- 212 тыс. км
- Рокитное
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручная / Механика
автомобиль в хорошем состоянии.детали по телефону
автомобиль в хорошем состоянии.детали по телефону
На ходу,сел поехал
Газ 4 покоління вписаний у тех паспорт. Музика чудової якості. Є комплект літньої резини на залізі Прицепи не тягали . Авто на ходу
Газ ,бензин,новый акб. Авто по технике чёткое доки договор купли продажи
Авто в хорошем состоянии стоит газ
Машина в хорошем состоянии, полностью на ходу, всегда обслуживалась во время. Гидроусилитель руля, передние стеклоподъёмники, хорошая "музыка", салон чистый не прокуренный. Новая выхлопная, аккумулятор, радиатор. Все жидкости поменяны. Доп фото и видео скину по запросу. Все вопросы по телефону
в нормальном рабочем состоянии, звоните
Продам або обміняю на авто дорожче,по мотору,коробці та ходовій нарікань не має,міняю все вчасно,кожна кнопка працює,є нюанси по кузову,по фото гарно видно,нічого не скриваю,не авто бізнесмен,цікаве більше обмін на неростаможене авто,яке годне під ростаможку,з моєю доплатою
Продаю роботягу по авто все в нормальному стані варити красити не потрібно По ходові перед зимою обслужив Стойки гранати все добре Акумулятор новий на гарантії Я 2 власник з завода Сімейне авто Детальну інформацію за телефоном Богдан
Продам машину ваз21130 другий власник,перший був дідусь який купував з салона наш родич. Авто у гарному стані двигун 1,5 по мотору мінялися масла та фільтра нічого капітального не робилось. По кузову машина перебралась років 5 назад першим власником,робився ремонт по кузову,видаляли іржу гнилі деталі ремонтували або замінювали.Також низ кузова покривався засобом проти іржі.Тому кузов у гарному стані.Є невеликі подряпини які легко справити. Також у продажу входе зимова майже нова ризина фото також є. Фото салону також є Машина знаходиться за 200км від Одеси, якщо буде реальний покупець можемо пригнати до Одеси. По документах все чисто можливе переоформлення штрафів нема. Продаємо бо просто стоїть.Відео роботи та запитання які цікавлять можете писати у телеграм або олх.
Авто у робочому стані. На всі запитання по авто відповім. Хазяїн по ТП. Вкладення не потребує
Чесне авто Реально не заношена свiжа машина Фактично вiд одного власника (перша власниця продала його через 1000 км) Iздив пенсионер на дачу Ушкодження бамперу (фото) Порога(фото) Передне лiве крило (фото) гаражне зберiгання в гарному гаражi торг
Авто в доброму стані, пороги поварені та пофарбовані, газ вписаний, газова установка євро 4 покоління. Я є власником автомобіля
Продам авто в технічно справному стані, є незначні нюанси по лакокрасочному покриті. Установлено газ авто економне, вкладення не потребує з часом можна підкрасити . Новий акумулятор, літня резина, металеві диски ще є, запаска .
авто в чудовому стані покрасочні і зварювальні роботи не потрібні. гума зимня.торг біля капоту
Мотор 1.6 16 - клапанний. Передні єлектропідъомники.
Продається 99 все в нормі всі деталі по телефону
Продам авто в хорошому стані. Другий власник.Багато чого зроблено по технічній частині за останні кілька років , а саме: заміна передніх стойок на нові, заміна ремня ГРМ з помпою , прокладки ГБЦ, змінений трос ручного тормозу, заміна гальмівних колодок (диски в порядку), були замінені шарові, літом встановлена нова вихлопна труба, регулювання клапанів та заміна всіх рідин за графіком.З двигуном все ок: працює заводиться.Ходова перебрана. Салон не прокурений. Всі скла оригінал. Є питання по лакофарбовому покритті. Все мінялось вчасно. Машина на кожен день. Решту питань по телефону. Торг
