- 299 тыс. км
- Одесса
- Газ пропан-бутан / Бензин, 4.8 л.
- Автомат
Продам свою улюбленицю BMW E70 4.8i 2007 року випуску в рідному фарбуванні. Машина офіційна, була куплена у 2007 році в Одесі. В автомобіль вкладена душа і багато коштів, тому він приносить купу емоцій і збирає погляди тих, хто приходить. Двигун працює ідеально, як на газу, так і на бензині. Запускається з пів оберта в будь-яку погоду. Масла не їсть зовсім від заміни до заміни, кожні 7 тис. Не димить, не троїть, їде як треба. Коробка у відмінному стані, передачі перемикаються плавно без пінків та затягувань у будь-якому режимі їзди. Кузов відповідає фото, у рідному лаку за винятком двох косметичних підфарбувань. У ДТП не була, все скло рідне. Салон доглянутий, чистий і охайний. Чорна стеля, панорама. Ходова частина повністю обслужена, включаючи пневмопідвіску. Впевнено тримає дорогу. Масла в редукторах замінені. По електроніці все справно, працює кожна кнопочка. 4-х зонний клімат заправлений, дує як потрібно. Регулювання та пам'ять сидінь справні. Тонена іншою плівкою включаючи лобове. Оригінальні диски від F15, на хорошій гумі. З документами повний порядок, я господар, будь-який вид оформлення. Якщо виникли додаткові питання - телефонуйте.
