- 340 тыс. км
- Нежин
- Дизель, 2 л.
- Ручная / Механика
Продам машину в хорошем состоянии. Сел поехал, в этом году сварена и покрашена, обслуживалась на сто все работает. Заменены масла фильтра. Я второй владелец в Украине. За подробностями обращайтесь.
Продам машину в хорошем состоянии. Сел поехал, в этом году сварена и покрашена, обслуживалась на сто все работает. Заменены масла фильтра. Я второй владелец в Украине. За подробностями обращайтесь.
Продам власне авто у гарному візуальному і технічному стані. Вкладень на даний момент не потребує. Дизельок на турбінці їде приємно, головне що не коптить, мастила не бере на свій пробіг. Проведено ТО, замінені передні та задні гальмівні диски, колодки. Клімат працює добре, заправлений, минулого літа проведено ТО компресора. Відремонтований генератор, АКБ 1 рік. встановлена нова 2025 р.в. літня резина R17. Бонусом йде комплект зимової гуми на заводських дисках R16 та комплект літніх ковриків. Детальніше дзвоніть, домовимось)
На повному ходу.
На полном ходу, без проблем, все работает, хороший семейный автомобиль, рамный, рама целая не гнилая, новое сцепление 1 год, все обслуживалось, нареканий нет, реальный расход на 100 10*11 литров, по топливной системе все хорошо можно проверить.
Все вопросы при встрече или в телефонном режиме
Автомобіль мае незначні пошкодження по кузову після вибуху. В технічному стані все працює та їздить. Їздила дівчина. Автомобіль продається тільки з переоформленням ніяких довіреностей. Не гнила. Два комплекти коліс зима на штампах літо на титанах. Торг біля авто.
Продам автомобиль Киа Сид все вопросы по телефону ( Посмотреть можно в первой столице)
Компаниям по продаже авто прошу не беспокоить.
Автомобиль в хорошем техничном состоянии. Масло, фильтра и все расходники заменены по регламенту. Кузов без ржавчины и ДТП. Есть нюанс по кузову ( в немногих местах полезло лакокрасочное покрытие, однако машина на ходу и едет уверенно). Реальный пробег. Салон ухожен, чистый, не прокурен. Надежный и недорогой в обслуживании автомобиль. Все документы в порядке. Второй владелец. Есть сигнализация, кондиционер, стеклоподъемники, установлены лед лампы и брони пленка на переднее фары. Стоит летняя резина новая. Перекупов прошу не беспокоить! Адекватному покупателю уступлю, торг у капота. Продажа в связи с покупкой внедорожника.
**********- Олександр
Авто в гарному стані.В сім?ї вже 7 років.Усі питання за телефоном
Дзвонити за номером **********
Після ракетного удару. Пошкоджені криша та кузов. На ходу.
авто в норм.робочому стані,хороше комфортне авто,росходники поміняні,нова гума,нарікань по двиг.коробкі.ходовкі нема,має дефекти по кузову,все по телеф,можливий обмін на мінівен,універсал, фургон пас.ціна за нал.на обмін як у всіх
Авто купував з салону. Всі питання по телефону
Машина надійна,дешева в обслуговуванні. Грм міняли.
Kia Ceed 2011р.,.1.6 дизель, дуже економічна ,3 орипнальним не скрученим пробігом.Салон автомобіля без перебільшення наближений до ідеалу,парктронік,клімат-контроль, підігрів сидінь, камера заднього виду. Двигун не димить не парує.без підтікань. По електриці працює кожна функція. В авто присутні підігріви передніх сидінь та кондиціонер,є автобукс.Гума зимова майже нова,повноцінне запасне колесо ,домкрат,ключ,крючок все на своєму місці. Шторка також присутня.В авто два ключі.
Продам KIA Ceed 2007 року у гарнiй комплектацi?; клiмат контроль, датчик дощу, свiтло, ESP, ABS, склопiдйомники. Повна замiна комплекту щеплення, замiна ланцюга ГРМ, помпи. Ходова перебрана( замiна переднiх пружин,заднiх амортизаторiв). Газ не стояв. ТО проведене, документи в порядку.
