сварочных работ или замены днища кузова. Газ/бензин 4 поколения
авто на полном году газ/бензин все работает сел уехал более подробно по телефону
Ваз 2108, мотор 1.1, авто на ходу
свій автомобіль, володію 5 років, роздатка блокування працює, газ 4 покоління вписаний в т.п.заводський гур, весною замінена ГБЦ (нова), продаж тільки з переоформленням
Продам ниву тайгу в хорошем состоянии, полное переоформление. Автомобиль подварен, полностью перекрашен, нет ржавчины, мотор после капитального ремонта работает отлично, на ремонте проехал 3000 км, резина Bridgestone.
Машина в хорошем состоянии на своем веку. Существует несколько коррозий начальной стадии. Есть газ, вписанный в документы.
Ваз 2106 Гарний стан кузова, передні сидіння з мікроліфтом , кузов оброблено антикаразійним засобом , центральний замок , електро скло підйомники , двигун 1.7 газ/бензин Технічний стан гарний ТОРГ
Продам Ваз 2115, 2007 року. З основного нюансу потрібно зварювання кузова, зовнішній стан машини на фото, гнилий дно, дірки є, пороги теж під заміну, лонжерони цілі. Мотор після капіталу, працює як годинник, не димить, не стукає. Ходівка бадьора. Встановлено газ 4-го покоління, вписано до техпаспорту. Будь-який вид переоформлення.
На повному ходу їздить щодня, є над чим попрацювати
Продам автомобіль на повному ходу, сів та поїхав. Авто кожен день на ходу. Сигналізація, центр. замок, музика, багажник відкривається з пульта. Всі подробиці за телефоном.
продам авто1990р машина в нормальному робочому стані на всі питання відповім за телефоном
Авто у горному стані,не потребує ремонту,всі питання за телефоном
Продам ваз 2110 очень в хорошем состоянии автомобиль газ бензин 4 поколения салон в хорошем состоянии,двигатель 1.6 16 клапанный стоит чип январь 7.2 выхлоп паук 4/2/1 автомобиль очень в хорошем состоянии
Продам ваз 2109. Машина 2005 року. 297000км рідного пробігу В ідеальному стані, не гнила, не бита, не фарбована. Машина знаходиться в смт. Сахновщина. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером Костянтин.
Автомобіль у хорошому стані, робився для себе, повністю поварене дно та пороги, стоять 4 нові стійки по двигуну нарікань немає, газ 4 покоління. У комплекті віддам титани на літній гумі
