- 333 тыс. км
- Лиман (Красный Лиман)
- Дизель, 2.3 л.
- Ручная / Механика
Вопросы тлф.
Вопросы тлф.
Продам свой автомобиль, с переоформлением. В семье была 5 лет. Только сделал капитальный ремонт двигателя, двигатель работает хорошо, по кругу сделана ходовая. Машина не гниет. Стоит зимняя резина. Детали возле авто.
Рабочая машина на полном ходу есть моменты чем заняться отдаю как есть
Продам авто Опель Омега В дизель потребує ремонту двигуна всі питання по телефону Константин.
Продам свое авто варить красить ничего не нужно по ходовой заменены все пружины перед зад опоры стоек рулевые тяги шаровые климат рабочий автомат после ремонта
Продається машина, використовувалася для сімейних перевізок. Я другий хазяїн з 2014 року. Був зроблений кап-ремонт коробки АКПП два роки тому. Був заміненний двигун рік тому. По двигуну компресія у всіх циліндрах - 13 атмосфер. В цьому двигуні минулий хазяїн робив повний кап-ремонт. Газовий редуктор стоїть на 450 к.с фірма - KME, був встановлений півроку тому. Стоїть зимова шипована резина, фірма - GoodYear, шинам рік. Нещодавно установив фаркоп оригінал, але поки їм ніхто не користувався. Були замінені лінзи ближнього світла, установлені Б-ксенони, ближній світ став відмінний. Машина на ходу, працює відмінно. Була заміна ГРМ рік тому при встановлені двигуна плюс помпа. Були вирізані чотири каталізатори, установлені полум'ягасники, емулятори каталізатора. Якщо я не відповідаю на телефоні дзвінки - пішіть повідомлення (телеграм, вайбер).
Opel Omega B 2.0 универсал 1997 г. в. Новая резина. АКПП, ABS, Гидроусилитель руля. Центральный замок, сигнализация... Пробег 195 тыс. км. Газа нет и не стоял. Владелец авто с 2007 года.
Авто в исправном техническом состоянии, оборудовано газобаллонным оборудованием пропан-бутан 4 поколения, климат-контроль, фаркоп, легкосплавные диски.
Не заводиться несправна система запалювання (не працює котушка запалювання) рухало 40 тисяч кап. ремонт проведено у машині жива ремонтувати ніколи.
Продам автомобиль в хорошем состоянии,заводиться и ездит хорошо,всё работает.Двигатель масло не ест.2.3 л. Турбо-дизель.Коробка,мост не воет.Больше информации по телефону.Присуцтвует торг Моб.********** или
Продам Opel Omega b 2.5 TDI M57 (150 к.с) 2003 рік. Двигун працює плавно, тихо (хоч і дизель), не димить, масло змінюється кожні 4-5 тис км. (масло Coma Eurolite 10w40) Турбіна в нормі не сопливет, дме нормально (в моїх руках не реставрувалася не перебиралася) коробка працює без нарікань і стусанів, все плавно перемикається. Круїз контроль. По ходовій частині заміна передніх пружин передні стійки, тяги та по дрібниці задні амортизатори у 2021 році були поміняні кульові стояли заводські майже 20 років Салон Доглянутий не затертий, нові чохли, в машині не курили (тільки електронну сигарету) Є дрібні потертості але млинець 20 років все-таки Магнітола 2 din без екрану Kenwood, камера заднього виду По світу претензій немає, у ближньому, далекому, туманки скрізь стоять хороші леді, задні ступні повороти так само льодовські Кондиціонер, 2х зонний клімат контроль все працює у кращому вигляді. У 2023 була куплена нова літня гума. диски титани opel R17 225 50 Так само в комплекті з машиною віддам і зимову гумку в дуже хорошому стані на залізцях 195 65 r15 (Ковпаки в подарунок)) Є фаркоп Машинка сімейна,не вбивала По кузову є моменти рижиків, лако барвисті (по фото сильно видно не буде) Є якісь питання дзвоніть задавайте, постараюся відповісти. Кого зацікавив автомобіль можу додаткове фото надіслати на вайбер.
Opel Omega A 1988 г.в. с документами порядок, переоформление. На ходу, по дну не гнила, пороги хорошие, ржавчина по низу порогов есть, но не гнилые, состояние ЛКП на фото, на скорость не влияет, ГУР работает, авто на газу, бензобак отсутствует (покупалась уже без него), двигатель по документам 1.8, по факту 2.0, салон классный, не работает только кнопка аварийки, нужно заменить, все остальное исправно, электролюк рабочий, не течет, по ходовой нужно заменить рулевые тяги, коробка 5 ступенчатая, авто находится в Краматорске, по вопросам пишите, звоните
