- 170 тыс. км
- Киев
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручная / Механика
Авто на ходу, есть газ
Авто на ходу, есть газ
Все вопросы по телефону.
стоит новая оригинальная клапанная крышка и прокладка, новые болты клапанной крышки, есть комплект зимней шины, поставил б/у оригинал трапецию, новый моторчик, есть новый бачок омывателя. Из недостатков нужно почистить дроссельную заслонку и заменить прокладку поддона, есть небольшие подтекания. Машине 20 лет, состояние довольно хорошее, зимой ни разу не подвела. Без ТОРГА !!!
Продам Daewoo Nexia, 2006 года. Возможно на запчасти. Надежная рабочая машина, которая долгое время была в семье и использовалась иногда для поездок за город. Машина ездит, механика, передний привод. Есть газ. Состояние не идеальное — есть ржавчина, нюансы по кузову и технике. Подойдет как рабочее авто или под восстановление. По комплектации: электростеклоподъемники, центральный замок, тахометр, противотуманные фары (вероятно GLE). Также есть фаркоп (можно прицеп цеплять). Аккумулятор временно сняли Возможен торг ********** Александра Viber
Авто в дуже гарному стані на свої роки Вкладень не потребує взагалі ,їде бодро як на газу , так і на бензині . газ вписаний в ТП. по ходовій не гримить, не стукає.ЛКП як нове. Є додаткова функція, встановлені додаткові учбові педалі ) Якщо цікавить, телефонуйте , розкажу детально
Продам своє авто, їжджу на ньому більше року, по техніці авто в не поганому стані, вчасно обслуговувалась, двигун після капіталки проїхав близько 30-40 тис., ходовку робив в коло +- 20 тис. назад, не чіпав тільки сайлентблоки, їх краще залишати заводські, тим більше я заїжджав на діагностику ходової і все в нормі, тільки сказали що через якийсь час приїдуть сайлентблоки балки, їх віддам з автомобілем, також мені здається що трохи постукують гідрики, вони теж є б/у комплект, по кузову машинка подустала, варили арки, але не красили, пороги планувались ближче до літа, але потрібен інший авто, стакани відмінні, музика в цілому теж не погана, з нюансів ще є болячка цих авто, а саме скрип торпедо, я вже усував цю проблему, але вона з'явилась знову, також ремонтувався глушитель, сам глушитель, резонатор нові, штани варились, коротше те що по авто робилось це окрема довга розмова, також стоять передні сидіння від бмв ф30, на порядок зручніші заводських, за то реальний пробіг в 160 тис. говорити не можу, але при ремонті ходової стійки були оригінальні, в цілому машина це моя перша яка затрималась, дуже шкода її віддавати, але в зв'язку з тим що для бізнесу потрібен авто побільше, то доводиться розставатися з нею. Також можливий обмін на каблук типу Renault Kangoo, Citroen Berlingo або подібних, бажано дизель з моєю доплатою. Усі питання по телефону. Машина моя, стоїть на обліку на мені, переоформлення одразу, тому що у мене тимчасові права.
Свое авто, из салона. Газа нет и не было. Без дтп.
Продаю автомобиль Daewoo Nexia 2008 года выпуска, в собственности с 2019 года. Бензин 1.5, каждый день на ходу, автомобиль в неплохом состоянии. Сигнализация, задние парктроники. Комплект зимней резины на дисках прилагается. Есть нюансы по кузову.
