- 246 тыс. км
- Ватутино
- Бензин
- Ручная / Механика
Авто на повному ходу, їздить кожин день,по кузову потребує покраски крила та дверей, негнила, стакани цілі.ЦІНА ДОГОВІРНА
Авто на повному ходу, їздить кожин день,по кузову потребує покраски крила та дверей, негнила, стакани цілі.ЦІНА ДОГОВІРНА
Продаю авто, в хорошем состоянии. Сборка — польская. За машиной, был своевременный уход (есть выписки с СТО). Использовалась преимущественно для поездок на работу и по городу. Для своих лет — есть моменты по кузову и дну. В комплект входит — летняя резина на дисках и зимняя на дисках. За деталями лучше звонить.
Авто в задовільному стані газ/бензин. Є рижики і гнилі пороги. Масло і фільтра мінялися вчасно. Ремінь ГРМ був замінений на 130 тис км. Нова зимова гума + літня гума на дисках. Торг присутній хороший.
Автомобили на полном ходу ничего делать не нужно, автомобиль ухожен, каждые шесть тысяч меняется масло Liqui Moly MoS2 Leichtlauf 10W-40, антифриз G12 красный заливаю. Ходовая вся новая, ничего не гремит, салон ухожен, сиденья не протерты, evo коврики. В машине установлена хорошая музыка + саб, все подробности по телефону или пишите в чат).
продам Matiz с небольшим пробегом в комплектации МХ двигатель в отличном состоянии масла не берет, не дымит коррозия по кузову (арки, пороги) в комплекте запасное колесо, домкрат, ключ бонус - полбака топлива
В доброму станi. Нова гума зима шип.перед. задня зима не нова, але в доброму станi. По кузову слiди користування присутнi.АКБ добрий. Пiчка працює добре.Замiна ГРМ .ролiк .помпа. НЕ гнила. Торг присутнiй тiльки реальному покуцю.
Гидроусилитель,кондиционер,тип-троник,камера заднего вида,безключевая система зажигания (старый хозяин ставил),"телевизор",электрозамки и стеклоподьемники. Зимняя резина на дисках.
Автомобіль в хорошому стані, Обслужений повністю. Технічно по автомобілю зауважень немає: двигун працює добре, не димить, масла не бере, коробка перемикає так як повинна. По ходовій нічого не стукає, гальма хороші. В салоні чисто та охайно, по електриці все працює. По кузову пороги, арки, дно все ціле. Вцілому маленька невибаглива машинка з помірною витратою палива, проста в експлуатації та недорога в обслуговуванні.
Продам свою ластівку, пробіг 148 000, продаж з переоформленням.Всі питання по телефону. Машина продається з торгом біля капоту.
Є газ/бензин , кондинционер , Г.У.Р. , продам терміново по генеральній довіреності. Для додаткової інформації (також фото) звертатися по номеру телефону. ТЕРМІНОВО!!!
Продам ЗАЗ-Daewoo Nubira 1,6 газ-бензин. Двигун - корейський. 2-й господар, авто в аваріях не було.Оригінальний пробіг. Готовий до перевірки на СТО.На ходу, технічно справна - можна їхати на далекі відстані, вкладень не потрібно.Газобалонне обладнання 4-го покоління, в техпаспорт не вписано.На передніх фарах броня, ходові вогні, нове лобове скло. Пороги поварені. Магнітола, кондиціонер, гідропідсилювач керма, центральний замок.Здійснено заміну олії. Лише переоформлення.
Део Ланос, 1998р., виробник - Корея, пробiг 300 + тис.км (чесний), колiр - червоний, стан - повнiстю робоче авто, обслуговувалось на Bosch-serviс, повна iнформацiя про всi ТО та ремонти, газ 4 поколiння, цифрова панель приладiв GF-640, салон еко-шкiра заводського виконання, дуже зручнi крiсла та заднiй диван, магнiтола Nakamichi + автозвук, зимова гума на сплавних дисках + лiтня гума + комплект ствлевих дискiв в зборi з всесезонною гумою стану "зношенi", головне свiтло - led. З недолiкiв: Кузов: - обидва пороги потребують ремонту чи замiни - не значне пошкодження задньоi правоi дверi та крила - пошкоджене ЛФП заднього бамперу - невеликi очаги iржi на переднiх крилах (ремонт)
Не бита, в гарному стані, З перших рук
Бажано поварити пороги.Решта ОК.
Авто в непоганому стані як на свої роки. Мотор працює добре, кпп без нарікань. Газ вписаний в техпаспорт але на автомобіль ніколи не був встановлений. По кузову є моменти, але не критичні. Володію автомобілем 4 роки,на себе не переоформлював- є контакти власника. Авто на продаж не готував-продаю як є. Торг.
Продам Daewoo Sens 2006г. В хорошем состоянии. Заменены фильтра, масло, антифриз,печка салона. Стоит зимняя резина. Машина обслужена и готова к зиме. Также есть гидроусилитель, стеклоподъёмники с доводчиком стекла,новый АКБ,центральный замок. Стоит Гбо,вписан в тех.паспорт. Продажа только с переоформлением. Торг на бензин. Все вопросы по телефону.
Авто после ДТП
