- 204 тыс. км
- Тернополь
- Бензин, 2 л.
- Автомат
пригнан из США 2 года назад! в одних руках! обслужен! Все работает! Год выпуска 2011 (на учет поставлен 2010 годом)
пригнан из США 2 года назад! в одних руках! обслужен! Все работает! Год выпуска 2011 (на учет поставлен 2010 годом)
Продаю собственное авто. Были заменены фары на лед линзы, поменены все масла на оригинальные, все прокладки, фильтра. Тонирована по кругу. Вся электроника исправно работает, установлен доводчик стеклоподъемников. Был вставлен защита двигателя. Есть возможности проверить на СТО. Комфорт: Эл. стеклоподъемники, Алькантара, Кондиционер, Климат контроль, Электропакет, Тонировка стекол, Бортовой компьютер, Усилитель руля, Круиз контроль, Камера заднего вида, Мультируль, Датчик света Безопасность: Дневные ходовые огни, ABS, Подушка безопасности (Airbag), Центральный замок, Иммобилайзер, ESP, LED фары
Первый владелец в Украине, машина была пригнана из Нидерландов меньше года назад для личного пользования, после приезда заменил грм, помпу, свечи, вообще полностью обслужил, после того проехал 4-5 тысяч, по кузову без нюансов, нет больших царапин и вмятин, диски р17 с хорошей летней резиной, имеет хорошую комплектацию, есть все для комфортных поездок, климат, круиз, электрозеркала и тд, два ключа, стекло родное по кругу установлено качественное ГАЗ, по той части так же нет вопросов, работает ровно как на газу так и на бензине, расход радует 8 газа по городу 6 трасса, передачи переключаются плавно, ходовка собрана, с документами полный порядок, любой вид переоформления, за более детальной информацией звоните, отвечу на все вопросы.
Авто в ідеальному стані, скарг немає, все на ходу. Об'єм двигуна 2.0. Пасажир, довга база. Резіна зимова. Магнітола нова, встроєний телевізор, кондиціонер. Була заміна мотора. Пробіг мотора 207 тис км. Все робилось як для себе. Нові форсунки. Вчора замінили масло, повністю пройдено ТО, розходніки поміняні. Сів і поїхав! Ходова Валіо. Амортизатори Валіо, нове все. Щеплення нове, вижимний новий. В коробці теж заміна масла.
Продам особистий автомобіль Перший власник в Україні Набирати на номерстановлено передні оригінальні європейські LED фари Встановлено задні оригінальні європейські фари Із США приїхала з мінімальними пошкодженнями (замінив капот на оригінальний в колір) Готовий до перевірок на сто Пишіть на телеграм обл телефонуйте на телеграм
Продам свій автомобіль куплений у дилера в Івано Франківську, дуже гарний стан. Дороблене багажне відділення. Запаска(докатка). Повністю оброблена машина проти корозії. Захист мотору(кольчуга). 2 комплект дисків з зимовою резиною. Автомобіль повністю обслужений та не потребує жодних вкладень. Ідеальний стан.
Продам авто. Очень комфортно и удобно, проблем с автомобилем не было, автомобилем владею 5 лет, вы вопросы по телефону.
авто в гарному стані, решта інформації по телефону, торг біля машини
Всі подробиці по телефону
Продаю свій лайнер, який вкладено дуже багато сил і грошей. Mercedes W210 (легенда), на яскравому, економічному моторі 3.2 cdi турбо-дизель (om613), на автоматі 5 ст. (працює добре, не штовхає) Їде шо Сатана, 200 сил, вирізані кати, залита інша прошивка. Олія не їсть. Кікдаун працює. Оригінальний пробіг, 362к (340 купував), б'ється вин по карвертикал. Володію з грудня 22-го, переоформив нещодавно, їздив в основному трасою По комплектації: 8 подушок, все на місці, круїз (не працює, не розбирався), люк (не працює, потрібно міняти санки), клімат двозонний, заводський ксенон, бортовий комп'ютер, мультируль, гідропідсилювач керма, ліфт керма, електрорегулювання сидінь, хороша музика, магнітола з блютуз, повний електропакет, підігрів дзеркал. Салон ганчірка, але одягнені гарні шкіряні чохли. По кузову: Освіжався лак у 21 році,неякісно,трохи поліз. Машина не бита, але основні болячки усунуті, зроблені, днище не діряве, склянки, пороги, все ціле, є рижики по арках, ( машині 23 роки), нічого критичного, на їзду не впливає. По ходівці все зроблено, м'ячик прямий, їде м'яко, ями їсть плавно (мерс все-таки), замінив дуже багато чого) Машина обслужена повністю, всі олії, фільтра, нічого не гуде. (нюанс: почали рипіти колодки, не критично) Витрата радує, у порівнянні з потужністю: 10-11 місто, 9-10 траса. (Дивлячись як їздити, по трасі і 8 можна, якщо нудити). Головний мінус – бампера, передній під заміну, задній потрібно освіжити. При продажі буде гарна літня гума. З усіх питань дзвоніть, пишіть у телеграм, ватсап. Від машини не позбавляючись, з обслуговування реально вклав вже майже його вартість, і, на жаль, через роботу, потрібен інший автомобіль, обмін цікавий більше на гроші, здоровий торг у капота можливий) Ціна 5000 $, за ці гроші, в 1000 разів краще, цікавіше і комфортніше ніж астра або шкода (моя думка), а Ваше з цього приводу не дуже цікаво. Трохи вище за середню ціну, бо автомобіль у стані - сів, поїхав і ще довго особливо туди не лазиш, а їздиш і кайфуєш)
Машина в очень хорошем состоянии.
Авто в доброму стані, всі питання по телефону. Торг
Привет! На данный момент Авто находится за границей! Кого заинтересует, можем связаться и все обговорить, доверенность сделал на человека, который находится в Украине, так что проблем с оформлением не будет. Оплату за авто принимаю только в €
Авто официальное. Замена фильтров, масла и расходников проводилась в соответствии с регламентом. Расход город — 8-9, по трассе 6,5-7,5. Сигнализация с приложением на смартфоне, дистанционный запуск двигателя.
Продам надежное авто. Всё работает в идеальном состоянии. Месяц назад перебрана вся ходовая часть, замена резинок и задних пружин. Двигатель и коробка работают отлично. По кузову все в родной краске, менялся только бампер, белый перламутр. Все окна родные. Салон также в отличном состоянии, в машине не курили, 7 мест. Автомобильные площадки просьбы не беспокоить, помощи в продаже не нужно.
Звоните на WhatsApp
